Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

İstikbal’den 1 günde Kosova’ya 2 mağaza

Editör
Abone Ol:

İstikbal’in yurtdışı mağaza sayısı 334’e ulaştı.

İstikbal, yurtdışı mağazalaşma operasyonu çerçevesinde Kosova’da 1 günde 2 mağaza birden açtı. Kosova’nın Gjilan ve Ferizaj şehirlerinde açtığı 2 mağaza ile İstikbal, yurtdışı mağaza sayısını böylece 334’e ulaştırdı. Bir evin ihtiyacı olan ve her zevke hitap edebilen koleksiyona sahip olan İstikbal, Gjilan şehrinde 1.500 metrekarelik, Ferizaj şehrinde ise 800 metrekarelik mağazasıyla Kosovalı tüketicilere hizmet verecek. Mağaza açılışlarına Boydak Holding CEO’su ve İstikbal Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Boydak, Kosova Türk Temsil Heyeti temsilcileri ile Gjilan Belediye Başkanı Lutfi Haziri ve Ferizaj Belediye Başkanı Muharrem Svarqa katıldı.
Açılışta konuşan Boydak Holding CEO’su ve İstikbal Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Boydak, “İstikbal markamız Avrupa’nın en büyük mobilya üreticisi konumunda. Bu konumumuzla 2023 yılında dünyanın en büyük 3 mobilya üreticisinden biri olma hedefiyle mağazalaşma faaliyetlerimize devam ediyoruz. Küresel hedefler koyan ve hayata geçiren bir marka olarak hedef pazarlara ve tüketicilere daha yakın olmak, onlara çok daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla 2015 yılı sonunda planladığımız gibi yurtdışı toplam mağaza portföyümüze 32 yeni mağaza daha eklemiş olacağız. Şu an 50 ülkede bulunan 300’den fazla münhasır mağazamız ve yaygın ihracat ağımızla toplamda 100’den fazla ülkede ürünlerimiz satılıyor. İhracatımız günden güne artıyor. Kosova’da hizmete açtığımız 2 mağaza da bu ağın genişletilmesi adına önemli bir adım oldu” dedi.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER