Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Bauhaus Yenimahalle Ankaralılarla buluştu

Editör
Abone Ol:

Bauhaus Yenimahalle şubesi 16 Mayıs Cumartesi günü kapılarını açtı.

Türkiye’deki ilk yatırımını 1996’da İstanbul’da gerçekleştiren Bauhaus’un Ankara’daki üçüncü şubesi Yenimahalle Gimat kavşağında hizmete girdi. Tüketicilerin atölye, ev ve bahçeleri için ihtiyaç duydukları her ürünü rahatça bulabildikleri, tek çatı altında keyifli bir alışveriş imkanı sunan Bauhaus Yenimahalle, 12 bin metrekare satış alanında 120 bin ürün çeşidi ile hizmet veriyor. Ankaralı özel konukların, yerel protokol mensuplarının ve ziyaretçilerin katılımıyla gerçekleştirilen açılış etkinliğinde Bauhaus Türkiye Genel Müdürü Erol Yelmer, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve  konuklarla birlikte kurdele keserek Bauhaus Yenimahalle’nin kapılarını ziyaretçilere açtı. Yerel protokol ve Ankara’nın tanınmış simalarından oluşan konuklar şube içinde tanıtım turlarına katıldı. Açılış sebebiyle firmalar da özel etkinlikler düzenledi. Artema Aç-Kapa Yarışması, Fırında Kurabiye Dağıtımı, Palyaço ve Yüz Boyama, Burcu Esmersoy ile Schneider ürün tanıtımı, Saba Tümer ile Marshall Boya Uygulaması, Vatan Şaşmaz ile Polisan Puzzle Yarışması,  Kumaş Boyama, Vidalama Yarışması, Paintball Yarışması, Bando gibi gün boyu süren etkinliklerle ziyaretçiler eğlenceli ve keyifli bir alışveriş yaptılar. Ayrıca firmalar açılışa özel hediyeler dağıttılar.  

Yenimahalle’nin açılış etkinliğinde konuşan  Bauhaus Türkiye Genel Müdürü Erol Yelmer: “Yenimahalle’de Ankara’nın üçüncü  Bauhaus’unu açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ankaralıları gerçek yapı marketi konseptiyle, en fazla ürün çeşidiyle, en düşük fiyat garantisi vererek ağırlamaya bu şubemizde de devam edeceğiz. Ankara’daki ilk şubemizi Cepa Alışveriş Merkezinde, ikincisini Etlik’te Forum Alışveriş Merkezinde açmıştık. Üçüncüsünü de aldığımız talep üzerine Ankara’nın hızla gelişen cazip bölgesi Yenimahalle’de açtık. Bu şubemizde 1000’in üzerinde yerli firmadan mal ve hizmet alarak, istihdama ve üretime katkı sağlarken, personel eğitimine de büyük önem veriyoruz  ve ‘yoğun işbaşı eğitimi’ni sürdürüyoruz” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER