Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Filotürk, Mobiliz’i müşterilerinin hizmetine sunuyor

Editör
Abone Ol:

3.500’ü aşkın müşteriye daha yakın hizmet verebilmek hedefiyle kurulan FiloTürk çalışmalarını yeni Genel Müdür Tunca Akkaya’nın liderliğinde sürdürüyor.

1 Mart 2010 itibarı ile göreve başlayan Genel Müdür Akkaya şirketin faaliyetleriyle ilgili olarak basın mensuplarına kapsamlı bilgiler verdi.

Şubat ayında faaliyete geçen FiloTürk’ün kanal, pazarlama ve teknik destek organizasyonu yapılandırmasının tamamlandığını vurgulayan Akkaya, “Mobiliz’in teknolojideki öncü rolünün bir eseri olan FiloTürk ile müşterilerimize daha etkin bir şekilde ulaşacağız. Hedefimiz müşteri memnuniyetinde çıtayı daha da yükseğe taşıyarak pazardaki lider konumumuzu pekiştirmek olacaktır” dedi.

FiloTürk, Mobiliz tarafından geliştirilen araç takip ve filo yönetim sistemleriyle, pek çoğu kendi sektörlerinde lider 3.500’ü aşkın firmaya hizmet veriyor. Sistemlerin, 50 bini aşkın araçta kullanıldığını kaydeden Akkaya, şunları söyledi:

“Sistem, GPS uydu takip yöntemi ile elde edilen konum ve hız gibi bilgilerin, uygulamaya bağlı olarak araca monte edilen diğer sensör verileri ile birlikte GSM/GPRS üzerinden bir merkeze iletilmesi ve kullanıcılara tamamen İnternet tabanlı olarak sunulması esasına dayanıyor. FiloTürk olarak hizmete sunduğumuz Mobiliz sistemleri, kuruluşların verimliliğini artırıyor ve önemli bir rekabet avantajı kazandırıyor. Sistem ile filodaki araçların yakıt tüketimi en aza indirgeniyor. Ekonomik ve güvenli sürüş denetimi ile masraflar azalıyor. Araçlardan gelen anlık bilgiler etkili bir planlama ve yönetime olanak tanıyor. Kuruluşlar sistemle filolarını kontrol altında tutarak hizmet kalitelerini ve rekabet güçlerini artırabiliyorlar. Mobiliz ürünlerinin satışının yanı sıra, FiloTürk’ün yaygın hizmet ağı sayesinde, montaj ve servis gibi tüm satış sonrası hizmetleri de 81 ilde sunuyoruz. Müşterilerimizin FiloTürk’e ulaşmak için tek yapmaları gereken, 444 2722 (444 ARAC) çağrı merkezimizi aramak.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER