Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Hugo Boss Türkiye’deki fabrikasını genişletiyor

Editör
Abone Ol:

Hugo Boss, gerçekleştirdiği resmi temel atma töreniyle İzmir’deki üretim tesisinin genişletilmesini kutladı.

  Hugo Boss grubunun Markadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi (Chief Brand Officer) Christoph Auhagen, “İzmir’deki üretim tesisimizi genişleterek Türkiye’deki faaliyetlerimize olan bağlılığımızı yeniden tescilliyoruz. Bunun sebebi olağanüstü ürün kalitesi ve yüksek çalışan memnuniyet seviyesidir” açıklamasında bulunduktan sonra şu bilgileri verdi:
“Hugo Boss’un İzmir fabrikası, sektörün örnek üretim tesisidir. Ultramodern çalışma ortamı ve yüksek üretim standardlarının yanı sıra, çalışanlarına sunduğu yüksek kaliteli yemekhaneleri, spor merkezi dahil birçok spor alanları ve farklı sosyal imkanlarla sektördeki diğer tesislerden ayrışmaktadır. Yakın zamanda gerçekleştirilen çalışan memnuniyeti anketine göre çalışanların ezici çoğunluğu, Hugo Boss İzmir’deki işlerinden çok memnun olduklarını dile getirmiştir.   
Bu adım, moda grubunun bölgeye yaptığı yatırım kararlarında yeni bir dönüm noktasıdır. Plana göre, mevcut üretim tesisini 9,000 metrekare büyütecek binada bayan giyim ve erkek takım elbisesi üretim faaliyetlerine yer verilecektir. Ek bina inşaatının tamamlanmasını takiben, üretim tesislerinin toplamı 65,000 metrekare büyüklüğe ulaşacaktır. Bunun sonucunda Hugo Boss İzmir’de istihdam edilen çalışan sayısı artarak 4,000’i geçecektir.  
Fabrikada üretilen yüksek kaliteli ürünler sonucu, bayan giyim üretim kapasitesi 2014 yılında %25 oranında artırılmıştı. Bu yüzden yapılan yeni yatırım, genişleme süreci kapsamında atılan mantıklı bir adımdır.“

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER