Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Özgörkey Grubu’ndan Feast’e dev yatırım

Editör
Abone Ol:

4 ana grupta, 23 farklı çeşitte market ve zincir marketlerde tüketiciler ile buluşan Feast’in tanıtımı amacıyla bir basın toplantısı düzenlendi.

Özgörkey Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özgörkey, Gıda Murahhas Üyesi Murat Özgörkey ve üst düzey yetkililerin katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında bir konuşma yapan Murat Özgörkey “Her geçen gün büyüyen dondurulmuş gıda sektöründe E.Özgörkey Grubu olarak Feast markamız ile varolmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. E. Özgörkey Grubu’nun marka için bugüne kadar gerçekleştirdiği yatırım miktarı, yüz milyon euroya ulaştı. Coca Cola’dan gelen ve  uzun yıllara dayanan knowhow’ımızı kullanarak, Türk çiftçisinin, Türk topraklarında ürettiği ürünleri, Türk damak tadına uygun olarak dondurulmuş gıdaya dönüştürüyoruz.” dedi.

Toplantıda Özgörkey Gıda Pazarlama Müdürü Gökben Uskuç tarafından yapılan sunumda; dondurulmuş gıda üretim aşamaları, tohumdan, özel hasat makinalarıyla toplanmasına, ayıklanmasından paketlenmesine, marketlere ulaştırılmasından sofralarda servis edilmesine kadar olan süreç anlatıldı. Basın sohbet toplantısı sonrasında sağlıklı yaşam düşüncesinin yaygınlaşmasının öncü isimlerinden Ebru fiallı da Feast ürünleri ile bir yemek şovu gerçekleştirdi. fiallı üç farklı yemekten oluşan mönüsünü konukların önünde hazırlayarak kısa sürede sağlıklı ve lezzetli yemekler yapılabileceğini gösterdi.

İzmir Torbalı’da yaklaşık bir milyon metrekare alan üzerine kurulu tesiste 100 bin tonu aşan üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük entegre dondurulmuş gıda tesisi olan Özgörkey Gıda, Türkiye’de bezelye, ıspanak ve taze fasulyede makinalı hasat yapan ilk ve tek firma olma özelliği taşıyor. 30 bin ton kapasiteli tamamı bilgisayar kontrollü patates hammadde deposu ile Özgörkey Gıda, Avrupa’nın tek lokasyonda en büyük patates deposuna sahip. Sektöre ambalajda da bir yenilik getiren Özgörkey Gıda, Feast Aç-Kapa Pratik Paketler’in özel fermuarı sayesinde, istenilen miktar kullanıldıktan sonra kalanının saklanmasına olanak sunuyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER