Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Yeni konsepti ile Forum İstanbul AVM’de

Editör
DP Eurasia Grup CEO’su Aslan Saranga
Abone Ol:

Marka, AVM’lerdeki hızlı akışa en iyi şekilde ayak uydurabilmek için özel bir inovasyon da geliştirdi.

Bir pizzayı 6 dakikada pişiren Domino’s fırınları güncellenerek, bu süre 3,5 dakikaya kadar düşürüldü.

Domino’s Pizza, Türkiye’de yeni konseptiyle hayata geçirdiği ilk AVM şubesini açtı. İstanbul Bayrampaşa’da bulunan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açılan şube, markanın büyüme stratejisi dahilinde, farklı potansiyelleri hayata geçirme hedefine işaret ediyor.

DP Eurasia Grup CEO’su Aslan Saranga, “Türkiye’de potansiyel şube sayımızı 900 restoran olarak belirledik. Bu potansiyel doğrultusunda orta vadede yılda 30 restoran açmayı hedefliyoruz ama büyüme stratejimiz şube sayımızı artırmakla sınırlı değil. Bir süredir farklı kanallardan farklı hedef kitlelere de ulaşıyoruz. Uzun yıllardır eve sipariş ile öne çıkmış bir marka olarak, şimdi AVM’lerde de yeni konseptimizle hizmet vermeye başlıyoruz. Burada, daha önce dokunmadığımız bir kitleyi ağırlayacağız. Ziyaretçiler, örneğin sinemaya girmeden veya alışveriş molasında Domino’s’ta pizza keyfi yapabilecekler” dedi.

Domino’s Pizza AVM’lerdeki aktif operasyona en iyi şekilde ayak uydurabilmek için farklı bir inovasyon da geliştirdi ve her zamankinden daha çabuk pişiren özel fırınlar kullanmaya başladı. Saranga, “30 dakikada teslim garantimiz nedeniyle çok hızlı hareket etmeye alışkınız. Şimdi hızımızı daha da artırıyoruz. Normal bir Domino’s şubesinde pizzaların pişirilmesi halihazırda yalnızca 6 dakika sürerken, yeni fırınlarımızla bu süre 3,5 dakikaya kadar düşebiliyor” dedi.

Domino’s Pizza, bu yılın başında çıkardığı Ekmek Arası lezzetiyle, günün her saatinde hızlıca atıştırmaya uygun bir alternatif sunmaya başlamıştı. Saranga, Ekmek Arası’nın AVM’lerde de ilgi görmesini beklediklerini belirtti: “Hızlıca, doyurucu ve uygun fiyatlı bir şeyler atıştırmak isteyen alışverişçiler için, Ekmek Arası’nın pizzaya alternatif, güzel bir seçim olacağını düşünüyoruz.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER