Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Perkon, Digi Pico onayını aldı

Editör
Digi Pico IPT-360
Abone Ol:

Perakande ve konuk ağırlama sektörü tarafından merakla beklenen DiGi marka PICO IPT-360 model Yeni Nesil Yazarkasa, TÜBİTAK ve CC testlerini de başarı ile tamamlayarak, mali onayını bugün itibariyle aldı.

20 yıldan bu yana perakende sektörü için ürün ve çözümler üreten Perkon, Yeni Nesil yazarkasa çözümünü ürün gamına ekleyerek, pazardaki konumunu güçlendirdi.

Dünya perakende sektörü öncülerinden Japon Digi, 1932 yılından bu yana sektörün ihtiyaçlarına birçok çözüm ve ürün ile teknolojik olarak öncü olmuştu. 1988 yılından bu yana da Türkiye ‘de faaliyet gösteren Digi, Perkon ile birlikte geliştirdiği Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz (YN ÖKC) projesi ile de kararlılığını bir kez daha göstermiş oldu.

Digi Pico IPT-360, 12.1” LCD dokunmatik kasiyer ekranı, 7” LCD müşteri ekranı, 80 mm dahili termal yazıcısı, yardımcı tuş takımı, barkod okuyucu, terazi, mutfak ekranı/yazıcısı ve eft-pos bağlantısı ile perakendecinin hız, kullanım kolaylığı ve entegrasyon ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlanmış. Cihazın mali yazılımı, Perkon mühendisleri tarafından geliştirildi. Delious, hızlı satış/restoran ön ofis yazılımı üzerinde yüklü olarak gelen Pico, TSM merkezi üzerinden Digi Bulut Merkezine bağlanarak PLU ve satış bilgilerine uzaktan ulaşmaya imkan veriyor. Digi Pico IPT-360 mutfaktan/raftan müşteriye kadar uçtan uca çözümler sunarak müşterilerine yazarkasa fonksiyonlarına ek olarak kapsamlı bir ödeme sistemi sunuyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Ramazanın bereketi Söke’yle mutfaklara taşınıyor

Editör

Yazar:

Klasikleşen geleneksel unu dışında tahıl unlarından organik una kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Söke, hünerli ellerde yemeklerin lezzetini veriyor. 60 yıldır mutfaklara konuk olan Söke, özenle seçilen buğdayları, el değmeden son teknoloji ile işleyip unun en doğal halini, her pakette en iyi kalitede sunuyor. Lezzetin hamurunda olan Söke, evde ekmek yapmak isteyenler için de ekmek unu karışımlarıyla bu ihtiyaca cevap veriyor. Söke, çok tahıllı, çavdarlı, tam buğday, yulaflı, ruşeymli, köy ekmeği ve sarı sert buğday un karışımlarıyla leziz ekmekler yapmak için alternatifler sunuyor. Ekmekten baklavaya, börekten içerisinde un bulunan tüm lezzetlere kadar ramazan ayının bereketi Söke ile sofralara taşınıyor.

Devamını Oku

Firmalardan

A101’den Hediye Kart ve Sanal Kod ayrıcalığı

Editör

Yazar:

Dayanışma ve yardımlaşmanın öneminin arttığı bu dönemde A101, ihtiyaç sahiplerini veya yakınlarını mutlu etmek isteyen müşterilerine Hediye Kart ve Sanal Kod imkanını sunuyor.

Kullanışlı ve kolay erişim avantajlarına sahip Hediye Kartları ve SMS ile telefona yönlendirilebilen Sanal Kodlar, A101 marketlerinden temin edilebilecek ve ihtiyaç sahiplerine gönderilebilecek.

50, 100, 150 ve 200 TL olarak doldurulabilen ve a101.com.tr haricinde, tüm A101 marketlerinde kullanılabilecek A101 Hediye Kartları ve Sanal Kodlar, içerisine yüklenebilen tutarlar tek seferde kullanılabildiği gibi parça parça olarak da harcanabilecek.

A101 aracılığıyla sevdiklerini ve ihtiyaç sahiplerini mutlu etmek için Hediye Kartı veya Sanal Kod almak isteyenler ödemeyi nakit, kredi kartı, fastPay ve BKM Express ile yapabiliyor. Tüm A101 marketlerinde geçerli olan Sanal Kod alındığında, kartın hediye edileceği kişinin telefon numarasına SMS ile kart numarası ve pin kodu gönderiliyor. Sanal Kodlar bu numara ve pin kodu ile 2 yıl süreyle kullanılabiliyor.

Bireysel olarak yardım sağlamanın dışında kurum motivasyonunu sağlayarak, çalışan aidiyetini arttırmak isteyen kurumlar; çalışanlarına, bayilerine, müşterilerine ya da ihtiyaç sahiplerine “Hediye Kartı” ve “Sanal Kod” alternatiflerinden biriyle destek olabilirler. Kurumlara sunulan yenilikçi çözüm alternatifleri de bireysel Hediye Kartları ya da Sanal Kartlar ile aynı kullanım şartlarına sahip. İlgilenenler kurumsalsatis@a101.com.tr adresinden iletişim kurarak detaylı bilgi sahibi olabilir.

Devamını Oku

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER