Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

42. şube Battalgazi’ye açıldı

Editör
Abone Ol:

İhtiyaç duyulan her alana şube açan Esenlik, halkın talepleri doğrultusunda 42. şubesini Malatya Merkez İlçe Battalgazi’ye açtı.

‘Yaptığımız hizmetlerle müşterilerimiz tarafından güven duyulan bir şirket haline dönüştük’
Vatandaşlarımızın talepleri neticesinde şubeler açıldığını dile getiren Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; ‘Bugün 42. şubemizi Battalgazi’ye açtık. Battalgazi halkı tarafından sürekli talepler geliyordu şube açılımı konusunda. Esenlik sağlam adımlarla büyüyor. Malatya’da ve il dışında doğru noktalar bulunduğu takdirde süpermarket şubelerimizi açmaya devam edeceğiz. Geçen cuma 41. şubemizi Elbistan’ın çok güzel bir noktasına açtık. Esenlik yaptığı hizmetlerle müşterileri tarafından güven duyulan bir şirket haline dönüşmüştür. Gittiğimiz her yerde Esenlik şubesi açılması konusunda bir talep var. Şubemizi Battalgazi’li hemşehrilemize emanet ediyoruz. Battalgazi şubemiz ilçemize ve Malatya’mıza hayırlı olsun. Yaklaşan Ramazan ayının tüm hemşehrilerimize özelde Battalgazililere hayırlar ve bereketler getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum’ dedi.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER