Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Atasay ve Rixos Hotels Türkiye’yi evlendiriyor!

Editör
Abone Ol:

1 Haziran – 1 Ekim 2014 tarihleri arasında evlenecek çiftler, 1 Eylül 2014 tarihine kadar düğün alışverişlerini Atasay mağazalarından yaptıkları taktirde, Rixos Hotels’in yurtiçi ve yurtdışındaki anlaşmalı otellerinde 3 gece-4 gün balayı hediyesi kazanıyor.

Atasay ve Rixos Hotels sinerjisiyle hayata geçen kampanya kapsamında bu yaz evlenecek çiftlerin; evlilik bütçesi arasında önemli yer tutan balayı tatilini Atasay karşılayacak. Türk kuyum sektöründe bir dönüm noktası olacak bu yepyeni fırsat kapsamında, Atasay’dan minimum 3 bin 500 TL tutarında düğün alışverişi yapan ilk 1.500 çifte, kampanya kapsamındaki anlaşmalı ve uygun Rixos Hotels otellerinden birinde, çekilişsiz kurasız 3 gece 4 gün konaklamalı balayı tatili hediye edilecek.

Atasay ve Rixos Hotels işbirliğiyle hayata geçen kampanyanın tanıtımı amacıyla, 2 Haziran Pazartesi, Kuruçeşme The Market Restoran’da; Atasay Mücevherat Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer ve Rixos Hotels Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince’nin katıldığı bir basın toplantısı düzenlendi.

Kampanyanın sunduğu fırsat ve kapsamı açısından Türkiye kuyum sektöründe bir ilke imza atıldığını belirten Atasay Mücevherat Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, “Atasay olarak yaratıcı, yenilikçi ve proaktif pazarlama fikirlerimizle sektörün önünü açıyor, pazarın büyümesini sağlıyoruz. İlk günden itibaren tüketici odaklı inovatif ürünler ve projeler yaratma ilkesiyle çalışarak kısa zamanda Türkiye’nin Lovemark’ı haline gelen, Türkiye’nin lider grupları arasında yerini alan Atasay sahip olduğu saygınlık ve marka imajı ile yaratıcı ve özgün bakış açısı sayesinde sektörde her zaman ses getiren projelerin sahibi olmuştur.

Atasay olarak bugün de, ilklere imza atma iddiamıza yakışan yeni bir ilkle sizlerin karşısına çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni kampanyamız ile, 77 yıldır yarattığı değerlerle tüketicisinin tüm özel anlarında yanında olma gayreti içerisinde olan bir marka olarak, yine onların hayallerinden birinin gerçekleştirilmesine vesile oluyoruz. Tüm müşterilerimizin çocukluk evresinden nişanına, evlilik sürecine uzanan en özel anlarında, sunduğumuz fırsatlarla hep yanlarında olduk, onlara ayrıcalıklar yaşattık. Bu prensipten yola çıkarak, Türkiye’nin en değerli markalarından Rixos Hotels ile gücümüzü birleştirerek geliştirdiğimiz ‘Balayı kampanyası’ ile, bu kez de onların hayatlarının en önemli dönüm noktalarından biri olan evlilik süreçlerine katkıda bulunarak yaşamlarını kolaylaştırıyoruz. Bundan sonraki dönemde de bizleri ve daha da önemlisi müşterilerimizi heyecanlandıran projeler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Rixos Hotels Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince ise toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Bugün burada İstanbul’un en güzide mekanlarından biri olan The Market’te Atasay ile işbirliğimizi açıklamaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Sevgili Cihan Kamer’den bu kampanyaya ilişkin teklif geldiğinde seve seve kabul ettik çünkü eskiden birçok kişi için lüks olan tatil kavramı günümüzde artık herkes için önemli bir ihtiyaç. Bizler de hem yurt içinde hem de yurt dışındaki tesislerimizde kampanyadan faydalanacak 1500 balayı çiftini ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bu vesileyle şimdiden çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Oli Center’den yılın kampanyası

Editör

Yazar:

Gaziantep’in en eski ve köklü zincir marketlerinden Oli Center; uzun yıllardan beri devam eden ve müşterilerinin çok beğendiği Gülen Adam kampanyasına bu yıl müşterilerimiz yüksek puanlı hediyeleri alabilmek için bir yakını ile kart puanlarını birleştirerek devam edebilecekler.

Oli Center, her 100 liralık alış verişe 40 puan alan ve 3 ay boyunca biriktiren müşteriler; en çok tercih edilen ve beğenilen hediyelerden seçenekler sunuyor. Hediyeler müşterilerin geçen yıllardan en çok tercih ettiği ürünlerden seçildi.

Oli Center yetkililer; 2022 yılında yaklaşık 2 milyon TL’lik ürün dağıtıldığını; bu yıl daha çok ilgi göreceğine inandıkları kampanyada yaklaşık 4 milyon liralık ürün talebi beklediklerini ifade ettiler.

Yetkililer; kampanyaya katılım için hiçbir özel şartın gerekmediğini, Oli kart sahibi olan bütün müşterilerin kampanyaya otomatik olarak katıldığını bildirdiler.

Devamını Oku

Firmalardan

Türkiye’nin En İtibarlı Süpermarketi A101

Editör

Yazar:

Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu yıl on ikincisi yapılan ve 65 farklı sektörde faaliyet gösteren kurumların itibarlarının ölçüldüğü araştırmada, katılımcıların %44,9’u Türkiye’nin en fazla mağazaya sahip zincir marketi A101’i süpermarket kategorisinde en itibarlı marka olarak seçerek birinci sıraya yerleştirdi.

Türkiye İtibar Endeksi araştırması, Türkiye İtibar Akademisi tarafından Bursa Teknik Üniversitesi ve Beykoz Üniversitesi iş birliği ile bu yıl 15 Aralık 2022 – 15 Ocak 2023 tarihleri arasında 26 bölge ve 72 ilde toplam 15 bin kişiyle görüşülerek gerçekleştirildi. Araştırma sonuçlarına göre A101, süpermarket sektöründe yer alan diğer 35 marka arasından en yüksek puanı elde ederek ‘Türkiye’nin En İtibarlı Markası’ olmaya hak kazandı.

Araştırmaya katılan tüketiciler, A101’in hızla büyüyen ve atılımlar yapan bir şirket olmasının; üstün hizmet ve ürün kalitesi sunmasının; yeniliklere, teknolojiye ve tasarıma önem vermesinin; sektöründe öncü olma özelliği taşımasının ve sektöründe lider konumda yer almasının, A101’i en itibarlı şirket yapan en önemli beş faktör olduğunu belirtti. Süpermarket kategorisinde itibarlı görülme oranı bakımından ilk sırada yer alan A101, ikinci sıradaki rakibinin yaklaşık iki buçuk katı orana sahip oldu.

Devamını Oku

Firmalardan

BEE’O, Anadolu Propolisini dünyaya tanıtıyor

Editör

Yazar:

İstanbul’da Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük ‘propolis’ üretim ve Ar-ge merkezini kurarak başta ABD, İngiltere, Hollanda, Almanya, Japonya ve Güney Kore olmak üzere 30 ülkeye ihracat yapan BEE’O Propolis, geliştirdiği özel katma değerli ürünleriyle ses getirmeye devam ediyor. ABD’de CVS eczane zincirine, Trader Joe’s, Walmart gibi ABD’nin önde gelen market zincirlerine markalı olarak satış yapan tek Türk firması olan BEE’O, şirketin yurtdışı markası BEE&YOU ürünlerine olan yoğun talebe yetişebilmek için bu yılın ilk çeyreğinde Amerika ve Avrupa’dan sonra İngiltere’de de şirket ve depo kuruldu. Böylelikle arı ürünleri, doğal gıda takviyesi ve doğal dermo-kozmetik alanlarında dünya pazarına daha sıkı penetre olunacak.

Yeni yatırımları, projeleri ve hedefleri anlatan BEE’O Propolis Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Kadın Girişimci Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı, “Katma değerli Anadolu arı ürünleri içeren doğal gıda takviyeleri ile beraber, kozmetik sektöründe de 2022 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz 100 milyon TL’lik yatırımla, Anadolu propolisli güneş bakım kremi, güneş sonrası losyon, arı zehirli yaşlanma ve kırışıklık karşıtı anti-aging serum ve kremler, roll-on ürünlerinin üretim ve satışına başlandı” dedi.

Sağlık Bakanlığı onaylı Anadolu Propolisli burun spreyi üretildi

2022’nin son çeyreğinde yatırımı tamamlanan “Temiz Oda” projesi ile Sağlık Bakanlığı onaylı Tıbbi Cihaz kategorisinde yer alan ilk ürünü BEE&YOU Rhinapi Burun Spreyi’ni ürettiklerini anlatan Dr. Samancı, şöyle devam etti: “Bu ürün, Türkiye’nin ilk Anadolu propolisli burun spreyi olma özelliğini taşımaktadır. Mevsim geçişlerinde sıklıkla görülen nezle, soğuk algınlığı, alerjik ve alerjik olmayan rinit, rinosinüzit ve astım gibi rahatsızlıklar nedeniyle oluşan burun akıntısı ve burun tıkanıklığının tedavisinde ve solunum yolu problemlerinin rahatlatılmasında yardımcı oluyor. Bee&You Rhinapi Burun Spreyi, ilaç içermemesi ve ara vermeden günlük kullanıma uygun olması yönüyle tedaviye uyumu arttırıyor.

BEE’O Propolis ürünlerinin kalite ve güvenilirliği 3 aşamalı olarak denetleniyor. BEE’O Propolis ürünlerinin kalite ve güvenilirliğinin, hammadde düzeyinde ürünleri teslim almadan önce, üretim sonrasında 10,500 metrekarelik üretim tesisi içerisinde yer alan kendi laboratuvarlarında ve İTÜ Arı Ürünleri Mükemmeliyet Merkezi’nde, son olarak bağımsız akredite laboratuvarlar tarafından kontrol edildiğine değinen Dr. Samancı, şu bilgileri verdi: “Üretim tesislerimizde Bee’O, Bee’O Up ve Bee&You markaları altında; doğal besin içeriği ve biyolojik aktiviteleri korunmuş propolis, arı sütü, polen, arı ekmeği ve ham bal; ayrıca arı ürünleri içeren %100 doğal karışımlar, tabletler, damlalar, spreyler, shotlar, şuruplar, kapsüller, tıbbi cihaz ve cilt bakım ürünleri üretilmektedir. BEE’O Propolis, 5000 sözleşmeli arıcısı, 550.000 arı kovanı, 10,500 metrekareli tesisi ve 200 kişilik uzman kadrosu ile Türkiye ve Avrupa’nın en büyük katma değerli arı ürünleri üreticisi ve ayrıca Ar-Ge ve inovasyon merkezidir.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER