Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

TOS+H Expo 2016 – 2. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı düzenleniyor

Editör
Abone Ol:

TOS+H Expo 2016 – 2. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı, 8 – 11 Mayıs 2016 / Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Fuarı düzenleyen Messe Düsseldorf GmbH Türkiye Temsilcisi Tezulaş Fuar Danışmanlık Hizmetleri Yöneticisi Demet Tezulaş, şu bilgileri verdi:
“Birinci TOS+H Expo (Turkish Occupational Safety + Health Exhibition) Fuarı’nın 3.540 ihtisas ziyaretçisi ve 90 katılımcı firması ile başarıyla sonuçlanmasının ardından Türkiye temsilcisi bulunduğumuz Messe Düsseldorf ile işbirliğimiz devam ediyor. Messe Düsseldorf böylece, 1954 yılından beri Kişisel Korunma, İşyeri Güvenliği ve İşyerinde Sağlık konularının dünya üzerindeki en önemli Uluslararası İhtisas Fuarı ve Kongresi A+A’nın organizatörü olarak edindiği tecrübeleri Singapur ve Çin’de düzenlediği fuarlardan sonra TOS+H Expo ile Türkiye’ye de aktarmış oldu. Türkiye, çalışan nüfusunun yoğunluğu ve ortalamanın üzerindeki ekonomik büyüme hızı ile son yıllarda kişisel koruyucu donanım tedarikçileri açısından büyümekte olan ilginç bir pazar haline gelmiş bulunuyor. Yaklaşık 27 milyon çalışan, kişisel koruyucu donanımlar için çok büyük bir müşteri potansiyeli oluşturuyor.
TOS+H Expo, 8 – 11 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul’da ikinci kez yapılacak. TOS+H Expo Fuarı ile eş zamanlı olarak fuar alanının hemen yanında yer alan Haliç Kongre Merkezi’nde T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı’nın sekizincisinin yapılacak olması, sadece sinerji yaratmakla kalmayıp aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği alanında kapsamlı bir pazarlama ve iletişim platformu oluşmasını sağlayacak. İhtisas ziyaretçileri TOS+H Expo Fuarı ve uluslarararası konferans çerçevesinde kişisel korunma, işyerinde sağlık ve güvenlik konularında bilgi edinme ve güncel eğilimler hakkında fikir ve görüş alışverişinde bulunma olanağı elde edecekler.
TOS+H Expo – 2. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı’nda yaklaşık 6.000 metrekarelik bir alanda çok sayıda ulusal katılımcı ile Almanya, Belçika, Avusturya, İtalya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere ve Fransa gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra Sri Lanka, Hindistan, Tayvan, Pakistan ve Çin gibi Asya ülkelerinden de gelecek işletmeler ürün ve hizmetlerini sergileyecek. Türkiye Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı da standı ile fuarın katılımcıları arasında yerini alacak. Türkiye pazarının önde gelen üreticileri de katılımlarını teyit etmiş bulunuyorlar. Fuar katılımcıları kişisel koruma, iş sağlığı ve güvenliği alanındaki ürünlerini fuar ziyaretçilerine tanıtacaklar.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Avşar Maden Suları, Gulfood Fuarı’na katıldı

Editör

Yazar:

Türkiye’de maden suyu sektörünün önemli markaları arasında yer alan Avşar Maden Suları, son yıllarda ihracat alanında da önemli atılımlar gerçekleştiriyor. Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde 19-23 Şubat 2024 tarihlerinde düzenlenen Gulfood Fuarı’na katılan Avşar Maden Suları, yenilikçi ürünlerini daha fazla pazarda tüketicilerle buluşturacak iş birliklerine imza atmayı hedefliyor.

Avşar Maden Suları, büyüklüğü ve stratejik önemi ile öne çıkan Gulfood Fuarı’nda; farklı ülkelerden potansiyel paydaşlarla, yeni anlaşmalar başlatacak görüşmeler yapıyor.

Yüzlerce ülkeden, binlerce uluslararası firmanın katılım sağladığı Gulfood Fuarı, global gıda sektörüne yön veriyor. Katılımcılara yeni ürünleri keşfetme ve önemli sektör oyuncularıyla bağlantı kurma fırsatı sunan fuar, geleceği şekillendiren trendleri de gözler önüne seriyor.

19-23 Şubat 2024 tarihleri arasında, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde gerçekleştirilen Gulfood Uluslararası Gıda Fuarı’na ilgi büyüktü.

Firma yöneticisi Mehmet Başpınar, “Dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olan Gulfood, 120 ülkeden 5000’den fazla stand katılımcısıyla tüm dünyayı gıda konusunda tek merkezde toplamakta; üretiminden dağıtımına, işlemesinden sunumuna kadar yiyecek ve içecek endüstrisinde önemli bir yere sahip” dedi.

Devamını Oku

Firmalardan

Pizza Hut’tan özel lezzetler

Editör

Yazar:

Pizza Hut, her damak zevkine uygun 18 çeşit pizzası ve eşlikçi yan lezzetleriyle Dünya Pizza Günü’nü kutladı. Pizza Hut, Dünya Pizza Günü’ne özel, 9-11 Şubat tarihleri arasında hem restoranlarda hem gel-al’da geçerli olan kampanyasıyla tüm büyük boy pizza çeşitlerini yüzde 50 indirimle sevenleri ile buluşturdu.

Pizza Hut, yeni taban soslarıyla daha yoğun lezzet sunarken enfes baharatlı pizza sosu, özel üretilen mozarella peyniri; ince, pan ve normal hamur seçenekleriyle damakları şımartıyor. Nefis pizzalarının yanı sıra birbirinden güzel yan ürünler sunan Pizza Hut’ın özel tariflerle hazırlanan pizza menülerini eşlikçi lezzetleri tamamlıyor.

Pizzaların yanı sıra tercihe göre farklı lezzetler de sunan Pizza Hut, birbirinden güzel sosları ve bol mozerella peynirinin tadına doyulmaz uyumuyla kendine hayran bırakıyor. Lezzet konusunda susamlı peynirli kenarları ile sınırları zorlayan Pizza Hut, mucidi olduğu çıtır, doyurucu ve kabarık pan hamuruyla özel hazırlanan Çokomania, Bombe ve Sufle tatlılarıyla benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Devamını Oku

Firmalardan

SuperFresh, sürdürülebilir büyümeye devam ediyor

Editör

Yazar:

Kerevitaş, Ev Dışı Tüketim (EDT) sektörünün en önemli uluslararası organizasyonlarından ANFAŞ 30. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’na katıldı. 70’in üzerinde ülkeden 50 binden fazla gastronomi profesyonelini buluşturan fuar, 6-9 Şubat tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşti. EDT kanalında patates, sebze, meyve, donuk unlu mamuller, pizza, ton balığı ve konserve kategorilerinde geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Kerevitaş, ANFAŞ’ta SuperFresh markasıyla yer aldı.

Ülkemizde ve bölgemizde EDT pazarının her geçen gün daha da büyüdüğünü ve çeşitlendiğini belirten Kerevitaş CEO’su Mert Altınkılınç, şunları ifade etti. “Pazarın hareketliliğini çok yakından takip ediyor ve inovasyonu odağımıza alarak sürdürülebilir büyümeyi hedefliyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda stratejik kanal-kategori bakış açımız doğrultusunda farklı ihtiyaçlara cevap veren ürün portföyümüzü her geçen gün geliştiriyor, inovatif ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. EDT kanalında 2023’te dondurulmuş unlu mamuller alanında lider Donuk Fırıncılık şirketini bünyemize katarak bu kanaldaki gücümüzü daha da perçinledik. Bu yıl SuperFresh markamızla katıldığımız fuarı, sektör paydaşlarımızla ortak bir sinerji oluşturmak adına önemli bir fırsat olarak görüyoruz.”

Dondurulmuş gıdanın, lezzetli ürünleri tüketiciyle buluşturmanın yanı sıra gıda israfının önlenmesi ve sürdürebilir tarım için önemli olduğunu belirten Kerevitaş CMO’su Gülizar Öcal Doğan sözlerine şöyle devam etti: “Ürünlerimizin tarladan başlayan ve sıfır gıda kaybı ile sofralara ulaşan yolculuğuna dair tüm ayrıntıları bu defa da ünlü şeflerimize anlattık. Hasat süreci, sözleşmeli tarım modeli, üretimde teknoloji kullanımı her aşama çok değerli. Marka olarak yaptığımız öncü çalışmalar, ev dışı tüketim noktaları ile katma değerli iş birliklerimiz ve yeni lezzetlerimiz ünlü şeflerden tam not aldı. Sürdürülebilir tarım adına Tarım ve Orman Bakanlığı ile başlattığımız Tarımın Kadın Yıldızları projemiz ile bu alanda kadın istihdamının önemine de vurgu yapmaktan mutluluk duyduk” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER