Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Türkiye Voleybol Federasyonu ile Porçöz , sponsorluk anlaşması imzalandı

Editör
Abone Ol:

Levent Kimya’nın Porçöz markası, Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığı iş birliği ile Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru oldu.

TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda koronavirüs önlemleri alınarak yapılan imza törenine, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Asbaşkanı Suat Güler, TVF Milli Takımlardan Sorumlu YKÜ ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu, Porçöz Genel Müdürü Bülent Karaağaç, Porçöz Satış ve Pazarlama Direktörü Ömer Ilgın Aşık, milli voleybolcular Naz Aydemir Akyol, Burutay Subaşı ve basın mensupları katıldı.

TVF ile Porçöz arasında imzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Porçöz, Erkek Milli Takımların maç şortunda, Kadın Milli Takımların ise antrenman tişörtlerinde yer alacak.

İmza töreninde konuşmasına milli takımlar ana sponsorluğu için kendilerine destek veren Porçöz ailesine teşekkür ederek başlayan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Porçöz, voleybolda yol arkadaşlığı yaparak daha büyük başarılar elde etmek için bizlere güç katacak” ifadelerini kullandı.

Porçöz Genel Müdürü Bülent Karaağaç ise şöyle konuştu:

“Bugün Levent Kimya için çok gurur ve onur verici bir gün. Temizlik sektörünün yerli gücü Porçöz markamızla, Voleybol Milli Takımlarımızın ana sponsoru olduğumuzu sizlere mutlulukla duyuruyoruz. Özellikle temizliğin önemini bir kez daha anladığımız bu günlerde, biz de temizlik ihtiyaçlarına göre şekillendirdiğimiz yenilikçi ürünlerimizle insanların yaşamına dokunmaya devam ediyoruz. 42 yıl önce Antalya’da başladığımız yolculuğumuzu bugün, ev temizliğinin her alanında yenilikçi çözümler sunan geniş ürün ailemizle sürdürüyoruz.

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Naz Aydemir Akyol, milli takımın bu yaz zorlu bir takvimi olduğunu vurgulayarak, “Milletler Ligi ile başlayıp olimpiyatlar ile devam edeceğiz ve Avrupa Şampiyonası ile sezonu noktalayacağız. Bu zor süreçte Porçöz ailesiyle çalışmak ayrı bir motivasyon kaynağı olacak. Bizi böyle değerli sponsorlarla bir araya getirdiği için başkanımıza teşekkür ederiz” değerlendirmesinde bulundu.

A Milli Erkek Voleybol Takımı oyuncusu Burutay Subaşı ise kendilerini desteklediği için Porçöz ailesine teşekkür ederek “Milli takım olarak önümüzde Avrupa Şampiyonası var. Öncesinde de turnuvalarımız olacak. Yaşadığım sakatlık nedeniyle katılamayabilirim ama ‘Filenin Efeleri’ de artık bazı çıtaları aşmış durumda. Bu yüzden bu kadar değerli sponsorlar bizimle bir arada. Porçöz ailesi yanımızda, bununla gurur duyuyoruz. Bize iyi hissettirdiğiniz için minnettarız.” diye konuştu.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER