Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Pioneer Dj’in ‘Rekordbox Dj’i şimdi Türkiye’de

Editör
Abone Ol:

Pioneer DJ, yeni yazılımı Rekordbox Dj ile dengeleri değiştirmeye ve elektronik müzik piyasasında devrim yapmaya geliyor.

Dünyada müzik piyasası büyük bir hızla büyüyor. Akıllı mobil cihazların pazar payının büyümesi, müzik endüstirisinin hızlı bir şekilde dijitalleşmesine yol açıyor. Dijitalleşme ise; müziğin ulaşılır olmasını kısacası küreselleşmesini hızlandırıyor. Bugün müzik endüstrisinin tüm dünyadaki dijital gelirleri 7 milyar dolara ulaşmaktadır. Müzik endüstrisinde; dijital kanallardan gelen (abonelikler, yazılımlar, indirmeler vb.) gelirlerin oranı yüzde 40‘lara yükseldi. Amerika ve Latin Amerika gibi büyük pazarlardaki gelişmelerin ve son 2-3 yıldır Avrupa müzik piyasasının canlanmasının dijitalleşmeyi daha da arttıracağı öngörülüyor. Müzik endüstrisinin devlerinin; yeni yazılımlara, teknolojilere yatırımları da artacak. Elektronik müzik piyasasına pek çok ilkleri kazandıran Pioneer DJ, devrim yaratan yeni bir yazılım olan ‘Rekordbox DJ’ ile endüstriye katkı yapmaya devam ediyor.

Pioneer DJ’in, dünyada heyecan oluşturan yeni yazılımının basın toplantısı; Pioneer DJ Türkiye distribütörü olan Digicom’un Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit, Pioneer Avrupa Satış Başkanı Raf Rettel ve Avrupa Satış ve Ürün Müdürü Jeroen Groenendijk’in katılımı ile gerçekleşti.

Pioneer DJ’in Rekordbox DJ müzik yazılımı, müzikte yaratıcılığın ve kişiselleştirmenin önünü açıyor ve kişiyi kendi müziğini yapma konusunda özgür bırakıyor… Pioneer DJ Avrupa Satış Başkanı Raf Rettel, 20 yıldır dj sektöründe lider olduklarını vurgulayarak, Rekordbox DJ yazılımı ile Avrupa’da ve Türkiye’de hedeflerini büyüttüklerini belirtti. Rettel, “Müzik yayını, hala endüstrinin en önemli kısmını teşkil ediyor, bu nedenle DJ’lerin sayısında ciddi bir artış gözleniyor. DJ Pazarında Avrupa hala önde. Son dönemde Amerika’daki gelişmeler, bu pazarın da büyük bir market olacağını bizlere gösteriyor. Türkiye’de dahil bütün dünyada elektronik dans müziği iddialı bir büyüme gösteriyor. Bu büyüme devam ettiği sürece, DJ pazarı, profesyonel müzik ekipmanları ve yazılımlar da büyüyecek” dedi.

Tüketici elektroniği konusunda Türkiye’de pek çok ilkleri gerçekleştiren Pioneer DJ’in de Türkiye Distribütörü olan Digicom, Rekordbox Dj ile 2016‘yı yatırım yılı ilan ediyor. Teknoloji konusunda fütüristik yaklaşımlarıyla dikkat çeken sektörün duayen ismi Digicom Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit, Pioneer DJ’in yeni yazılımıyla birlikte Türkiye’deki eğlence sektörüne damga vuracağını söyledi. Yiğit, “Müzik sektörünü artık dj’ler yönetiyor, Dj’ler de teknolojinin en büyük taşıyıcısı konumundalar. Pioneer Dj;bugüne kadar geliştirdikleri sistemler ve ürünler ile profesyonel müzik kullanıcıları için hep öncü oldu. DJ pazarında açık ara önde olan Pıoneer DJ, ‘Rekordbox’ ile dengeleri değiştiriyor. Yeni yazılım ile artık hedefimiz sadece profesyoneller değil, aynı zamanda amatör olarak müzikle ilgilenen herkes Rekordbox ile DJ’lik yapabilecek. Bu durum pazarı büyütecek, iki katına çıkaracak. İnsanların hayatlarına hobi olarak DJ cihazlarının başlangıç seviyedeki modellerini sokmayı planlıyoruz. Türkiye’de de müziğe ilgi duyan herkesin ve profesyonel Dj’lerin esnek, özgür, yaratıcı müzik yapmasını sağlayacağız, bu işin pazarlamasını yaparken de teknoloji aşığı bir kişi olarak bizzat işe ruhumu, ruhumuzu katacağız” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Kervan Gıda: Global arenada büyümeyi sürdüreceğiz

Editör

Yazar:

Kervan Gıda, global arenada yakaladığı başarıyı yeni gelişmelerle tescil ediyor. Kervan Gıda, dünyanın şekerleme alanında takip edilen en önemli listelerinden biri olan “2023 Global Top 100 Candy Companies- 2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi” listesinde 82’inci sıradan 66’ncı sıraya yükseldi. Kervan Gıda’nın 2020’deki halka arzı sonrasında Polonya’nın önde gelen yumuşak şeker üreticilerinden ZPC Otmuchow ve iştiraki PWC Odra’yı satın alımı, ardından perakende devleri olan ABD’li Walmart ve İngiliz ASDA ile iş birliği yapması, şirketin global arenada büyümeye yönelik attığı etkili adımlardan oldu.

Sonuçları değerlendiren Kervan Gıda Genel Müdürü Burhan Başar, “Geçtiğimiz yıl giriş yaptığımız Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi listesinde bu yıl 16 sıra yükselerek 66’ıncı sıraya yerleştik ve bizi gururlandıran bir sonuca imza attık. Gerek yurt içindeki büyümemiz gerek yurt dışında Polonya, ABD ve İngiltere pazarlarındaki yerimizi sağlamlaştırmamız gerekse ihracat gerçekleştirdiğimiz toplam ülke sayısının 85’e ulaşmış olması bugün aldığımız sonuçlarda etkili oldu. Bu gelişmelerle dünya çapında bilinirliğimiz artarken, daha büyük hedeflerle motivasyonumuz her daim yüksek kalıyor. Türkiye’de doğan bir şirket olarak global arenada büyümeye yönelik yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Devamını Oku

Firmalardan

Beypazarı, Premium şişesini influencerlerla buluşturdu

Editör

Yazar:

Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Üyesi Bilge Ercan; İnfluencerlara,  “Beypazarı Premium”u tanıttı. Lansmana özel ambiyansla hazırlanan davette, influencerler deneyimlerini takipçileriyle paylaştı.

Davetlileri yeni ürün hakkında bilgilendiren Bilge Ercan; “Beypazarı Maden Suyu’nun yeni nesil premium tasarımlı şişesi, 0,75 lt boyunda ev dışı tüketim noktaları, zincir ve gurme marketlerde tüketicimizle buluştu. Yeni ürünümüz sağlığı ve şıklığı bir araya getiriyor. Beypazarı Maden Suyu olarak son yıllarda tüm dünyada değişen ve Türkiye’deki tüketici beklentilerini de etkileyen doğallık, sağlık ve lezzet kavramlarına zarafet ve şıklığı da ekliyoruz. Premium şişelerimiz Beypazarı Maden Suyu ile bütünleşen yeşil şişelerde, çevir-aç kapağı ve farklılaşan ambalajıyla da dikkat çekiyor. Premium şişelerimiz maden suyu severlere dizaynıyla da görsel bir deneyim sunuyor. ‘Daha çok Beypazarı, daha çok sağlık’ mottosuyla çıktığımız bu yolda sağlığımız için önemli işlevlere sahip minerallerin maden suyuyla doğal olarak karşılanması için tüketicilerimize kolaylık sunmayı hedefliyoruz. Premium şişelerimiz çevir-aç kapağı sayesinde uzun süre gazı kaçmadan ve lezzeti değişmeden maden suyunu muhafaza etme kolaylığı da sağlıyor.” şeklinde açıklama yaptı.

Devamını Oku

Firmalardan

EG16-EG20 elektrikli forkliftleri kapalı alanlarda maksimum verimliliği sağlıyor

Editör

Yazar:

 Linde MH’nin 1,6 tondan 2 tona kadar taşıma kapasitesine sahip, yüksek mühendislik ve materyal kalitesinin bir araya gelmesi ile EG16-EG20 model elektrikli forkliftler, hem performans hem de dayanıklılığı bir araya getirdiği gibi tesisinizin özellikle iç depolama alanlarında verimli operasyonları garanti etmekte.

İntralojistik operasyonlarının giderek artmasıyla, sürdürülebilir enerji modelleri kullanan, çevre dostu, karbon ayak izinin daha düşük kullanıldığı ürünler tercih edilmekte. İşletmelerin kapalı alanlarında kullanıma uygun olup akıllı kontrol sistemi ve AC motoruyla, dizel forklift performansına sahip Linde MH EG16-EG20 elektrikli forkliftleri üstün verimlilik sağlayan etkin ve kompakt güç modülüne sahip olduğunu söyleyen Hasel yetkililer ürün hakkında şu bilgileri verdiler:

“Linde MH’nin EG16 – EG20 model elektrikli forkliftleri, maksimum performansla çalışabilmek için kanıtlanmış Linde MH standart özellikleri ile donatılmıştır.

Standartlar müşteri ihtiyaçlarına göre belirlendi

Ürünlerin verimli ve tasarruflu bir şekilde yükleme ve boşaltması için tasarımsal olarak asimetrik, iç içe geçmiş asansör profillerine sahip üç silindirli asansör, geniş görüş açısı nedeniyle çalışmayı kolaylaştırır. Operatör için daha iyi görüş açısı, işletmenizde birçok açıdan daha iyi iş güvenliği demek.

EG16 -EG20 model elektrikli forkliftler ayrıca, geniş kabin hacmi ve ergonomik koltuk sayesinde, operatörün çalışma şartlarını geliştirir ve iyileştirir. Böylece zorlu şartlarda uzun vardiyalar şeklinde çalışan operatörlerin yorulmadan çalışması işlerin sürdürülebilirliğini ve verimliliği de üst seviyeye çıkarır.

Buna ek olarak, servis konusunda da önemli gelişmeler sağlanmıştır. Ana komponentlere kolay erişim Uzaktan arıza teşhisi ve ekipman yazılımı güncellemeleri servis teknisyeni olmadan tesis içinde gerçekleştirilebilir ve bu şekilde servis maliyetleri azaltılmış olur.

Linde MH ekipmanlarında güvenlik bir standart olarak sunulmuştur

Linde Curve Assist, viraj alırken direksiyon açısına göre hızı otomatik olarak azaltır. Böylece virajlarda meydana gelebilecek kaza olasılıkları en aza indirilmiş olur. Aynı zamanda otomatik park freni mevcuttur.

Linde Load Control ise güvenli ve yüksek verimli yük operasyonlarınız için rehberlik eder. Ayrıca tüm hidrolik fonksiyonların hassas kontrolü kol dayamaya entegre mini hidrolik kumanda kolları sayesinde sağlanır. Joystik kontroller ile çift pedal sistemi operatör ve forklift arasındaki optimum iletişimi sağlar.

İsteğe bağlı enerji çözümü seçenekleri

1275 seri EG16-EG20 model elektrikli forkliftlerde bireysel uygulamalarınız için doğru enerji seçenekleri mevcuttur. Kurşun asit, lityum iyon enerji sistemleri seçim olanağı sayesinde işletmenizde maksimum sürdürülebilirlik ve verimliliği yakalarsınız. Akü adaptörü ve akü paleti ile depolama imkanı sunarak hızlı ve kolay akü değişimi sağlar. Akü kapağını/kaputu açmadan hızlı ve kullanıcı dostu şarj için lityum iyon akü ile arkadan şarj edebilme özelliği vardır.”

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER