Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Petrol Ofisi’nin Güneşli’deki yeni istasyonu hizmete girdi

Editör
Abone Ol:

Türkiye çapında en yaygın perakende satış ağına sahip akaryakıt şirketi Petrol Ofisi’nin yeni istasyonu İstanbul Güneşli’de hizmete girdi.

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağlar şirketi Petrol Ofisi, Türkiye geneline yayılan istasyon ağına bir yenisini daha ekledi. Petrol Ofisi’nin en yeni istasyonu Ziyal Petrol, Kökler Grup bünyesinde İstanbul Güneşli’de faaliyete geçti. 29 Aralık 2010 Çarşamba günü saat 13:00’de gerçekleşen açılışa Petrol Ofisi CEO’su Melih Türker ve Petrol Ofisi Perakende Direktörü Ertan Çakır da katıldı.

Ziyal Petrol açılış töreninde bir konuşma yapan Petrol Ofisi CEO’su Melih Türker şunları söyledi:

“Petrol Ofisi, Türkiye’nin en yaygın perakende satış ağına sahip şirketlerinden biri. Ana hedefimiz, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicilere en kaliteli, en yenilikçi ve en son teknolojiye sahip ürün ve hizmetleri sunmak. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, Petrol Ofisi’ne duyulan güvenle birleştiğinde diğer sektörlere de örnek olacak bir hizmet kalitesi ortaya çıkıyor. Gerçek iş ortaklarımız olan bayilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle, 81 ilin tamamı ve yaklaşık 850 ilçeye yayılmış olan hizmet ağımızı genişletiyoruz. Sorumluluklarını en az bizler kadar önemseyen ve müşterilerimiz için Petrol Ofisi’nin gerçek yüzünü oluşturan bayilerimize bir yenisini daha eklemiş olmaktan mutluluk duyuyorum. Güneşli sakinlerine de en üst düzeyde hizmet sağlanacağından eminim. Kökler Grup bünyesindeki Ziyal Petrol çalışanlarını kutluyorum ve hayırlı olmasını diliyorum.”

Petrol Ofisi Perakende Direktörü Ertan Çakır ise şunları söyledi:

“Petrol Ofisi olarak yurt çapındaki yayılımımız ile en üst kalitedeki ürün ve hizmetlerimizi tüketicilere ve kurumsal müşterilere onlara en yakın noktaya taşımayı hedefliyoruz. Ziyal Petrol’ün açılışı ile Güneşli’deki müşterilerimiz de Petrol Ofisi’nin kaliteli ürün ve hizmetlerinden uzağa gitmelerine gerek kalmadan faydalanabilecek. Petrol Ofisi olarak müşteri beklentilerini ön planda tutuyor, doğru yatırım kararlarımız ve üstün hizmet anlayışımız ile yolumuza büyüyerek devam ediyoruz. Ziyal Petrol de bu büyümenin bir parçasıdır ve Petrol Ofisi kalitesini en iyi şekilde Güneşli’ye taşıyacaklarına inanıyorum. Kökler Grup kadrosuna aramıza hoş geldiniz diyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Güneşli, Evren Mahallesi Koçman Caddesi’nde bulunan Ziyal Petrol’ün sahibi Mehmet Kök, 21 yıldır istasyonculuk işinde bulunuyor. Oğlu Tamer Kök de istasyonda aktif olarak görev alıyor. 25 kişiye istihdam sağlanan istasyona günde ortalama 800 – 1000 araç giriyor. McDonald’s, Speedy, oto yıkama, yağ değişimi, market ve iki bankamatik, istasyon bünyesindeki hizmet üniteleri arasında yer alıyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER