Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

KİM, ulusal marka olma yolunda ilerliyor

Editör
Abone Ol:

KİM Marketler Zinciri, şimdi de rotasını Tekirdağ’a çevirdi.

İki yıl önce ulusal market olma kararı aldıklarını ve doğrultu da Kocaeli ve ilçelerinde mağazalar açtıklarını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan, “Öncelikle İstanbul ve çevre illerde yatırım yapacağız. Bu nedenle önce İzmit’e ayak bastık. Daha sonra Trakya’ya yönelip Tekirdağ’da mağazalar açacağız. Tüm bu operasyonlardan sonra Anadolu’ya yayılacağız” dedi. Son açılan İzmit 60 Evler, İstanbul Göktürk ve Maltepe mağazalarıyla birlikte 43 mağazaya ulaştıklarını söyleyen Ersan, Hadımköy’de 31 Temmuz tarihinde açılan marketle birlikte bu sayının 44’e çıktığını ifade etti. Ramazan ayından önce Kocaeli’de bir mağazanın daha hizmete gireceğini belirten Ersan, açtıkları mağazalarla ilgili şunları söyledi: “KİM Maltepe mağazasının açılış törenine Maltepe İlçe Kaymakamı Ahmet Okur ve Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin katıldı. Mağaza, bin 300 metrekarelik alan üzerinde 6 kasası ve 35 personeli ile hizmet veriyor. Göktürk mağazasının açılış kurdelesini ise Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu kesti. Mağaza, bin 200 metrekarelik alan üzerinde 4 kasası ve 25 personeli ile faaliyette bulunuyor. İzmit 60 Evler mağazamız ise 3 katlı ve 2 bin 400 metrekare olup 40 personel istihdam etmektedir. Bu kriz ortamında istihdama önemli katkılar sağladığımıza inanıyorum. Açılış törenlerimize Onursal Başkanımız Hikmet Ersan ile birlikte yönetim ve genel müdürümüz de katıldı.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Skechers Kids’in ilk durağı Marmara Forum oldu

Editör

Yazar:

Çocuklara özel spor ayakkabı ve spor giyim seçeneklerinin bir arada olduğu ilk konsept mağaza “Skechers Kids”, Marmara Forum’da açıldı.

Skechers Türkiye Ticari Direktörü Mertol Coşkun çocuk kategorisinin Skechers ürün ailesinde önemli bir yeri olduğunu belirterek; “Türkiye’de imza konfor teknolojisi sunan bir marka olarak kadın, erkek ve çocuk kategorisinde çok geniş bir ürün seçkisine sahibiz. Özellikle çocuklar için tasarladığımız renkli dünyada ışıklı, unicorn’lu, piyano çalan spor ayakkabılar, renkli, desenli eşofmanlar, sweatshirt’ler, montlar ve daha birçok ürünü konforla birlikte sunarak sektörde ön plana çıkıyoruz. Müşterilerimizin her geçen gün katlanarak büyüyen ilgisiyle artık çocuk kategorimizi sınırlı metrekarelere sığdırmak istemedik. Daha geniş bir seçkiyle sadece çocuklara özel mağaza konseptimizi hayata geçirdik. Önümüzdeki dönemde farklı illerde ve lokasyonlarda yeni Skechers Kids mağazalarımızın kapılarını açmaya devam edeceğiz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Akyurt Süpermarket, Full ile gross market sektörüne “merhaba” dedi

Editör

Yazar:

Ankara ve Konya’da olmak üzere 40 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösteren Akyurt Süpermarket, istikrarlı büyümesine yeni Gross konsepti Full Gross ile devam ediyor. Son 6 ay içinde Ankara’da 2 yeni Full Gross açılışı gerçekleştiren Akyurt. A.Ş, Full Gross konseptinde Ankara’dan sonra ilk şehir dışı Full Gross’ u 14 Mart 2024’te Konya’da hizmete açıyor.

Akyurt Süpermarket ve Full Gross Genel Müdürü Emrah Uyanık, “Konya için Gross Market konsepti ile Full Gross’u hazırlıyoruz. 14 yıldır Konya’da hizmet veren Akyurt Süpermarket yeni konsepti ve markası ile Konya da yatırıma ve büyümeye devam ediyor” dedi.

12 yıldır faaliyet gösterdiği Karatay belediyesi sınırlarında bulunan Beşyol Akyurt Süpermarket mağazasını Full Gross markası ile yeniden Konya’nın beğenisine sunmak için çalışmalar devam ediyor. 1 aydır devam eden inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı 14 Mart 2024 tarihinde Beşyol Full Gross mağazası yeni konsepti ve Konyalılara hizmet verecek. Full Gross, 4000 metre kare satış alanına sahip.

Devamını Oku

Açılışlar

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme Mağazası’nı açtı

Editör

Yazar:

Onur Market, 1 Mart Cuma günü açılan Esenyurt Mehterçeşme mağazası ile büyüme yolunda önemli bir adım attı. Yeni şubesiyle birlikte bölgedeki müşterilere kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Onur Market, mağaza açılışında büyük ilgi gördü.

Deneyimli kadrosu, zengin ürün çeşitliliği ve ferah atmosferiyle dikkat çeken yeni mağaza, müşterilerin ilgi odağı haline geldi. Açılış kapsamında çeşitli ürünlerde yapılan sürpriz indirimlerle müşterilere avantajlar sunan Onur Market, temel gıda, temizlik ürünleri ve şarküteri kategorilerinde güvenilirliği vurgularken, sebze-meyve bölümünde de tazeliğe büyük önem veriyor.

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme mağazasıyla müşterilerine alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarma ve bölgedeki tüketicilere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunma misyonunu sürdürüyor. 10 Mart’a kadar sürecek sürpriz kampanyaları ve indirimleriyle müşterilerini Esenyurt Mehterçeşme Mağazasına bekliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER