Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Real, Bayrampaşa Forum İstanbul AVM’de açıldı

Editör
Kubilay Özerkan
Abone Ol:

real,- Hipermarketleri, Bayrampaşa Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde yepyeni bir mağaza açtı.

Toplam 9 milyon 828 bin Euro’luk yatırım sonucu faaliyete geçen real,- Bayrampaşa mağazası, 10.000 metrekarelik toplam satış alanına sahip. 200 personeli ve 47 kasayla haftada yedi gün 10:00 – 22:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet veren real,- Bayrampaşa, tüketici dostu rafları, yüksek tavanları, geniş koridorları ve 3000 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla dikkat çekiyor.

real,- Bayrampaşa mağazası, her gün en taze meyve, sebze ve balığı da raflarında tüketiciyle buluşturuyor. Unlu mamul bölümünün zenginliği ile dikkat çeken real,- Bayrampaşa, Türk ve tüm dünya kültürlerinden 60 çeşit ekmek, 25 çeşit pasta ve toplamda 220 farklı çeşit unlu mamulü, real,- kalitesiyle satışa sundu. Bayrampaşa mağazası için düzenlenen basın toplantısında Real Genel Müdürü Kubilay Özerkan sektörel değerlendirmelerde yaptı. “Piyasada zarlar yeniden atılıyor. Büyüğün küçüğü değil hızlının yavaşı yendiği piyasa şartı oluştu” diyen Özerkan sözlerini şöyle tamamladı: “Bu sene açtığımız bu 3. İstanbul mağazamızda da geleneksel pazar atmosferini modern bir ortamda sunan düzenleme yaptık. Açılışımızın Kurban Bayramı’na denk gelmesi sebebi ile fiyat ağırlıklı uzun süreli bir açılış kampanyası yürüteceğiz.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Mopaş’tan 4 yeni mağaza

Editör

Yazar:

Mopaş, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki 7 farklı ilçede yeni mağazalar açarak büyümesini sürdürüyor.

Mopaş, marketçilik sektöründe sürekli gelişen ve büyüyen bir perakende zinciri olarak hedeflerine ve geleceğe yatırım yapıyor. Her dönemde fırsatları değerlendirerek yatırımlarını sürdüren firma, yaptığı çalışmalar sonucu hizmet halkasına 4 yeni şube daha ekledi.

Mopaş Marketçilik Genel Müdürü Reşat Narman, sektörde ilerlemeye ve yatırım fırsatı oluştuğunda değerlendirmeye her zaman hazır olduklarını belirtiyor.

Mopaş, mağazaların 4’ünün açılış törenlerini gerçekleştirdi. Mopaş’ın Pendik Velibaba, Hilal Konutları, Tuzla-4 ve Yayla Mağazaları 25 Kasım Cuma günü hizmete açıldı.

Devamını Oku

Açılışlar

Mopaş büyümeye devam ediyor

Editör

Yazar:

Mopaş, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki 7 farklı ilçede 10 yeni mağazayı hizmete açacağını duyurdu.

Mopaş, marketçilik sektöründe sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olarak hedeflerine ve geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor. Her dönemde fırsatları değerlendirerek yatırımlarını sürdüren firma, yaptığı çalışmalar sonucu hizmet halkasına 10 yeni şube ekledi. Mopaş, Anadolu Yakası’nda yedi farklı ilçede açacağı mağazalarını hızlıca hazırlayarak hizmete sunacak. Açılacak 10 mağaza 7 bin metrekare üstü satış alanı, 12 bin 500 metrekare hizmet alanı ve 35 kasa ile çok yakında hizmete başlayacak.

Mağazaların kontratları ve yeni konsept çalışmaları kısa zamanda tamamlanarak her hafta yeni mağazalar devreye alınacak. Özellikle bu dönemde istihdama katkı adına 300’e yakın yeni personele de iş imkanı sağlanmış olacak. Mopaş Marketçilik Genel Müdürü Reşat Narman, sektörde ilerlemeye ve yatırım fırsatı oluştuğunda değerlendirmeye her zaman hazır olduklarını belirtiyor.

Mopaş, mağazaların 4’ünün açılış törenlerini gerçekleştirdi. Mopaş’ın Esentepe-2 mağazası, Cevizli-4 mağazası, Bostancı mağazası ve Ataşehir mağazaları hizmete açıldı. Bu dört mağaza toplam bin 400 metrekarelik alanda 10 kasa ve 85 çalışanla faaliyet gösteriyor. Mopaş’ın diğer mağazaları da yeni konsept çalışmaları tamamlandıkça açılmaya devam edecek.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center, Esenkent Kardelen Evleri’nde

Editör

Yazar:

Happy Center, bünyesine yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, yeni mağazalarıyla hizmet sahasını genişletiyor. Bu kapsamda çalışmalarına devam ederek 194. şubeyi, Aşıkveysel Mahallesi Talatpaşa caddesi no:28A Esenyurt/ İstanbul adresinde hizmete açtı.

Happy Center,  194. şubesi olarak kayıtlara geçen Esenkent Kardelen Evler şubesinin, bünyesinde 10.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 3000 metrekare. Bölge halkına 6 kasa ile hizmet veren Esenkent Kardelen Evler şubesi, 30 kişiye de istihdam olanağı sağlıyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER