Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Köfteci Ramiz’den 5 yeni lezzet durağı

Editör
Abone Ol:

Köfteci Ramiz, yeni açılacak şubeleriyle Türkiye genelinde 137 restorana ulaşacak.

Türkiye’nin 25 farklı kentindeki 132 şubesiyle ulusal bir lezzet zinciri yaratan Köfteci Ramiz, büyük bir özenle seçtiği franchise şube ağına yeni lezzet durakları ekliyor.

“AVM’lerde Tüketicinin Seçtiği 1 Numaralı Markalar’’ araştırmasında üç yıl ‘En Beğenilen Restoran’ ödülünü alan ve Türk Patent Enstitüsü tarafından ‘Tanınmış Marka’olarak tescil edilen Köfteci Ramiz, önümüzdeki 3 ay içinde 5 yeni şube açmaya hazırlanıyor.

Alanya, Tokat, Nevşehir’in yanı sıra İstanbul’da Ümraniye Can Park AVM ve Mall of İstanbul’da şube açmaya hazırlanan Köfteci Ramiz, lezzet tutkunlarının buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Şube sayısını artırırken 1928’den beri koruduğu kalite ve hizmet felsefesinden ödün vermeyen Köfteci Ramiz, yeni açılacak şubeleriyle Türkiye genelinde 137 restorana ulaşacak.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER