Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Trabzon Bizim Bakkal 11. şubesini açtı

Editör
Mehmet Ataman
Abone Ol:

Bizim Bakkal-11. şubesi, Ay-Gıda tarafından açıldı. Bakkalım A.Ş.’nin desteklediği Bizim Bakkal-11 (Ay Gıda) Trabzon’un müstena semti Beşirli Mahallesinde Mehmet Ataman-Yalçın Özdenizci ortaklığıyla Trabzon Belediye Başkan Yardımcıları Gökhan Bali ve Hüseyin Turan, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Halil İbrahim Kalfaoğlu, Bakkallar ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkanı Başaran Maraba’nın katılımıyla açıldı. 170 metrekare alanlı Bizim Bakkal-11 (Ay Gıda) Trabzon’da tüm bakkallara örnek olacak şekilde ve aynı konsepte hizmet vermeye devam edecek. Bizim Bakkal 11’in ortağı Mehmet Tayfun Ataman, aynı zamanda Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Trabzon Bakkallar ve Sebzeciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu üyeliğini yapmakta hem de Bakkalım A.Ş.’nin genel müdürlüğünü yapmakta.

Ataman, tüm bakkal esnafına açık olan projenin örnek teşkil etmesi açısından taşın altına elini değil başını koyduğunu ifade ederek bütün bakkalları projeye katılmaya çağırdı. Ataman şunları söyledi: “Tabela birlikteliği sonucunda tüm ürünler Trabzon’un her semtinde tüm Bizim Bakkal noktalarında aynı fiyatla aynı kalitede satılacak, fiyat birlikteliği sağlanacak, müşteri memnuniyeti yerine getirilecek, ortak alımlar sonucunda hem bakkal arkadaşlar hem de tüketici kazanacak. Halen 11 şubesi olan Bizim Bakkallar yıllık 10.000 TL çiroya ulaşmış bulunmaktadırlar. Hedefimiz yıl sonuna kadar 50 şube ve 50.000 TL ciroya ulaşmaktır. Üye bakkalların en büyük kazancı ise Bakkalım A.Ş.’den mal alırken özel iskontolara sahip olmaları ve dükkanlarından ayrılmadan ayaklarına hizmet almalarıdır.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER