Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Tüketicinin tercihi Selpak 1-Yaprak

Editör
Abone Ol:

TNS Türkiye tarafından Türk tüketicileri arasında gerçekleştirilen, 4,000’in üzerinde tüketicinin oy kullandığı “Yılın Seçilmiş Ürünü 2011” sonuçları açıklandı.

 TNS Türkiye tarafından Türk tüketicileri arasında gerçekleştirilen, 4,000’in üzerinde tüketicinin oy kullandığı “Yılın Seçilmiş Ürünü 2011” sonuçları 23 Şubat 2011 Çarşamba günü Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleşen ödül töreninde açıklandı. “Ev Tüketim Ürünleri” kategorisinde birinciliğe layık görülen Selpak 1-Yaprak adına ödül, İpek Kağıt Tüketici Ürünleri Pazarlama Müdürü Banu Pekkoç’a, Fortune Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ali Ağaoğlu tarafından takdim edildi.

Özel patentli gofraj teknolojisi ve tasarım tescilli özel deseniyle Selpak 1-Yaprak birkaç yaprak tuvalet kağıdından elde edilecek yumuşaklık, dolgunluk ve emiciliği tek bir yaprakta birleştiriyor. Bu sayede tüketicilerin tuvalet kağıdı kullanım alışkanlığını değiştiriyor; tüketiciler artık, tuvalet kağıdından beklentilerini sara sara değil, tek bir yaprakta buluyor.

Temizlik kağıdında inovasyon lideri

İpek Kağıt Tüketici Ürünleri Pazarlama Müdürü Banu Pekkoç, Selpak’ın gösterdiği başarıyla ilgili; “İpek Kağıt’ın Türkiye’yi temizlik kağıdı kavramı ile tanıştıran ve sektöründe her zaman ilklere imza atan bir kuruluş olarak, gücünü inovasyondan aldığını ve yenilikçi anlayışıyla sektörün gelişimine liderlik ettiğini” belirtti. Pekkoç, temizlik kağıdı sektöründe ilk Ar-Ge merkezini 1984 yılında faaliyete geçiren İpek Kağıt’ın inovasyona yaptığı sürekli yatırımlarla bugünkü öncü konumuna geldiğini, sistemli çalışmaları sonucu ISO ile YTSO tarafından inovasyon ödüllerine ve Selpak 1-Yaprak’la, “Yılın Seçilmiş Ürünü” ödülüne layık görülmenin İpek Kağıt için büyük anlam taşıdığını dile getirdi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER