Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Ege’de şarküteri zincirine bir halka daha eklendi

Editör
saypa_200
Abone Ol:

ŞARPA’nın 5. zincir mağazası, Hatay Üçyol’da hizmete açıldı.

Kriz döneminde atağa geçen şirket, Alsancak, Alaybey, Güzelyalı ve Narlıdere’den sonra mağaza halkasına Üçyol’u da ekledi. Şirket, büyüme hedefi doğrultusunda Şubat 2010 tarihine kadar İzmir’de 2 şarküteri, 10 discount mağaza daha açarak mağaza sayısını 17’ye çıkaracak. Hedef 100 mağaza Bugüne kadar 4 mağazada 36 kişi ile hizmet veren şarküteri mağazası, Şubat 2010’a kadar açacağı 12 mağaza ile 60 kişiye daha istihdam sağlayacak. Açılışta konuşan ŞARPA Gıda Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Erdoğan Gümüş, 202 ortaktan 153’ü ile yollarına devam edeceklerini ifade ederek, şunları söyledi: “Ortaklarımız başlangıçta 7 bin lira vererek ilan edilen 4 milyon TL’lik sermayeyi tamamlayacaklar. Ekim ayı içinde yapılacak genel kurulda her ortak 10 bin lira daha vererek sermaye artırımına gidilecek. Böylece öz sermayemiz çok daha güçlü bir yapıya kavuşacak, yeni yatırımlara hız vereceğiz. Bugün 5. mağazamızı tüketicilerin hizmetine açmanın gururunu yaşıyoruz. İlk etaptaki hedefimiz 100 mağazaya çıkmak. Bu bölgede benimde üst düzey yöneticilik yaptığım Tansaş örneğinde olduğu gibi yeni bir başarı öyküsü yaratmak için yola çıktık. İzmir’de Tansaş ve Kipa örneğinde olduğu gibi hızla büyüyen bir marka olacağız. Ortaklarımızın desteğiyle de bunu başaracağımıza inanıyorum.” 153 ortağın büyüme hedefi Gümüş, 70-80 metrekare büyüklükteki mağazalarda şarküteri ürünleri ile tüketicilerle buluşmanın yanı sıra açacakları 150-200 metrekarelik mağazalarda da daha uygun fiyatlarda gıda ürünleri üreten üyelerinin ürünlerinin satılacağı 2 farklı mağaza konsepti belirlediklerini açıkladı. 2 farklı mağaza modeli ile yeniden büyümeyi esas aldıklarını dile getiren Gümüş, 153 ortağın 7 bin lira başlangıçta öngörülen 4 milyon lira sermayeyi tamamlama sözünün ardından ek sermaye artırımları ile birlikte büyümeyi sürdüreceklerini kaydetti. Kaynak: Haber Ekspres

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Eyüp Sabri Tuncer, İstanbul’da ilk mağazasını açtı

Editör

Yazar:

Eyüp Sabri Tuncer, artık sadece Ankara’da değil, İstanbul’da da kendi mağazasında sevenleriyle bir araya geliyor. Yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce farklı satış noktasında bulunan marka, sevenlerini şimdi Vadistanbul’daki mağazasında ağırlıyor. Eyüp Sabri Tuncer, yeni mağazasında; geleneksel olana, yenilikçi ve modern bakış açısıyla yaklaşarak farklı kategorilerde geliştirdiği 600’den fazla ürününü ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Yeni ürün geliştirmenin uzun soluklu, özen ve zaman isteyen bir süreç olduğunun bilinciyle, kullanıcılarının beğenisi ve yönlendirmeleriyle sürekli yeni ürünler geliştirmeye devam eden Eyüp Sabri Tuncer; yaptığı araştırmaların yanı sıra dünyadaki trendleri takip ederek Türkiye’de kozmetik ürünlerine ilk defa vegan ve vejetaryen V-Label sertifikası alan marka oldu. Bununla birlikte, 2011 yılından bugüne başta kolonya ürünleri olmak üzere sıvı sabun, losyon vb. kişisel bakım ve ev bakım ürünlerinde Braille Alfabesi kullanan ilk marka olan Eyüp Sabri Tuncer, ürünleri ile Altınokta Körler Derneği’ne düzenli olarak destek sağlıyor. Eyüp Sabri Tuncer, çölyak rahatsızlığı olan kullanıcılarının talepleri ve hassasiyetleriyle geliştirdiği glutensiz ürünleriyle de sektörde önemli bir yeniliğe imza attı.

Türkiye’nin farklı noktalarında zincir ve yerel marketlerde de satışa sunulan Eyüp Sabri Tuncer ürünleri, Ankara’da Anafartalar caddesinde 99 yıllık tarihi mağazasında da sevenleriyle buluşuyor. Ayrıca Ankara Havalimanı iç hatlarda bulunan satış noktası ve e-ticaret mağazasından da tüm ürün çeşitlerine ulaşmak mümkün.

Devamını Oku

Açılışlar

Batı Ataşehir Gurme CarrefourSA açıldı

Editör

Yazar:

CarrefourSA, doğru ürünü doğru hizmet ve fiyat politikasıyla market yatırımlarına devam ediyor. 2022 yılında 300 yeni mağaza açılışı hedefleyen CarrefourSA, 25 bine yakın ürün çeşidi ve 26 kişilik ekibiyle Batı Ataşehir Gurme CarrefourSA mağazasını hizmete açtı. Açılışa CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu ile CarrefourSA İcra Kurulu Üyeleri katıldı.

Açılışı değerlendiren CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu, şunları söyledi: “Doğru ürünü doğru hizmetle müşterilerimizle buluşturduğumuz market yatırımlarımıza bir yenisini eklemekten mutluluk duyuyoruz. Tasarımı, ürün çeşitliliği ve ferah alışveriş ortamıyla öne çıkan Gurme marketlerimizi yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Gurme marketlerimizle farklı lezzetleri deneyimlemeyi seven müşterilerimize vazgeçemeyecekleri bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.”

Devamını Oku

Açılışlar

“Lezzet Arası” Ankara’da

Editör

Yazar:

CarrefourSA’nın Ankara Çayyolu’nda hizmete giren Lezzet Arası restoranı, birçok ilki bünyesinde barındırıyor. Toplam 1000 metrekare alana sahip, 450 kişi kapasiteli ve 35 kişinin görev yaptığı restoran, mevcut hizmet veren Lezzet Arası restoranlarından farklı olarak CarrefourSA marketinin üst katında yer alıyor.

Lezzet Arası restoranlarıyla müşterilerin alışveriş deneyimine artı değer oluşturduklarını dile getiren CarrefourSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı, Ankara’da hizmete giren restorana dair şunları dile getirdi: “Çağdaş Türk mutfağı adına başarılı projelere imza atan şef Vedat Başaran’ın danışmanlığında başlattığımız ve ülkemizde eşi benzeri olmayan bir hizmet olan Lezzet Arası restoranlarını yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Marketlerimizde doğru ürünü doğru hizmet ve fiyat politikasıyla müşterilerimize ulaştırırken Lezzet Arası restoranlarında da doğru ürünlerle pişen yiyecekleri müşterilerimizin beğenilerine sunmaya devam ediyoruz. Gastronomik özgürlük sunduğumuz Lezzet Arası restoranlarımızla ayda yakla şık 300 bin kişiye yiyeceğin doğrusunu ulaştırıyoruz. Restoranlarımızın bir avantajı da müşterilerimizin et, tavuk veya balık gibi ürünleri reyondan alıp hemen pişirtip tüketebilmeleri… Bugün için restoranlarımızda aylık 24 bin kilogram kırmızı et, 27 bin kilogram tavuk ve 18 bin kilogram balık tüketiliyor. Ankara Çayyolu’nda market içinde olmayan ancak market fiyatına ürünlerin yer aldığı yepyeni bir Lezzet Arası açarak bu hizmeti Ankaralılarla buluşturuyoruz. Ankara’da günlük 1000 müşteri hedefliyoruz. CarrefourSA olarak Lezzet Arası’nı yaygınlaştırmaya devam edeceğiz.”

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER