Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

POS A.Ş.’nin 2018 Çözüm Ortakları Ödülleri sahiplerini buldu

Editör
Abone Ol:

Yılın Çözüm Ortağı Ödülü’nü “AdamPos”, Pazarı Geliştirme Ödülü’nü “Eray Teknoloji”, Proje Ödülü’nü de “Denker Elektronik” aldı.

POS A.Ş.’nin her yıl düzenlediği geleneksel Çözüm Ortakları Toplantısı bu yıl 25 Nisan’da, Büyükada Anadolu Kulübü’nde düzenlendi. 2018 yılı Çözüm Ortakları ödülleri; POS A.Ş. Çözüm Ortakları Müdürü Öztürk Dündar, Genel Müdür Yardımcısı Gülümhan Akalın ve Genel Müdürü Feridun Yuğaç tarafından ödül kazanan Çözüm Ortaklarına verildi.
Etkinlikte 2018 yılını değerlendiren ve 2019’a yönelik beklentilerini ve stratejilerini Çözüm Ortaklarıyla paylaşan POS A.Ş. Genel Müdürü Feridun Yuğaç, “Zorlayıcı bir yılı geride bıraktık ve 2019 yılında ekonomiye paralel olarak başarılı bir grafik çizebilmek için Çözüm Ortaklarımızla birlikte 25 yıllık deneyimimizden güç alarak elimizden geleni yapacağız. 2019 yılında, Toshiba ailesinin bir parçası olan donanım ürünlerimizi, katma değerli yazılım ve hizmetlerimizi Çözüm Ortaklarımız ile birlikte oluşturduğumuz yaygın satış ağımızla Türkiye perakende pazarına sunmak en öncelikli hedefimiz. Bu doğrultuda İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Ankara’da müşterilerimize tanıtım toplantıları gerçekleştireceğiz. 2019’da ürün ailemize yeni katılan ölçeklenebilir donanım ürünlerimiz ve çok kanallı perakendecilik adı altında toplayabileceğimiz çözümlerimiz ile büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER