Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Yeni konsepti ile Forum İstanbul AVM’de

Editör
DP Eurasia Grup CEO’su Aslan Saranga
Abone Ol:

Marka, AVM’lerdeki hızlı akışa en iyi şekilde ayak uydurabilmek için özel bir inovasyon da geliştirdi.

Bir pizzayı 6 dakikada pişiren Domino’s fırınları güncellenerek, bu süre 3,5 dakikaya kadar düşürüldü.

Domino’s Pizza, Türkiye’de yeni konseptiyle hayata geçirdiği ilk AVM şubesini açtı. İstanbul Bayrampaşa’da bulunan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açılan şube, markanın büyüme stratejisi dahilinde, farklı potansiyelleri hayata geçirme hedefine işaret ediyor.

DP Eurasia Grup CEO’su Aslan Saranga, “Türkiye’de potansiyel şube sayımızı 900 restoran olarak belirledik. Bu potansiyel doğrultusunda orta vadede yılda 30 restoran açmayı hedefliyoruz ama büyüme stratejimiz şube sayımızı artırmakla sınırlı değil. Bir süredir farklı kanallardan farklı hedef kitlelere de ulaşıyoruz. Uzun yıllardır eve sipariş ile öne çıkmış bir marka olarak, şimdi AVM’lerde de yeni konseptimizle hizmet vermeye başlıyoruz. Burada, daha önce dokunmadığımız bir kitleyi ağırlayacağız. Ziyaretçiler, örneğin sinemaya girmeden veya alışveriş molasında Domino’s’ta pizza keyfi yapabilecekler” dedi.

Domino’s Pizza AVM’lerdeki aktif operasyona en iyi şekilde ayak uydurabilmek için farklı bir inovasyon da geliştirdi ve her zamankinden daha çabuk pişiren özel fırınlar kullanmaya başladı. Saranga, “30 dakikada teslim garantimiz nedeniyle çok hızlı hareket etmeye alışkınız. Şimdi hızımızı daha da artırıyoruz. Normal bir Domino’s şubesinde pizzaların pişirilmesi halihazırda yalnızca 6 dakika sürerken, yeni fırınlarımızla bu süre 3,5 dakikaya kadar düşebiliyor” dedi.

Domino’s Pizza, bu yılın başında çıkardığı Ekmek Arası lezzetiyle, günün her saatinde hızlıca atıştırmaya uygun bir alternatif sunmaya başlamıştı. Saranga, Ekmek Arası’nın AVM’lerde de ilgi görmesini beklediklerini belirtti: “Hızlıca, doyurucu ve uygun fiyatlı bir şeyler atıştırmak isteyen alışverişçiler için, Ekmek Arası’nın pizzaya alternatif, güzel bir seçim olacağını düşünüyoruz.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement

Açılışlar

Eyüp Sabri Tuncer, İstanbul’da ilk mağazasını açtı

Editör

Yazar:

Eyüp Sabri Tuncer, artık sadece Ankara’da değil, İstanbul’da da kendi mağazasında sevenleriyle bir araya geliyor. Yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce farklı satış noktasında bulunan marka, sevenlerini şimdi Vadistanbul’daki mağazasında ağırlıyor. Eyüp Sabri Tuncer, yeni mağazasında; geleneksel olana, yenilikçi ve modern bakış açısıyla yaklaşarak farklı kategorilerde geliştirdiği 600’den fazla ürününü ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Yeni ürün geliştirmenin uzun soluklu, özen ve zaman isteyen bir süreç olduğunun bilinciyle, kullanıcılarının beğenisi ve yönlendirmeleriyle sürekli yeni ürünler geliştirmeye devam eden Eyüp Sabri Tuncer; yaptığı araştırmaların yanı sıra dünyadaki trendleri takip ederek Türkiye’de kozmetik ürünlerine ilk defa vegan ve vejetaryen V-Label sertifikası alan marka oldu. Bununla birlikte, 2011 yılından bugüne başta kolonya ürünleri olmak üzere sıvı sabun, losyon vb. kişisel bakım ve ev bakım ürünlerinde Braille Alfabesi kullanan ilk marka olan Eyüp Sabri Tuncer, ürünleri ile Altınokta Körler Derneği’ne düzenli olarak destek sağlıyor. Eyüp Sabri Tuncer, çölyak rahatsızlığı olan kullanıcılarının talepleri ve hassasiyetleriyle geliştirdiği glutensiz ürünleriyle de sektörde önemli bir yeniliğe imza attı.

Türkiye’nin farklı noktalarında zincir ve yerel marketlerde de satışa sunulan Eyüp Sabri Tuncer ürünleri, Ankara’da Anafartalar caddesinde 99 yıllık tarihi mağazasında da sevenleriyle buluşuyor. Ayrıca Ankara Havalimanı iç hatlarda bulunan satış noktası ve e-ticaret mağazasından da tüm ürün çeşitlerine ulaşmak mümkün.

Devamını Oku

Açılışlar

Batı Ataşehir Gurme CarrefourSA açıldı

Editör

Yazar:

CarrefourSA, doğru ürünü doğru hizmet ve fiyat politikasıyla market yatırımlarına devam ediyor. 2022 yılında 300 yeni mağaza açılışı hedefleyen CarrefourSA, 25 bine yakın ürün çeşidi ve 26 kişilik ekibiyle Batı Ataşehir Gurme CarrefourSA mağazasını hizmete açtı. Açılışa CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu ile CarrefourSA İcra Kurulu Üyeleri katıldı.

Açılışı değerlendiren CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu, şunları söyledi: “Doğru ürünü doğru hizmetle müşterilerimizle buluşturduğumuz market yatırımlarımıza bir yenisini eklemekten mutluluk duyuyoruz. Tasarımı, ürün çeşitliliği ve ferah alışveriş ortamıyla öne çıkan Gurme marketlerimizi yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Gurme marketlerimizle farklı lezzetleri deneyimlemeyi seven müşterilerimize vazgeçemeyecekleri bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.”

Devamını Oku

Açılışlar

“Lezzet Arası” Ankara’da

Editör

Yazar:

CarrefourSA’nın Ankara Çayyolu’nda hizmete giren Lezzet Arası restoranı, birçok ilki bünyesinde barındırıyor. Toplam 1000 metrekare alana sahip, 450 kişi kapasiteli ve 35 kişinin görev yaptığı restoran, mevcut hizmet veren Lezzet Arası restoranlarından farklı olarak CarrefourSA marketinin üst katında yer alıyor.

Lezzet Arası restoranlarıyla müşterilerin alışveriş deneyimine artı değer oluşturduklarını dile getiren CarrefourSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı, Ankara’da hizmete giren restorana dair şunları dile getirdi: “Çağdaş Türk mutfağı adına başarılı projelere imza atan şef Vedat Başaran’ın danışmanlığında başlattığımız ve ülkemizde eşi benzeri olmayan bir hizmet olan Lezzet Arası restoranlarını yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Marketlerimizde doğru ürünü doğru hizmet ve fiyat politikasıyla müşterilerimize ulaştırırken Lezzet Arası restoranlarında da doğru ürünlerle pişen yiyecekleri müşterilerimizin beğenilerine sunmaya devam ediyoruz. Gastronomik özgürlük sunduğumuz Lezzet Arası restoranlarımızla ayda yakla şık 300 bin kişiye yiyeceğin doğrusunu ulaştırıyoruz. Restoranlarımızın bir avantajı da müşterilerimizin et, tavuk veya balık gibi ürünleri reyondan alıp hemen pişirtip tüketebilmeleri… Bugün için restoranlarımızda aylık 24 bin kilogram kırmızı et, 27 bin kilogram tavuk ve 18 bin kilogram balık tüketiliyor. Ankara Çayyolu’nda market içinde olmayan ancak market fiyatına ürünlerin yer aldığı yepyeni bir Lezzet Arası açarak bu hizmeti Ankaralılarla buluşturuyoruz. Ankara’da günlük 1000 müşteri hedefliyoruz. CarrefourSA olarak Lezzet Arası’nı yaygınlaştırmaya devam edeceğiz.”

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER