joomla social media module
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Kibaroğlu, İzmir'in her bölgesine mağaza açacak

Kibaroğlu Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gin, 26'ncı şubelerini Karşıyaka'da hizmete soktuklarını belirterek, hedeflerinin kentin tüm ilçelerine ulaşmak olduğunu açıkladı.

kibaroglu_logoKibaroğlu Mağazaları, Açılışa şirket yöneticilerinin yanı sıra vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Kibaroğlu Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gin, kaliteden ödün vermeden bugünlere geldiklerini belirterek, "Bugün 26'ncı mağazamızı açmanın heyecanı içindeyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak daha nice yıllara ulaşmak istiyoruz" dedi.

Gin, "Ürünlerimizi kaynağını bildiğimiz yerlerden ve tek elden alıyoruz. Meyve ve sebze reyonumuzdaki tüm ürünler günlük olarak alınır. Aynı şekilde et reyonumuzda da küçük ve büyükbaş hayvanlarımızı kendimiz seçeriz. Yine tüm hayvanlarımızı kontrollerini yaptırdığımız tek üreticiden temin ederiz. Bu da beraberinde kaliteyi getirmektedir" diye konuştu.

İzmir'in her yerine ulaşmayı hedeflediklerini dile getiren Gin, sözlerini şöyle sürdürdü: "Narlıdere, Balçova ve Hatay'da yeni şubeler açmak üzereyiz. İzmir'de vatandaşlarımıza kaliteyi götürerek bu sektörde çıtayı yükselten taraf olacağız. Herkese ulaşmak en önemli hedefimiz” dedi.

RetailTurkiye.com
Cihaz Sein: