Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

26. Sultan açıldı

Editör
Abone Ol:

Sultan Marketin 26.’ncı mağazası 75. Yıl Mahallesi’nde açıldı.

Kütahya’nın en büyük market zincirleri arasında bulunan Sultan Market, 75. Yıl Mahallesinde 26’ncı mağazasını açtı. Açılışta bulunan vatandaşlara lokma tatlısı ve aşure ikram edildi. Ayrıca yapılan çekilişle otomobil kazanan talihli İsmail Çalışır’a otomobili teslim edildi. 2015 yılını 29 mağaza ile kapatacaklarını dile getiren Sultan Market Yönetim Kurulu Başkanı Habil Yılmaz; “Burada diğer mağazalardan farklı olarak kasap reyonumuz var. Kütahya’da şu anda iki mağazamızda var. Kendi et entegre tesisimizde helal gıda belgesi olan etlerimiz buraya günlük olarak geliyor. Kasabımız müşterilerimizin isteğine göre onları parçalıyor” dedi.

Yılmaz, Kütahya mezbahasında bütün hayvanların kesilirken helal kesim olup olmadığı şüphesini ortadan kaldırdıklarını dile getirerek şunları söyledi; “Sultan market Kütahya’nın manav ve şarküteri reyonunda en ayrıcalıklı marketidir. 2 gün önce Antalya’dan satın aldığımız ürün sebze haline geliyor. Biz halden kendi küçük arabalarımızla günlük bütün marketlere, günde bazen 2-3 defa sevkiyat yapıyoruz. Son açtığımız mağazalarda özellikle manav reyonlarını geniş tutuyoruz ve soğutmalı manav reyonları koyuyoruz. Kırmızı et noktasında Güvenilir Gıdalar Vakfı’nın verdiği helal gıda belgesi, İSO 22000 – 2005 gıda güvenliği yönetimi sertifikamız var. Kütahya’da daha önce helal gıda belgesi yoktu. Helal gıda belgesini alarak biz Kütahya mezbahasında bütün hayvanların kesilirken helal kesim olup olmadığı şüphesini de ortadan kaldırmış olduk. Bizim müşahidimiz sadece kendi kesilen hayvanlarımızın değil her kesilen hayvanın helal kesilip kesilmediğini de kontrol etmiş oluyor. Çağın gerektirdiği yenilikler neyse göze hitap eden, insan sağlığına hitap eden, tazeliğe hitap eden bunları yapmaya çalışıyoruz. Metropol şehirlerde insanlar ihtiyaçlarını nasıl gideriyorsa artık Kütahya’da da ihtiyaçlarını aynı şekilde gidermeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Daha çok Kütahya yöresinde üretilen süt ürünleri, et ürünlerine daha geniş yer verip Kütahya markalarına destek veriyoruz. Perakende ticaretinden doğan katma değerin Kütahya’da kalmasını sağlıyoruz. Toplamda 400’e ulaşan personel sayımızla istihdama katkı sağlıyoruz.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Eyüp Sabri Tuncer, İstanbul’da ilk mağazasını açtı

Editör

Yazar:

Eyüp Sabri Tuncer, artık sadece Ankara’da değil, İstanbul’da da kendi mağazasında sevenleriyle bir araya geliyor. Yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce farklı satış noktasında bulunan marka, sevenlerini şimdi Vadistanbul’daki mağazasında ağırlıyor. Eyüp Sabri Tuncer, yeni mağazasında; geleneksel olana, yenilikçi ve modern bakış açısıyla yaklaşarak farklı kategorilerde geliştirdiği 600’den fazla ürününü ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Yeni ürün geliştirmenin uzun soluklu, özen ve zaman isteyen bir süreç olduğunun bilinciyle, kullanıcılarının beğenisi ve yönlendirmeleriyle sürekli yeni ürünler geliştirmeye devam eden Eyüp Sabri Tuncer; yaptığı araştırmaların yanı sıra dünyadaki trendleri takip ederek Türkiye’de kozmetik ürünlerine ilk defa vegan ve vejetaryen V-Label sertifikası alan marka oldu. Bununla birlikte, 2011 yılından bugüne başta kolonya ürünleri olmak üzere sıvı sabun, losyon vb. kişisel bakım ve ev bakım ürünlerinde Braille Alfabesi kullanan ilk marka olan Eyüp Sabri Tuncer, ürünleri ile Altınokta Körler Derneği’ne düzenli olarak destek sağlıyor. Eyüp Sabri Tuncer, çölyak rahatsızlığı olan kullanıcılarının talepleri ve hassasiyetleriyle geliştirdiği glutensiz ürünleriyle de sektörde önemli bir yeniliğe imza attı.

Türkiye’nin farklı noktalarında zincir ve yerel marketlerde de satışa sunulan Eyüp Sabri Tuncer ürünleri, Ankara’da Anafartalar caddesinde 99 yıllık tarihi mağazasında da sevenleriyle buluşuyor. Ayrıca Ankara Havalimanı iç hatlarda bulunan satış noktası ve e-ticaret mağazasından da tüm ürün çeşitlerine ulaşmak mümkün.

Devamını Oku

Açılışlar

Batı Ataşehir Gurme CarrefourSA açıldı

Editör

Yazar:

CarrefourSA, doğru ürünü doğru hizmet ve fiyat politikasıyla market yatırımlarına devam ediyor. 2022 yılında 300 yeni mağaza açılışı hedefleyen CarrefourSA, 25 bine yakın ürün çeşidi ve 26 kişilik ekibiyle Batı Ataşehir Gurme CarrefourSA mağazasını hizmete açtı. Açılışa CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu ile CarrefourSA İcra Kurulu Üyeleri katıldı.

Açılışı değerlendiren CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu, şunları söyledi: “Doğru ürünü doğru hizmetle müşterilerimizle buluşturduğumuz market yatırımlarımıza bir yenisini eklemekten mutluluk duyuyoruz. Tasarımı, ürün çeşitliliği ve ferah alışveriş ortamıyla öne çıkan Gurme marketlerimizi yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Gurme marketlerimizle farklı lezzetleri deneyimlemeyi seven müşterilerimize vazgeçemeyecekleri bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.”

Devamını Oku

Açılışlar

“Lezzet Arası” Ankara’da

Editör

Yazar:

CarrefourSA’nın Ankara Çayyolu’nda hizmete giren Lezzet Arası restoranı, birçok ilki bünyesinde barındırıyor. Toplam 1000 metrekare alana sahip, 450 kişi kapasiteli ve 35 kişinin görev yaptığı restoran, mevcut hizmet veren Lezzet Arası restoranlarından farklı olarak CarrefourSA marketinin üst katında yer alıyor.

Lezzet Arası restoranlarıyla müşterilerin alışveriş deneyimine artı değer oluşturduklarını dile getiren CarrefourSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı, Ankara’da hizmete giren restorana dair şunları dile getirdi: “Çağdaş Türk mutfağı adına başarılı projelere imza atan şef Vedat Başaran’ın danışmanlığında başlattığımız ve ülkemizde eşi benzeri olmayan bir hizmet olan Lezzet Arası restoranlarını yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Marketlerimizde doğru ürünü doğru hizmet ve fiyat politikasıyla müşterilerimize ulaştırırken Lezzet Arası restoranlarında da doğru ürünlerle pişen yiyecekleri müşterilerimizin beğenilerine sunmaya devam ediyoruz. Gastronomik özgürlük sunduğumuz Lezzet Arası restoranlarımızla ayda yakla şık 300 bin kişiye yiyeceğin doğrusunu ulaştırıyoruz. Restoranlarımızın bir avantajı da müşterilerimizin et, tavuk veya balık gibi ürünleri reyondan alıp hemen pişirtip tüketebilmeleri… Bugün için restoranlarımızda aylık 24 bin kilogram kırmızı et, 27 bin kilogram tavuk ve 18 bin kilogram balık tüketiliyor. Ankara Çayyolu’nda market içinde olmayan ancak market fiyatına ürünlerin yer aldığı yepyeni bir Lezzet Arası açarak bu hizmeti Ankaralılarla buluşturuyoruz. Ankara’da günlük 1000 müşteri hedefliyoruz. CarrefourSA olarak Lezzet Arası’nı yaygınlaştırmaya devam edeceğiz.”

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER