Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

HİÇ için geri sayım başladı

Editör
Abone Ol:

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin (BHİD) 2013 yılında başlattığı ve her geçen yıl üzerine katarak geliştirdiği HİÇ Ödülleri törenine sayılı günler kaldı.

Bu yıl dördüncüsü verilecek olan Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) Ödülleri, 21 Nisan 2016 Perşembe günü Bursa Podyum Davet mekanında düzenlenecek tören ile sahiplerini bulacak.

5 farklı organizasyon komitesince yürütülen çalışmaların sonuna doğru gelindiğini belirten BHİD Başkanı Serdar Ömeroğulları, “Oluşturduğumuz bu komiteler çalışmalarını tüm titizliğiyle yürütüyor. Artık ödüllerin dağıtılacağı gün için geri sayıma başladık. Her yıl üzerine katarak geliştirdiğimiz organizasyonda bu yıl da prestijli ve sektöre yakışacak bir töreni daha gerçekleştrimeyi hedefliyoruz” dedi.

6 farklı kategoride ödüller verileceğini hatırlatan Ömeroğulları, yarışmaya Bursa dışından da başvurular geldiğini belirtti. Ömeroğulları, “Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan HİÇ’in aslında çok genç bir organizasyon olduğunu ve her geçen yıl kendini geliştirdiğini vurguladı. Yapılan başvurularda artış olduğunu da belirten Ömeroğulları tıpkı geçen yıllarda olduğu gibi yine başta Bursa olmak üzere Bursa dışından da başvurular aldıklarını söyledi. Yarışmanın amacının halkla ilişkiler mesleğine farkındalık yaratmanın yanı sıra mesleğin itibarını geliştirmek ve gençlere yeni iş alanları yaratmak için işletmeleri özendirmek olduğunun altını çizen Ömeroğulları “Bursa ekseninde başlayıp bugün ulusal kurum ve markaların başvurduğu bir organizasyon haline gelmek bizler için mutluluk verici bir gelişme. Bursa’dan çıkıp ulusalda bir marka olmuş yarışmaya öncülük etmiş olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Alanında uzman kişlerden oluşan jürisi ile objektif bir değerlendirme sürecine sahip yarışmada, 2 Nisan tarihinde Bursa’da gerçekleştirilecek jüri toplantısı ile finale kalan projeler belirlenecek.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Vivident 45 dk kesintisiz lezzetli yeni çeşitleriyle raflarda!

Editör

Yazar:

Vivident 45 Dakika, yeni aile üyeleriyle şimdi de uzun süre kalıcı meyve lezzeti sunuyor. Uzun süre kalıcılığı ve lezzetleri tüketiciler tarafından onaylanan Vivident 45 Dakika’nın yeni çeşitleri; meyve lezzetlerinden karpuz, çilek, ahududu ile ferahlık konusunda kendini ispatlayan nane ile yeni yeşil nane aromalarından oluşuyor. Karpuz, çilek ve ahududunun damakları şenlendiren aromaları ve cezbeden kokuları, Vivident 45 Dakika’nın iddialı formülüyle birleşince, sakız çiğnemek bir eylemden çıkarak asla bırakmak istemeyeceğiniz kesintisiz meyve lezzeti keyfine dönecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Ramazanın ayının yıldızı “maden suyu”

Editör

Yazar:

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte, oruç tutanlar için sağlıklı ve doğal içecek alternatiflerinin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Ramazan ayında oruç tutarken gün boyunca susuz kalmak, vücudumuz için ciddi bir değişiklik yaratabiliyor. Özellikle kaybettiğimiz mineralleri telafi etmenin en sağlıklı yollarından biri maden suyu tüketmektir. Bu dönemdeki beslenme alışkanlıklarımızda aşırı şekerli ve gazlı içecekler yerine, iftar ve sahurda sindirim sistemini rahatlatıcı maden suyunun tercih edilmesinin gerekliliği uzmanlarca söyleniyor. Ayrıca, vücudu desteklemek ve tokluk hissi sağlamak için ramazan boyunca günlük en az iki şişe maden suyu içilmesi tavsiye ediliyor.

Maden suları bu özel ayda sağlık için ideal bir içecek olarak öne çıkıyor. Özellikle uzun süren aç ve susuz kalan vücut, önemli mineral ve sıvı kayıpları yaşıyor. Maden suları içeriğindeki zengin mineral sayesinde vücudun su dengesini koruyor, enerji seviyelerini yükseltiyor. Bu özellikleriyle, iftar ve sahur sofralarında tercih edilen bir içecek haline geliyor.

İnsanların su tüketimine daha fazla dikkat ettiği bu dönemde, özellikle iftar ve sahur sofralarında tercih edilen maden suyunun tüketimi de artıyor. Beypazarı Maden Suyu, ramazan ayında sağlık için ideal bir içecek alternatifi olarak tüketicilerin tercihleri arasında yer alıyor. İçeriğindeki zengin minerallerle vücuda destek olan Beypazarı Maden Suyu, özellikle ramazan ayında oruç tutanların günü daha kolay geçirmesini sağlıyor. Minerallerin yanı sıra, maden suyunun sindirim sistemini rahatlatıcı ve vücudu susuzluktan koruyucu etkileri de bulunuyor. Bu özellikler sayesinde, iftar ve sahur sofralarında Beypazarı Maden Suyu tercih ederek siz de vücudunuz için sağlıklı bir beslenme alışkanlığı elde edebilirsiniz.

Devamını Oku

Firmalardan

A101 Hadi uygulaması, ilgi odağı oldu

Editör

Yazar:

A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin, 2023 yılında kullanımına ilişkin bilgiler paylaşıldı.

Müşterilerin mağazadaki harcamalarında daha fazla tasarruf yapmasını sağlayan ve ihtiyaçları olan kampanyaları zamanında sunan A101 Hadi uygulaması, yenilikçi ve bütçe dostu bir alışveriş deneyimi sunuyor. A101 Hadi ile A101 mağazalarında gerçekleştirilen alışverişlerde kazanılan bakiyeler ve özel kupon kampanyaları aracılığıyla, tüketiciler 2023 yılında ortalama 500 TL tasarruf ederken, bazı kullanıcılar ise etkileyici bir şekilde 11 bin TL üzerinde tasarruf etmeyi başardı. 2023 yılında A101 Hadi’nin en fazla kullanıldığı ilçe Bornova olurken, en fazla alışveriş 26 Ekim günü yapıldı.

Konuyla ilgili A101 Pazarlama Genel Müdürü Cüneyt Şahin; “A101 olarak müşterilerimizin her alanda yanında olmaya devam ediyoruz. A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin 2023 yılında çok sevilmesi bizleri çok mutlu etti. Müşteri sadakatini artırmaya odaklı inovatif uygulamalarımızı gelecekte de sürdürmeyi planlıyoruz. A101 olarak, müşterilerimize kaliteli ve bütçe dostu alışveriş deneyimleri sunma taahhüdümüzü sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER