Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Adese 132 şubeye ulaştı

Editör
Abone Ol:

Yaptığı atılımlarla İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nde de ağırlığını artıran Adese, diğer yandan Konya’da yeni mağazalar açmaya devam ediyor.

2009’da Ereğli Parksite, Kulu, Kılıçarslan gibi önemli şubeleri hizmete açan Adese, son olarak Zafer Mahallesi Ahmet Özcan caddesindeki Adese mağazasını hizmet halkasına ekledi. Özel etkinlikler ve indirimlerle açılan Ahmet Özcan Caddesi Adese mağazasının açılış kurdelesini İttifak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Akay, İttifak Holding Genel Müdürü Hacı Ali Körpe, Adese AVM Genel Müdürü Ramazan Keser ve Adese AVM Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özeskiciler birlikte kestiler.

Adese AVM Genel Müdürü Ramazan Keser, Adese’nin 1994 yılında Konya’yı hipermarket kavramıyla tanıştırdığını hatırlatarak, “Adese, o günden bu yana gösterdiği faaliyetle güvenilir bir alışveriş tercihi olduğunu ispatlamış ve müşterilerinin güvenini kazanmıştır” dedi. Keser, “Adese, 2009 yılı içinde İstanbul’da yedi, Kocaeli’de üç ve Sakarya’da bir yeni şube ile hizmet vermeye başlamış, Ereğli Parksite gibi çok önemli bir yatırımı tamamlamış, Karaman ve Konya merkezde yeni şubeler açmıştır. Müşterilerine kaliteli ve avantajlı alışveriş sunan Adese, on beş yıldır yatırımlarıyla da istihdam oluşturmuştur” dedi. Adese’nin bu yıl içinde Konya’da açtığı beşinci mağazası olan Ahmet Özcan Adese, 640 metrekare satış alanında hizmet veriyor. Üç kasa ve yirmi iki personeli bulunan mağazanın otopark alanı da bulunuyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER