Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Triosel ‘doğada çözünür poşetleri’ kullanıma sundu

Editör
Abone Ol:

Dr. Pack Bio markası ile ‘doğada çözünür poşetleri’ piyasaya vermeye başlayan Triosel, çevre dostu ürünleriyle pazar payını arttırıyor.

Belediyelere, kamu kurumlarına ve özel sektöre yapılan tanıtımlardan çok olumlu tepkiler aldıklarını söyleyen Triosel Genel Müdürü Reşat Yüksel, “Bildiğiniz gibi ürünlerimiz üretildikten 24 ay sonra doğada çözünerek yok olmakta ve çevrede kirlilik yaratmamaktadır. Gelecek nesillere temiz bir çevre bırakabilme adına ileri teknoloji ile üretilmiş bu poşetleri yaygınlaştırmak hepimizin için bir görevdir” dedikten sonra şu bilgileri verdi:

“Çevreye duyarlı tüm kurum, kuruluş ve bireylerden çok olumlu tepkiler geliyor. Sağlık sektöründe hastaneler, muayenehaneler ve klinikler bio galoşlarımıza yoğun ilgi gösteriyor. Kamuda, Çevre ve Orman Bakanlığı’na bağlı dairelere doğada çözünür ‘fidan torbaları’ üretiliyor. Bunun yanı sıra Söke Belediyesi Bio çöp torbalarını kullanma kararı aldı. Ege bölgesinde başlattığımız tanıtımlardan sonra Denizli, Kuşadası, Selçuk ve Bodrum Belediyeleri bu konuya ilgi duyduklarını belirttiler. KKTC Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı kantinleri de çevreci poşetleri kullanmaya başladı. İstanbul Askeri garnizonlarından gelen ilgi bizi daha da umutlandırmaktadır. Bazı belediyeler pazarlardaki esnafa, tanıtım gayesi ile bio çözünür poşet dağıtarak, çevreye duyarlılık konusunda halkı bilinçlendirmektedir.

‘5 Haziran Dünya Çevre Günü’ nedeniyle bir tanıtım gerçekleştirdik. Okullara ve halka açık olan bu organizasyonda Söke Belediyesi ile birlikte çevreci poşetlerin tanıtımı yapıldı ve halka kullanımları için çöp poşeti dağıtıldı”.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Vivident 45 dk kesintisiz lezzetli yeni çeşitleriyle raflarda!

Editör

Yazar:

Vivident 45 Dakika, yeni aile üyeleriyle şimdi de uzun süre kalıcı meyve lezzeti sunuyor. Uzun süre kalıcılığı ve lezzetleri tüketiciler tarafından onaylanan Vivident 45 Dakika’nın yeni çeşitleri; meyve lezzetlerinden karpuz, çilek, ahududu ile ferahlık konusunda kendini ispatlayan nane ile yeni yeşil nane aromalarından oluşuyor. Karpuz, çilek ve ahududunun damakları şenlendiren aromaları ve cezbeden kokuları, Vivident 45 Dakika’nın iddialı formülüyle birleşince, sakız çiğnemek bir eylemden çıkarak asla bırakmak istemeyeceğiniz kesintisiz meyve lezzeti keyfine dönecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Ramazanın ayının yıldızı “maden suyu”

Editör

Yazar:

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte, oruç tutanlar için sağlıklı ve doğal içecek alternatiflerinin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Ramazan ayında oruç tutarken gün boyunca susuz kalmak, vücudumuz için ciddi bir değişiklik yaratabiliyor. Özellikle kaybettiğimiz mineralleri telafi etmenin en sağlıklı yollarından biri maden suyu tüketmektir. Bu dönemdeki beslenme alışkanlıklarımızda aşırı şekerli ve gazlı içecekler yerine, iftar ve sahurda sindirim sistemini rahatlatıcı maden suyunun tercih edilmesinin gerekliliği uzmanlarca söyleniyor. Ayrıca, vücudu desteklemek ve tokluk hissi sağlamak için ramazan boyunca günlük en az iki şişe maden suyu içilmesi tavsiye ediliyor.

Maden suları bu özel ayda sağlık için ideal bir içecek olarak öne çıkıyor. Özellikle uzun süren aç ve susuz kalan vücut, önemli mineral ve sıvı kayıpları yaşıyor. Maden suları içeriğindeki zengin mineral sayesinde vücudun su dengesini koruyor, enerji seviyelerini yükseltiyor. Bu özellikleriyle, iftar ve sahur sofralarında tercih edilen bir içecek haline geliyor.

İnsanların su tüketimine daha fazla dikkat ettiği bu dönemde, özellikle iftar ve sahur sofralarında tercih edilen maden suyunun tüketimi de artıyor. Beypazarı Maden Suyu, ramazan ayında sağlık için ideal bir içecek alternatifi olarak tüketicilerin tercihleri arasında yer alıyor. İçeriğindeki zengin minerallerle vücuda destek olan Beypazarı Maden Suyu, özellikle ramazan ayında oruç tutanların günü daha kolay geçirmesini sağlıyor. Minerallerin yanı sıra, maden suyunun sindirim sistemini rahatlatıcı ve vücudu susuzluktan koruyucu etkileri de bulunuyor. Bu özellikler sayesinde, iftar ve sahur sofralarında Beypazarı Maden Suyu tercih ederek siz de vücudunuz için sağlıklı bir beslenme alışkanlığı elde edebilirsiniz.

Devamını Oku

Firmalardan

A101 Hadi uygulaması, ilgi odağı oldu

Editör

Yazar:

A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin, 2023 yılında kullanımına ilişkin bilgiler paylaşıldı.

Müşterilerin mağazadaki harcamalarında daha fazla tasarruf yapmasını sağlayan ve ihtiyaçları olan kampanyaları zamanında sunan A101 Hadi uygulaması, yenilikçi ve bütçe dostu bir alışveriş deneyimi sunuyor. A101 Hadi ile A101 mağazalarında gerçekleştirilen alışverişlerde kazanılan bakiyeler ve özel kupon kampanyaları aracılığıyla, tüketiciler 2023 yılında ortalama 500 TL tasarruf ederken, bazı kullanıcılar ise etkileyici bir şekilde 11 bin TL üzerinde tasarruf etmeyi başardı. 2023 yılında A101 Hadi’nin en fazla kullanıldığı ilçe Bornova olurken, en fazla alışveriş 26 Ekim günü yapıldı.

Konuyla ilgili A101 Pazarlama Genel Müdürü Cüneyt Şahin; “A101 olarak müşterilerimizin her alanda yanında olmaya devam ediyoruz. A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin 2023 yılında çok sevilmesi bizleri çok mutlu etti. Müşteri sadakatini artırmaya odaklı inovatif uygulamalarımızı gelecekte de sürdürmeyi planlıyoruz. A101 olarak, müşterilerimize kaliteli ve bütçe dostu alışveriş deneyimleri sunma taahhüdümüzü sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER