Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenilikler

Porçöz’den temizliğe yeni çözümler

Editör
Abone Ol:

Porçöz, Küçük Ev Aletleri, Bulaşık Makinesi ve Çamaşır Makinesi temizliğine yönelik 3 yeni ürün ile raflarda!

Yeni ürünler yemek artıklarından deterjan kalıntılarına, yağ birikintilerinden kireçlere kadar kurtulması zor kirleri söküp atıyor.

Porçöz Küçük Ev Aletleri Temizleyici

Buharlı Ütü, Su Isıtıcısı, Espresso, Çay ve Kahve makinesi gibi suyla çalışan küçük ev aletlerinin temizliği için geliştirilen Porçöz Küçük Ev Aletleri Temizleyici, cihazlar içinde biriken kireçleri kolayca çıkartmanızı sağlıyor. Cihazların tıkanmasına sebep olan kirecin yanı sıra pas ve kiri de zarar vermeden yok etmenize yardımcı oluyor.

Porçöz Bulaşık Makinesi Temizleyici

Yağ, yemek artıkları ve kireci temizlemek üzere geliştirilen özel formülü sayesinde kirleri kolayca çıkartan Porçöz Bulaşık Makinesi Temizleyici, makinenizden yayılan kötü kokuları da önlüyor. Ayrıca ürün makineniz için hayati önem taşıyan pervane, filtre, boru ve su giderleri gibi parçaları da temizleyerek %100 hijyen sağlıyor.

Porçöz Çamaşır Makinesi Temizleyici

Çamaşır makinenizin içinde zamanla biriken kireç ve deterjan kalıntılarına karşı özel olarak geliştirilen Porçöz Çamaşır Makinesi Temizleyici, deterjan gözü, makine lastiği gibi alanlarda oluşan kiri ve küfü zahmetsizce temizliyor. Makine kazanı, boru ve su giderlerinin temizliğinde de kullanılabilen Porçöz Çamaşır Makinesi Temizleyici, ferah kokusu ve sağladığı hijyen ile makinenizin ilk günkü kadar temiz görünmesini sağlıyor.

Porçöz’ün yeni ürünleri, içerdiği güçlü formüller sayesinde her ürünle temizlenemeyen ve rutin bakım isteyen hassas ev aletlerinin temizliğini hem kolaylaştırıyor hem de ilk günkü kadar temiz görünüm kazandırıyor. Yapılan araştırmalara göre deneyen her 10 kadından 9’unun beğendiği Porçöz Küçük Ev Aletleri Temizleyici, Bulaşık Makinesi ve Çamaşır Makinesi Temizleyici düzenli kullanımda, ev aletlerinin bakımını yaparak, ömrünü uzatıyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Yenilikler

Meram Un ailesi büyüyor

Editör

Yazar:

Konya’da Alsan Gıda bünyesinde üretilip pazara sunulan Meram Un ailesine yeni ürünler katılıyor. Türkiye’ye un pazarında önemli bir pazara sahip olan Meram un, yeni çeşitleriyle birlikte tüketici beklentilerine her anlamda cevap veriyor. Alsan Gıda Satıştan Sorumlu Yöneticisi Turgay Alhan, yeni ürünle ilgili şu açıklamada bulundular:

“Meram Un’un yeni ürünleri katkısızdır. Tam buğday unundan üretilmiştir. Siyez Un ve Çavdar Unu çeşitlerimizin pazarda büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. Tüketicilerin tüm beklentilerine cevap verebilecek olan ürünlerimizin en önemli özelliği ise katkısız ve doğal olmasıdır.”

Yeni ürünler marketlerde yerini almaya başladı.

Devamını Oku

Yenilikler

Red Bull Winter Editon Nar Lezzeti raflarda

Editör

Yazar:

Red Bull, Winter Edition Nar Lezzeti ile kış aylarına özel yeni bir ürünle tüketiciyle buluşuyor. 2022 yılına çok az bir zaman kala Red Bull, çok sevilen enerji içeceğinin tadını; kışın favori meyvelerinden narın lezzetiyle bir araya getiriyor. Anadolu kültüründe ‘bereket’le anılan bu meyveye; ekşi kiraz, kırmızı meyveler ve bademin eşlik ederek özgün bir tat yakaladığı Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti, Türkiye çapındaki tüm satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

10 Aralık 2021 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında redbull.com/kisikanatlandir adresini ziyaret eden tüketiciler, hayallerindeki kış eğlencesini tasarlamak için yaratıcılıklarını konuşturacak. İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Isparta ve Kayseri olmak üzere 7 şehri kapsayan aktivasyonda en iyi eğlence konseptlerini oluşturan, hikayeleştiren ve her haftanın en yaratıcı tasarımının sahibi olan beş yarışmacı, Red Bull Winter Edition kiti kazanacak. Hafta kazananları arasından seçilecek ayın konseptinin yaratıcısı ise hayalindeki konsepti hayata geçirirken Red Bull Winter Edition etkinlik aracı ve lezzetleri ile eğlenceyi kanatlandırma fırsatını yakalayacak.

Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti; misket limonu, yaban mersini, tutti frutti, hindistan cevizi & açai lezzeti, tropikal meyve, mandalina seçeneklerinin ve 2021 yaz aylarında çıkan Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti’nin ardından; Editions ailesinin dokuzuncu üyesi olarak kış boyunca keyifli bir alternatif olacak.

Devamını Oku

Yenilikler

Porçöz’den fırın temizliğine profesyonel dokunuş

Editör

Yazar:

Porçöz, mutfak temizliğine yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Porçöz, Fırın Temizleyici Sprey ile fırınlarda biriken ve ısının da etkisiyle temizlenmesi zorlaşan sertleşmiş yağ ve yemek kalıntılarını kolayca çıkarıyor.

Fırın Temizleyici; ocak, tencere, mangal, ızgara alanlarda da etkili çözüm sunuyor. Ürün hızlı ve kolay temizlik sağlarken iz bırakmayan yapısıyla da dikkat çekiyor.

Güçlü formülüyle en zorlu lekeleri bile kolayca yok eden ürünün gücü tüketici araştırmalarında da kendini gösteriyor. Deneyen her 10 kişiden 9’unun (yüzde 86) beğenisini kazanırken araştırmaya katılan her 5 kişiden 4’ü Porçöz Fırın Temizleyici Sprey’i mevcut ürününe tercih edeceğini belirtti.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER