Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

26. Sultan açıldı

Editör
Abone Ol:

Sultan Marketin 26.’ncı mağazası 75. Yıl Mahallesi’nde açıldı.

Kütahya’nın en büyük market zincirleri arasında bulunan Sultan Market, 75. Yıl Mahallesinde 26’ncı mağazasını açtı. Açılışta bulunan vatandaşlara lokma tatlısı ve aşure ikram edildi. Ayrıca yapılan çekilişle otomobil kazanan talihli İsmail Çalışır’a otomobili teslim edildi. 2015 yılını 29 mağaza ile kapatacaklarını dile getiren Sultan Market Yönetim Kurulu Başkanı Habil Yılmaz; “Burada diğer mağazalardan farklı olarak kasap reyonumuz var. Kütahya’da şu anda iki mağazamızda var. Kendi et entegre tesisimizde helal gıda belgesi olan etlerimiz buraya günlük olarak geliyor. Kasabımız müşterilerimizin isteğine göre onları parçalıyor” dedi.

Yılmaz, Kütahya mezbahasında bütün hayvanların kesilirken helal kesim olup olmadığı şüphesini ortadan kaldırdıklarını dile getirerek şunları söyledi; “Sultan market Kütahya’nın manav ve şarküteri reyonunda en ayrıcalıklı marketidir. 2 gün önce Antalya’dan satın aldığımız ürün sebze haline geliyor. Biz halden kendi küçük arabalarımızla günlük bütün marketlere, günde bazen 2-3 defa sevkiyat yapıyoruz. Son açtığımız mağazalarda özellikle manav reyonlarını geniş tutuyoruz ve soğutmalı manav reyonları koyuyoruz. Kırmızı et noktasında Güvenilir Gıdalar Vakfı’nın verdiği helal gıda belgesi, İSO 22000 – 2005 gıda güvenliği yönetimi sertifikamız var. Kütahya’da daha önce helal gıda belgesi yoktu. Helal gıda belgesini alarak biz Kütahya mezbahasında bütün hayvanların kesilirken helal kesim olup olmadığı şüphesini de ortadan kaldırmış olduk. Bizim müşahidimiz sadece kendi kesilen hayvanlarımızın değil her kesilen hayvanın helal kesilip kesilmediğini de kontrol etmiş oluyor. Çağın gerektirdiği yenilikler neyse göze hitap eden, insan sağlığına hitap eden, tazeliğe hitap eden bunları yapmaya çalışıyoruz. Metropol şehirlerde insanlar ihtiyaçlarını nasıl gideriyorsa artık Kütahya’da da ihtiyaçlarını aynı şekilde gidermeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Daha çok Kütahya yöresinde üretilen süt ürünleri, et ürünlerine daha geniş yer verip Kütahya markalarına destek veriyoruz. Perakende ticaretinden doğan katma değerin Kütahya’da kalmasını sağlıyoruz. Toplamda 400’e ulaşan personel sayımızla istihdama katkı sağlıyoruz.”

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER