Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

“Köfteci Ramiz” yeni plus konseptiyle Çeşme Marina’da

Editör
Abone Ol:

Köfteci Ramiz, 2000 yılından itibaren başladığı ve 105 şubeye ulaştığı hızlı büyüme sürecine, 2012 yılında, hali hazırda sözleşmeleri imzalanmış ve inşaatları devam eden 14 şubeyle devam ediyor.

2012 yılı hedeflerini iç pazarda olduğu kadar yurt dışında da yayılmaya endeksleyen Köfteci Ramiz, “Rames Cafe”, “Ramiz Çocuk” ve “Ramiz Plus” konseptleri ile farklı tüketicilere hitap etmeyi başarıyor. Şube sayısı ve müşteri sirkülasyonunu her geçen gün artıran firma, pazardaki güçlü konumunu da korumaya devam ediyor.

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini, dünyanın farklı tatlarıyla buluşturan ve damak tadına düşkün olanların ortak tercihi haline gelen Köfteci Ramiz, yeni konsepti “Ramiz Plus”ın 3. şubesini şimdi de İzmir Çeşme Marina’da hizmete açtı. Köfteci Ramiz, 18 Mayıs 2012 tarihinde Çeşme Marina’da hizmete giren yeni “Ramiz Plus” şubesiyle, Türkiye çapındaki toplam şube sayısını 106’ya, İzmir’deki şube sayısını ise 8’e çıkardı.

Daha önce İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde Caddebostan semtinde ve Adana Turgut Özal Bulvarı’nda açılan Köfteci Ramiz Plus, klasik konseptine ek olarak; burger çeşitleri, makarnalar, salatalar, pizza çeşitlerini de tüketicisinin beğenisine sunuyor. Çeşme Marina’nın muhteşem deniz manzarası eşliğinde yaz-kış açık kalacak olan Ramiz Plus, aynı zamanda kafe olarak da hizmet verecek. Sıcak içecek çeşitlerinin yanında vitamin barıyla da ilgi gören Ramiz Plus, Çeşme Marina’nın gözde mekanlarından olmaya aday.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER