Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Annapoorna World of Food India, Hindistan’da gerçekleşecek

Editör
Abone Ol:

Annapoorna World of Food India 2015 International Exhibition for the Food & Beverage Industry 14 – 16 Eylül 2015, Mumbai-Hindistan’da gerçekleşecek.

Koelnmesse GmbH, Annapoorna World of Food INDIA fuarını 14 – 16 Eylül 2015 tarihleri arasında Mumbai’de Bombay Exhibition Centre’de düzenliyor. Annapoorna World of Food INDIA’ya International Food Service India fuarının da eşlik etmesi sinerji etkisi yaratarak ihtisas ziyaretçilerine kapsamlı bir ürün programı sunacak. İlk kez düzenlendiği 2006 yılından beri her geçen yıl büyüme kaydeden fuarın 2014 yılında hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısında % 10’dan fazla bir artış görüldü. 99’u uluslararası firmalardan oluşan 186 katılımcı firma gıda ve içecek ürünlerini 6.007 ihtisas ziyaretçisine tanıtma fırsatı buldu. Bu fuarda Afganistan, Arjantin, Australya, Kanada, Avrupa, Yunanistan, Kore, Amerika ve Güney Afrika ülke grup katılımları ile yer aldılar. Fuar ziyaretçileri arasında önemli ticari zincirler, ithalatçı firmalar, havayolları, ticari firmalar, catering firmaları, otel, resort ve restoranlar ile gıda hizmeti veren kuruluşlar bulunuyordu.

Koelnmesse GmbH Türkiye Temsilcisi Demet Tezulaş, “Annapoorna World of Food India’da sergilenecek belli başlı ürünler, genel gıda maddeleri (fine food), konserveler, zeytinyağı ve bitkisel yağlar, dondurulmuş ürünler, et ve tavuk ürünleri, balık ve kabuklu deniz ürünleri, chilled food, süt ve süt ürünleri, tatlı gıdalar, ekmek ve unlu mamüller ile sıcak içecekler, alkollü ve alkolsüz içecekler v.b. dir” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER