Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

R2 Servis “Yıldızlar Takımı” buluştu

Editör
Abone Ol:

“Yıldızlar Takımı” konseptiyle düzenlenen toplantıda 2013 yılını tüm paydaşlarıyla değerlendiren R2 Servis, yıl genelinde yakaladığı yüzde 40’ın üzerinde büyüme rakamını 2014 yılında da sürdürmeyi hedefliyor.

Teknoloji servisleri alanında 81 ilde “Standart Servis” vizyonu ile hareket eden AKFA Holding şirketlerinden R2 Elektronik Servis A.Ş., Antalya’da düzenlediği toplantıda tüm paydaşlarıyla bir araya geldi. “Yıldızlar Takımı” konseptiyle gerçekleşen toplantıda Türkiye’nin 81 ilinden 360 servis ve satış noktalarını ağırlayan R2 Elektronik Servis, 2013 yılını değerlendirirken, 2014 yılı hedeflerini açıkladı. Gerçekleşen toplantıda, bu yıl piyasaya giren Profilo Verifone VX 680-E1 Yeni Nesil Mobil Yazarkasa POS ürünü öne çıkan gündem maddesi oldu.

AKFA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aktaş, R2 Servis ve Profilo Ödeme Sistemleri İcra Kurulu Başkanı Veli Tan Kirtiş, R2 Servis Genel Müdürü Fulya Etkin ve Profilo Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Tunç Sarıbay’ın katılımı ile gerçekleşen ve 2 gün süren toplantıda 2013 yılı değerlendirilirken, 2014 hedefleri katılımcılarla paylaşıldı. Yeni Nesil Mobil Yazarkasa POS Profilo VeriFone VX 680-E1 için özel bir oturumun düzenlendiği “Yıldızlar Takımı” buluşmasında servislerin soruları yanıtlanırken, şirketin 2014 vizyonu da paylaşıldı.

Bilgi teknolojileri, ev elektroniği, iklimlendirme cihazları, ödeme kaydedici cihazlar, güç elektroniği gibi farklı alanlarda entegre hizmetler, proje tasarımı, uygulama, bakım, onarım, kurulum, garanti ve 7/24 satış sonrası destek hizmetleri veren R2 Elektronik Servis A.Ş.’nin Genel Müdürü Fulya Etkin, “Yola çıktığımız ilk gün, belirlediğimiz stratejilerimiz doğrultusunda hedefimizi alanımızdaki liderlik olarak belirlemiştik. Hizmet kalitemizi güçlendirmek ve çeşitliliğimizi geliştirmek için 2013 yılında önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Yenilikçi yönümüzü ortaya koyduğumuz 2013, bizim için verimliliğin ve büyümenin yılı oldu. R2 Servis için hayli önemli gördüğümüz ve sektörde bir önceki yıla göre yüzde 40’ın üzerinde büyüme yakaladığımız bu başarıyı önümüzdeki yıl da sürdürülebilir kılmayı hedefliyoruz. Başarılarımızı perçinlemek için pazardaki vizyonumuzu genişletip, önemli aksiyonlar alacağız. Türkiye genelinde uyguladığımız mükemmeliyetçi hizmet anlayışımızla, 2014 R2 Servis’in yılı olacak” açıklamasını yaptı.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Kervan Gıda: Global arenada büyümeyi sürdüreceğiz

Editör

Yazar:

Kervan Gıda, global arenada yakaladığı başarıyı yeni gelişmelerle tescil ediyor. Kervan Gıda, dünyanın şekerleme alanında takip edilen en önemli listelerinden biri olan “2023 Global Top 100 Candy Companies- 2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi” listesinde 82’inci sıradan 66’ncı sıraya yükseldi. Kervan Gıda’nın 2020’deki halka arzı sonrasında Polonya’nın önde gelen yumuşak şeker üreticilerinden ZPC Otmuchow ve iştiraki PWC Odra’yı satın alımı, ardından perakende devleri olan ABD’li Walmart ve İngiliz ASDA ile iş birliği yapması, şirketin global arenada büyümeye yönelik attığı etkili adımlardan oldu.

Sonuçları değerlendiren Kervan Gıda Genel Müdürü Burhan Başar, “Geçtiğimiz yıl giriş yaptığımız Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi listesinde bu yıl 16 sıra yükselerek 66’ıncı sıraya yerleştik ve bizi gururlandıran bir sonuca imza attık. Gerek yurt içindeki büyümemiz gerek yurt dışında Polonya, ABD ve İngiltere pazarlarındaki yerimizi sağlamlaştırmamız gerekse ihracat gerçekleştirdiğimiz toplam ülke sayısının 85’e ulaşmış olması bugün aldığımız sonuçlarda etkili oldu. Bu gelişmelerle dünya çapında bilinirliğimiz artarken, daha büyük hedeflerle motivasyonumuz her daim yüksek kalıyor. Türkiye’de doğan bir şirket olarak global arenada büyümeye yönelik yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Devamını Oku

Firmalardan

Beypazarı, Premium şişesini influencerlerla buluşturdu

Editör

Yazar:

Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Üyesi Bilge Ercan; İnfluencerlara,  “Beypazarı Premium”u tanıttı. Lansmana özel ambiyansla hazırlanan davette, influencerler deneyimlerini takipçileriyle paylaştı.

Davetlileri yeni ürün hakkında bilgilendiren Bilge Ercan; “Beypazarı Maden Suyu’nun yeni nesil premium tasarımlı şişesi, 0,75 lt boyunda ev dışı tüketim noktaları, zincir ve gurme marketlerde tüketicimizle buluştu. Yeni ürünümüz sağlığı ve şıklığı bir araya getiriyor. Beypazarı Maden Suyu olarak son yıllarda tüm dünyada değişen ve Türkiye’deki tüketici beklentilerini de etkileyen doğallık, sağlık ve lezzet kavramlarına zarafet ve şıklığı da ekliyoruz. Premium şişelerimiz Beypazarı Maden Suyu ile bütünleşen yeşil şişelerde, çevir-aç kapağı ve farklılaşan ambalajıyla da dikkat çekiyor. Premium şişelerimiz maden suyu severlere dizaynıyla da görsel bir deneyim sunuyor. ‘Daha çok Beypazarı, daha çok sağlık’ mottosuyla çıktığımız bu yolda sağlığımız için önemli işlevlere sahip minerallerin maden suyuyla doğal olarak karşılanması için tüketicilerimize kolaylık sunmayı hedefliyoruz. Premium şişelerimiz çevir-aç kapağı sayesinde uzun süre gazı kaçmadan ve lezzeti değişmeden maden suyunu muhafaza etme kolaylığı da sağlıyor.” şeklinde açıklama yaptı.

Devamını Oku

Firmalardan

EG16-EG20 elektrikli forkliftleri kapalı alanlarda maksimum verimliliği sağlıyor

Editör

Yazar:

 Linde MH’nin 1,6 tondan 2 tona kadar taşıma kapasitesine sahip, yüksek mühendislik ve materyal kalitesinin bir araya gelmesi ile EG16-EG20 model elektrikli forkliftler, hem performans hem de dayanıklılığı bir araya getirdiği gibi tesisinizin özellikle iç depolama alanlarında verimli operasyonları garanti etmekte.

İntralojistik operasyonlarının giderek artmasıyla, sürdürülebilir enerji modelleri kullanan, çevre dostu, karbon ayak izinin daha düşük kullanıldığı ürünler tercih edilmekte. İşletmelerin kapalı alanlarında kullanıma uygun olup akıllı kontrol sistemi ve AC motoruyla, dizel forklift performansına sahip Linde MH EG16-EG20 elektrikli forkliftleri üstün verimlilik sağlayan etkin ve kompakt güç modülüne sahip olduğunu söyleyen Hasel yetkililer ürün hakkında şu bilgileri verdiler:

“Linde MH’nin EG16 – EG20 model elektrikli forkliftleri, maksimum performansla çalışabilmek için kanıtlanmış Linde MH standart özellikleri ile donatılmıştır.

Standartlar müşteri ihtiyaçlarına göre belirlendi

Ürünlerin verimli ve tasarruflu bir şekilde yükleme ve boşaltması için tasarımsal olarak asimetrik, iç içe geçmiş asansör profillerine sahip üç silindirli asansör, geniş görüş açısı nedeniyle çalışmayı kolaylaştırır. Operatör için daha iyi görüş açısı, işletmenizde birçok açıdan daha iyi iş güvenliği demek.

EG16 -EG20 model elektrikli forkliftler ayrıca, geniş kabin hacmi ve ergonomik koltuk sayesinde, operatörün çalışma şartlarını geliştirir ve iyileştirir. Böylece zorlu şartlarda uzun vardiyalar şeklinde çalışan operatörlerin yorulmadan çalışması işlerin sürdürülebilirliğini ve verimliliği de üst seviyeye çıkarır.

Buna ek olarak, servis konusunda da önemli gelişmeler sağlanmıştır. Ana komponentlere kolay erişim Uzaktan arıza teşhisi ve ekipman yazılımı güncellemeleri servis teknisyeni olmadan tesis içinde gerçekleştirilebilir ve bu şekilde servis maliyetleri azaltılmış olur.

Linde MH ekipmanlarında güvenlik bir standart olarak sunulmuştur

Linde Curve Assist, viraj alırken direksiyon açısına göre hızı otomatik olarak azaltır. Böylece virajlarda meydana gelebilecek kaza olasılıkları en aza indirilmiş olur. Aynı zamanda otomatik park freni mevcuttur.

Linde Load Control ise güvenli ve yüksek verimli yük operasyonlarınız için rehberlik eder. Ayrıca tüm hidrolik fonksiyonların hassas kontrolü kol dayamaya entegre mini hidrolik kumanda kolları sayesinde sağlanır. Joystik kontroller ile çift pedal sistemi operatör ve forklift arasındaki optimum iletişimi sağlar.

İsteğe bağlı enerji çözümü seçenekleri

1275 seri EG16-EG20 model elektrikli forkliftlerde bireysel uygulamalarınız için doğru enerji seçenekleri mevcuttur. Kurşun asit, lityum iyon enerji sistemleri seçim olanağı sayesinde işletmenizde maksimum sürdürülebilirlik ve verimliliği yakalarsınız. Akü adaptörü ve akü paleti ile depolama imkanı sunarak hızlı ve kolay akü değişimi sağlar. Akü kapağını/kaputu açmadan hızlı ve kullanıcı dostu şarj için lityum iyon akü ile arkadan şarj edebilme özelliği vardır.”

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER