Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

İnterpos yeni nesil yazarkasalarının lansmanını yaptı

Editör
Abone Ol:

İnterpos Bayi/Çözüm Ortakları Toplantısı İstanbul’da gerçekleşti.

İnterpos Bilgi Teknolojileri Elektronik San. ve Tic. A.Ş. 28 Kasım 2015 tarihinde bayi/çözüm ortağı toplantısını Crown Plaza İstanbul Asia’da gerçekleştirdi. Toplantı, Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Kültür tarafından yapılan açılış konuşması ile başladı. Sonrasında Yeni Nesil POS Yazarkasa, Yeni Nesil Yazarkasapos’ların yanı sıra İnter Markalı ürünler ve Epson Etiket yazıcılarının tanıtıldığı bayi toplantısında 2016 yılında zorunlu olarak geçiş yapılacak olan yazarkasa değişimleri ile ilgili detaylı bilgiler verildi.
Toplantının ana gündemi olan 2016 yılından zorunlu olarak satılacak olan yeni nesil yazarkasa ürünlerinden PC bağlantılı POS yazarkasa N-POS YN200 ve EFT özellikli yazarkasaPOS inPOS m120 detaylı olarak anlatılmasının yanısıra hem de bayilerin kullanımına sunularak ürünlerin tanınması sağlandı.
 

inPOS m120 YazarkasaPOS
inPOS m120 yazarkasaPOS cihazının, ergonomik, ekonomik olmasının yanısıra sağlamlığı da dikkat çekti. 100 bin PLU (ürün bilgisi barındırma) kapasiteli. inPOS m120’nün en dikkat çekici özelliklerinden biri de tam şarj ile 1500 fiş kapasitesi oldu. Pil ömrünü uzatan teknolojik alt yapısı ile inPOS m120 mobil olarak kullanım açısından şarj bitme sorununu ortadan kaldıracağa benziyor. Ayrıca Türkiye’deki en güçlü mobil ağ alt yapısını yöneten Turkcell ile de güç birliği yaparak ürünlerin içinde  Turkcell M2M hatları da dahil etmişler. İnterpos yetkilileri, bu kadar sağlamlık ve güçlü alt yapıya güvenerek garanti süresini de 3 yıl olarak açıkladılar. Son olarak inPOS ile ilgili bu kadar özelliğe rağmen bankacılık uygulaması yüklü olan müşterilerinden GSM iletişim masrafı almayacaklarını açıkladılar.
inPOS m120 yazarkasaPOS’un içinde “Garanti Bankası, İş Bankası, Teb, Finansbank, Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası” uygulamaları yüklü olarak gelmekte. İnterpos yetkilileri, mükelleflerin bu bankaları kullanmak için sadece bankalarına inPOS m120 kullanacaklarını bildirmeleri yeterli olmaktadır, dedi. Akbank ve Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın da test aşamasında olduğunu yakında bu listeye ekleneceğini ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda Türkiye’deki bütün bankalar ile çalışabilecek alt yapıya sahip olduklarını belirttiler.
 

N-POS YN200 POS Yazarkasa
N-POS YN200 PC tabanlı masaüstü yazarkasa bildiğiniz gibi bu alanda Gelirler İdaresi/Maliye Bakanlığı tarafından yeni nesil onayı alan ilk cihaz olmuştu. N-POS YN200, satış takip, promosyon, kasa/kasiyer rapor, müşteri sadakat sistemleri entegrasyonu gibi birçok özelliği içinde barındıran ve SQL veri tabanı ile ERP sistemleri ile detaylı bir entegrasyona olanak sağlayan yeni nesil bir POS yazarkasa sistemi. N-POS YN200 kullanan ve kullanmayı düşünen müşteri adayları e-fatura mükellefleri için otomatik olarak irsaliye kesebilmenin avantajını kullanabilecekler. Yine müşteriler için özel avantaj sağlayan promosyon sihirbazı ile sınırsız satış kombinasyonları yapabilecekler. N-POS YN200 aynı zamanda eski İNTER kasa kullanan bütün mükelleflerin alışkanlıklarını bozmadan işlerine devam etmelerine olanak sağlamaktadır. N-POS YN200’ün yazarkasaPOS’lardan en büyük farkı 2016 yılında da banka posları ile çalışmaya devam edebilme özelliği olacaktır.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER