Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Bakkallar, marketler Teda çatısı altında güçlenerek büyüyor!

Editör
Abone Ol:

“Her gün düşük fiyat” sloganına sahip olan Teda Market’lere katılan bakkal ve marketlerin dönüşüm talepleri de hergeçen gün artmaya devam ediyor.

Teda Global’in bakkal ve marketleri kurtarmak için başlattığı “bakkallar, marketler yaşayacak” sloganlı dev projesinde  50. Dönüşüm mağazası açıldı.

“Her gün düşük fiyat” sloganına sahip olan Teda Market’lere katılan bakkal ve marketlerin dönüşüm talepleri de hergeçen gün artmaya devam ediyor.

Yeni bir discount market zinciri olan Teda Global, var olan discount market zincirleri gibi bakkal ve marketlerin “korkulu rüyası” olmak yerine bakkal ve marketler için yeni bir umut olmuş durumda. Teda Global’in bütün altyapısını oluşturan “Verimli Tedarik Sistemi” adlı yapı piyasadaki verimsiz olan tedarik sistemini yeniden şekillendirerek tedarik sürecindeki gereksiz maliyetleri ortadan kaldırıyor. Tedariği doğrudan üreticiden sağlayarak son tüketicinin mahallesindeki bakkalına-marketine kadar ulaştıran bu sistem, tedarik maliyetlerini yüzde 20-25’lerden yüzde 3-4’lere kadar indiriyor.

Teda Global’in sağladığı bu maliyet avantajı bakkal ve market esnafının yanı sıra son tüketicinin cüzdanını da doğrudan ilgilendiriyor.

Teda Global Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Kağan Şahin ulaşılan üye sayısı ve “Verimli Tedarik Sistemi” ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Çok kısa bir sürede önemli bir üye sayısına ulaştık. Geldiğimiz noktada üreticiden aldığımız ürünleri lojistik merkezimizde ‘cross-docking’ yönetimi ile ayrıştırarak günlük taze meyve sebze de dahil olmak üzere üyelerimizin kapısına kadar ulaştırabiliyoruz. Bu yapı özellikle bakkal ve marketlere uygun fiyatlı ürün tedariki konusunda büyük avantaj sağlamış oldu.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Ramazanın bereketi Söke’yle mutfaklara taşınıyor

Editör

Yazar:

Klasikleşen geleneksel unu dışında tahıl unlarından organik una kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Söke, hünerli ellerde yemeklerin lezzetini veriyor. 60 yıldır mutfaklara konuk olan Söke, özenle seçilen buğdayları, el değmeden son teknoloji ile işleyip unun en doğal halini, her pakette en iyi kalitede sunuyor. Lezzetin hamurunda olan Söke, evde ekmek yapmak isteyenler için de ekmek unu karışımlarıyla bu ihtiyaca cevap veriyor. Söke, çok tahıllı, çavdarlı, tam buğday, yulaflı, ruşeymli, köy ekmeği ve sarı sert buğday un karışımlarıyla leziz ekmekler yapmak için alternatifler sunuyor. Ekmekten baklavaya, börekten içerisinde un bulunan tüm lezzetlere kadar ramazan ayının bereketi Söke ile sofralara taşınıyor.

Devamını Oku

Firmalardan

A101’den Hediye Kart ve Sanal Kod ayrıcalığı

Editör

Yazar:

Dayanışma ve yardımlaşmanın öneminin arttığı bu dönemde A101, ihtiyaç sahiplerini veya yakınlarını mutlu etmek isteyen müşterilerine Hediye Kart ve Sanal Kod imkanını sunuyor.

Kullanışlı ve kolay erişim avantajlarına sahip Hediye Kartları ve SMS ile telefona yönlendirilebilen Sanal Kodlar, A101 marketlerinden temin edilebilecek ve ihtiyaç sahiplerine gönderilebilecek.

50, 100, 150 ve 200 TL olarak doldurulabilen ve a101.com.tr haricinde, tüm A101 marketlerinde kullanılabilecek A101 Hediye Kartları ve Sanal Kodlar, içerisine yüklenebilen tutarlar tek seferde kullanılabildiği gibi parça parça olarak da harcanabilecek.

A101 aracılığıyla sevdiklerini ve ihtiyaç sahiplerini mutlu etmek için Hediye Kartı veya Sanal Kod almak isteyenler ödemeyi nakit, kredi kartı, fastPay ve BKM Express ile yapabiliyor. Tüm A101 marketlerinde geçerli olan Sanal Kod alındığında, kartın hediye edileceği kişinin telefon numarasına SMS ile kart numarası ve pin kodu gönderiliyor. Sanal Kodlar bu numara ve pin kodu ile 2 yıl süreyle kullanılabiliyor.

Bireysel olarak yardım sağlamanın dışında kurum motivasyonunu sağlayarak, çalışan aidiyetini arttırmak isteyen kurumlar; çalışanlarına, bayilerine, müşterilerine ya da ihtiyaç sahiplerine “Hediye Kartı” ve “Sanal Kod” alternatiflerinden biriyle destek olabilirler. Kurumlara sunulan yenilikçi çözüm alternatifleri de bireysel Hediye Kartları ya da Sanal Kartlar ile aynı kullanım şartlarına sahip. İlgilenenler kurumsalsatis@a101.com.tr adresinden iletişim kurarak detaylı bilgi sahibi olabilir.

Devamını Oku

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER