Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Domino’s Pizza, AVM’lere adım atıyor

Editör
Abone Ol:

Domino’s Pizza alışveriş merkezlerindeki ilk şubesini Metrocity AVM’de açtı.

Domino’s Pizza Genel Müdürü Aslan Saranga, 2013 yılı stratejileri doğrultusunda AVM’lere gireceklerini belirterek, bu karar doğrultusunda ilk şubelerini Metrocity AVM’de açtıklarını söyledi.
Türkiye’deki 300’üncü şube olan Metrocity şubesinin aynı zamanda Avrupa ve Rusya da dahil olmak üzere alışveriş merkezlerindeki ilk şube olduğunu kaydetti.
1996 yılından itibaren 86 milyon pizza sattıklarını ve 660 milyon TL’lik iş hacmi yarattıklarını belirten Saranga, Rusya’dan sonra Gürcistan ve Azerbaycan operasyonunu da aldıklarını ifade etti. Saranga, şunları söyledi: “2013 yılı boyunca 85 yeni şube açarak, 2013 yılının sonuna kadar toplam 375 şube ile 6 bin çalışana ulaşmayı hedefliyoruz. 2013 sonunda yüzde 50 büyüme ile 420 milyon TL ciro elde etmeyi planlıyoruz. Saranga, şöyle konuştu: “Yeni açılan şubelerimizle birlikte yüzde 35 büyüme gerçekleştirdiğimiz 2013 yılının ilk altı ayında; yüzde 100 yerli ürün kullanımımız ile 4 bin 323 ton taze üretilmiş özel Domino’s hamuru ve 1383 ton mozarella, 724 ton pizza sosu ve 768 ton et tüketimi gerçekleştirdik.
2013 yılının ilk 4 ayında 8.5 milyon pizza satışı ile 120 milyon TL’lik ciro elde ettik” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER