Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Dockers’tan İstanbul ve Samsun’a iki yeni mağaza

Editör
Abone Ol:

Dockers, mağaza açılışlarına devam ediyor.

Dockers’ın göz alıcı ürünlerini tüketicilerle buluşturacak olan mağazalardan biri, Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olan Forum İstanbul’da açılıyor. Bayrampaşa’da bulunan Forum İstanbul, 495,000 m2’den fazla bir alana sahip ve içerisinde 280 yerel ve uluslararası markayı barındırıyor. Dockers’ın ikinci mağazası ise, Samsun’un ve Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olan Kozzy/Piazza Samsun Mall’da hizmete açılıyor. Samsun sakinleri için yepyeni bir alışveriş merkezi olan Kozzy/Piazza Samsun Mall, dokuz sinema, kapalı ve açık hava restoran ve kafeler, 400 koltuklu bir tiyatro salonu ve bir sanat galerisinin yanı sıra çeşitli uluslararası markalara da ev sahipliği yapıyor.

Açılışı gerçekleştirilecek olan her iki mağazanın iç dekorasyonu da, tümüyle erkeksi bir görünüm taşıyor ve Dockers’ın, markasını sağlamlaştırmasının yanı sıra, günlük dile de giren ‘Wear the Pants™’ konseptini yansıtıyor. Mağazaların iç tasarımıyla, tüketicilerin mağaza içinde serbestçe gezmelerine izin verecek, basit ve klasik yapıda güçlü bir alışveriş ortamının yaratılması hedefleniyor.

Diğer yandan Dockers’ın yeni mağazalarında basit ancak zevkli malzemeler kullanılarak özel bir iç dekorasyon yöntemi kullanıldı. Koleksiyonları tamamlamak için hem hareketli hem de sabit mobilyalar kullanılmasıyla, sezona göre mağaza içinde farklı odak noktaları oluşturulabilecek. Ayrıca mağazalarda özel bir aksesuar bölümü de bulunuyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Skechers Kids’in ilk durağı Marmara Forum oldu

Editör

Yazar:

Çocuklara özel spor ayakkabı ve spor giyim seçeneklerinin bir arada olduğu ilk konsept mağaza “Skechers Kids”, Marmara Forum’da açıldı.

Skechers Türkiye Ticari Direktörü Mertol Coşkun çocuk kategorisinin Skechers ürün ailesinde önemli bir yeri olduğunu belirterek; “Türkiye’de imza konfor teknolojisi sunan bir marka olarak kadın, erkek ve çocuk kategorisinde çok geniş bir ürün seçkisine sahibiz. Özellikle çocuklar için tasarladığımız renkli dünyada ışıklı, unicorn’lu, piyano çalan spor ayakkabılar, renkli, desenli eşofmanlar, sweatshirt’ler, montlar ve daha birçok ürünü konforla birlikte sunarak sektörde ön plana çıkıyoruz. Müşterilerimizin her geçen gün katlanarak büyüyen ilgisiyle artık çocuk kategorimizi sınırlı metrekarelere sığdırmak istemedik. Daha geniş bir seçkiyle sadece çocuklara özel mağaza konseptimizi hayata geçirdik. Önümüzdeki dönemde farklı illerde ve lokasyonlarda yeni Skechers Kids mağazalarımızın kapılarını açmaya devam edeceğiz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Akyurt Süpermarket, Full ile gross market sektörüne “merhaba” dedi

Editör

Yazar:

Ankara ve Konya’da olmak üzere 40 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösteren Akyurt Süpermarket, istikrarlı büyümesine yeni Gross konsepti Full Gross ile devam ediyor. Son 6 ay içinde Ankara’da 2 yeni Full Gross açılışı gerçekleştiren Akyurt. A.Ş, Full Gross konseptinde Ankara’dan sonra ilk şehir dışı Full Gross’ u 14 Mart 2024’te Konya’da hizmete açıyor.

Akyurt Süpermarket ve Full Gross Genel Müdürü Emrah Uyanık, “Konya için Gross Market konsepti ile Full Gross’u hazırlıyoruz. 14 yıldır Konya’da hizmet veren Akyurt Süpermarket yeni konsepti ve markası ile Konya da yatırıma ve büyümeye devam ediyor” dedi.

12 yıldır faaliyet gösterdiği Karatay belediyesi sınırlarında bulunan Beşyol Akyurt Süpermarket mağazasını Full Gross markası ile yeniden Konya’nın beğenisine sunmak için çalışmalar devam ediyor. 1 aydır devam eden inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı 14 Mart 2024 tarihinde Beşyol Full Gross mağazası yeni konsepti ve Konyalılara hizmet verecek. Full Gross, 4000 metre kare satış alanına sahip.

Devamını Oku

Açılışlar

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme Mağazası’nı açtı

Editör

Yazar:

Onur Market, 1 Mart Cuma günü açılan Esenyurt Mehterçeşme mağazası ile büyüme yolunda önemli bir adım attı. Yeni şubesiyle birlikte bölgedeki müşterilere kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Onur Market, mağaza açılışında büyük ilgi gördü.

Deneyimli kadrosu, zengin ürün çeşitliliği ve ferah atmosferiyle dikkat çeken yeni mağaza, müşterilerin ilgi odağı haline geldi. Açılış kapsamında çeşitli ürünlerde yapılan sürpriz indirimlerle müşterilere avantajlar sunan Onur Market, temel gıda, temizlik ürünleri ve şarküteri kategorilerinde güvenilirliği vurgularken, sebze-meyve bölümünde de tazeliğe büyük önem veriyor.

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme mağazasıyla müşterilerine alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarma ve bölgedeki tüketicilere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunma misyonunu sürdürüyor. 10 Mart’a kadar sürecek sürpriz kampanyaları ve indirimleriyle müşterilerini Esenyurt Mehterçeşme Mağazasına bekliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER