Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

TEB ve First Data, ATM kurulum ortaklığına imza attı

Editör
Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve elektronik ticaret ve ödeme sistemleri işletim hizmetlerinde dünya çapında bir servis sağlayıcı olan First Data, yeni bir ATM ağı kurulumu için anlaşma imzaladı.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve First Data, ATM alanında uygulanacak yenilikçi ve farklı bir iş modeli ile tüm Türkiye’de market, benzin istasyonu, beyaz eşya mağazaları gibi perakende noktalarında ve şehir içinde uygun lokasyonlarda ATM ağı kuracak. TEB, bu işbirliği ile mevcut ATM sayısını üç yıl içinde üç katına çıkaracak.

Kurulacak şube dışı ATM’ler ile TEB müşterilerinin yanısıra, yurtiçi ve yurtdışı tüm kart sahipleri, para çekme ve diğer ATM hizmetlerinden yararlanabilecek. Ayrıca perakende noktalarında, kurulumu, işletimi ve yönetimi TEB ve First Data isbirligi ile gerçekleştirilecek olan ATM’ler, mağazalara müşterileri ile iletişim kurmaları için yeni bir kanal olarak hizmet verecek. Bu iş modeli ile mağazalar ATM cihazlarına yatırım yapmadan ek gelir elde etme imkanına sahip olacak.

TEB Bireysel ve İşletme Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Cemal Kişmir, bireysel bankacılık alanında gerçekleştirdikleri bu yatırımın ölçek ve zamanlama bakımından büyük önem taşıdığını belirterek, “Müşterilerimize TEB ATM’lerine daha rahat erişim olanağı sunarak hayatlarını kolaylaştıracağız” dedi. Kişmir, ATM alanında Türkiye’nin en önemli yatırımlarından birini, sektörün önemli oyuncularından First Data ile işbirliği içinde gerçekleştirmekten memnun olduklarını söyledi.

First Data dünya genelinde 400,000’in üzerinde ATM’ye hizmet veriyor ve Avrupa’da önemli perakende grupları ile ATM kurulum programlarını gerçekleştiriyor.

First Data’nın Türkiye’deki operasyonlarından sorumlu Genel Müdürü Soner Canko, TEB ile perakende ATM ağının kurulumu konusunda işbirliği yaptıkları için çok memnun olduklarını belirterek, “ATM kurulumu konusundaki tecrübemizi Türkiye pazarında da uygulama fırsatı bulacağımız bu işbirliği ile, First Data olarak ölçek ekonomisi, yüksek kalitedeki teknik altyapı olanakları ve hizmet mükemmelliği sunarak güçlenmeyi hedefliyoruz” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Yayla Agro Gıda, TEV bursu veriyor

Editör

Yazar:

Yayla Agro Gıda, başta eğitim, çevre ve sağlık projeleri olmak üzere birçok alanda topluma fayda sağlayacak projeleri hayata geçirirken geleceğin ışığı olan 650 öğrenciye her ay burs vererek eğitimlerine katkı sağlıyor. 2023-2024 eğitim öğretim yılında da Yayla Agro Gıda, Türkiye’nin köklü vakıflarından Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliği ile başarılı ve maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs vererek, gençlerin hayatına dokunmaya devam ediyor.

Yayla Agro Gıda, 25. yılına özel kadınlara yönelik fırsat eşitliğine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirdiği “Geleceğin Parlayan Yıldızları Yayla Bilim Kızları” projesi ile kız öğrencilerin kendi başarı hikayesi yazmasına vesile olacak. Bu proje kapsamında Yayla Agro, 2023-2024 yılı eğitim öğretim dönemi boyunca TEV iş birliği ile başarısıyla her alanda yıldız gibi parlayan, Gıda Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Uluslararası İlişkiler-Ticaret bölümünde eğitim alan 25 kız öğrenciye burs vererek eğitimlerine katkı sağlayacak. Aynı zamanda, stratejik büyüme hedefleri doğrultusunda Niğde Organize Sanayi Bölgesi’nde satın alınan 127 bin metrekare arazi üzerinde üçüncü fabrikasını kuracak olan Yayla Agro Gıda, yeni fabrikada konumlandırılacak olan kuluçka merkezinde gençlerin start-up fikirlerini değerlendirerek onların “melek yatırımcısı” olmayı planlıyor. Kurulacak merkezde gençlerin iş hayatına katkı sağlamak, kariyer hedeflerini desteklemek amacıyla Yayla Agro Gıda yöneticileri tarafından mentorluk de verilecek.

Devamını Oku

Firmalardan

NGC’nin yeni satış direktörü Berat Genç oldu

Editör

Yazar:

Teknoloji sektörünün yükselen trendlerinden cloud, workspace ve AI çözümlerinde Google’ın premier partner firması NGC, satış direktörlüğü görevine Berat Genç’i getirdi.

Satış ve pazarlama alanlarında 17 yıllık deneyime sahip olan ve bu süre zarfında birçok başarıya imza atan, çeşitli eğitimler veren Berat Genç, şirketin satıştan sorumlu faaliyetlerini yönetecek.

Turkcell’de uzun yıllar satış ve kanal yönetimi pozisyonlarında görev yapan Berat Genç, EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi’nin operasyonel sorumluluklarını da üstlenecek.

Genç’in geniş tecrübesi ve sektörel bilgisi, NGC’nin bu bölgede cloud, workspace ve AI alanlarında daha da güçlenmesine olanak sağlayacak.

Devamını Oku

Firmalardan

Hasel Grup, TEMA Vakfı adına ‘Sürdürülebilir Gelecek İçin’ koştu

Editör

Yazar:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından 45. kez düzenlenen ve World Athletics (Dünya Atletizm Birliği) tarafından Gold Label kategoride gösterilen İstanbul Maratonu, geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

Her yıl büyük bir merakla beklenen, İstanbul’un kalbinde kıtaları birleştiren bir koşu olan İstanbul Maratonu bu yıl, Cumhuriyetin 100. yılı sebebiyle “Yüz Yılın Koşusu” sloganıyla organize edildi.

Hasel Grup Koşu Takımı ve çalışanları, dünyanın kıtalararası koşulan tek maratonu olan etkinlikte sürdürülebilirliğe destek olmak amacıyla TEMA Vakfı adına koştu.

Çalışanlar 15K ve 8K kurumsal kategorilerinde yarışa katılarak sürdürülebilirlik bayrağını taşıdı

Koşu takımı ve çalışanları olmak üzere toplam 47 kişilik ekiple İstanbul Maratonu’na katılan Hasel Grup 15K ve 8K Kurumsal Kategorinde yarışına katıldı.

Tema Vakfı ile doğayı koruma ve sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlama

Türkiye istif ve iş makineleri pazarının lider firmalarından Hasel Grup, temsil ettiği sürdürülebilir ve çevre dostu teknolojiye sahip güçlü markalarla doğanın korunmasına katkı sağlamayı hedefliyor.

Hasel Grup’un bu amacıyla örtüşen TEMA Vakfı çalışmaları bu iki önemli kuruluşun, doğanın korunmasına ve sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlama konusundaki kararlılığının bir işareti olmakta.

“İş yükünüzü hafifleten sürdürülebilir çözümler ile geleceği inşa ediyor, inşa ettiğimiz gelecekte doğamızı ve yaşadığımız dünyayı önceliğimiz olarak görüyoruz” mottosuyla hareket eden HASEL Grup, Tema Vakfı için koşarak geleceğe umut olmayı sürdürmektedir.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER