Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenilikler

Türkiye’de 100 bin kişi evlerinde doğaya yakın yaşıyor

Editör
Abone Ol:

Yaşamlarımızı daha sağlıklı ve dinç devam ettirmeniz için doğaya dönüş şart! Modern insanın doğadan koparak, ona zarar verdiğini düşündüğümüzde ekolojik dengenin korunması gerektiğini unutmamak gerekiyor. Peki, kış soğuğunda evinizde doğal sebze yetiştirmeyi istemez misiniz? Hem de sadece tohum ekip sulayarak. Botanika’nın Pencere Önü Bostanları, bırakın sizi doğaya yakınlaştırsın…

Yaklaşık 100 bin Pencere Önü Bostanı satıldı

Bir düşünün kışın, sıcacık evinizde yetiştirdiğiniz nane, tere, roka, dereotu, semizotu, turp gibi bitkilerle hem sağlıklı, hem doğal ev ortamında yaşayabiliyorsunuz. Pencere Önü Bostanları ile ilgili olarak Botanika Ürün Geliştirme Müdürü Erkan Şamcı, “Biz Botanika olarak bitkiseverlere evlerinde sebze yetiştirme keyfini yaşatmayı hedefledik. Bu amacımıza da ulaştık. Doğal beslenme ve doğal hayat artık herkesin özlediği yaşam biçimleri. Kentsel yaşamda insanları, özel alanları olan evlerinde bir nebze olsun doğaya yakınlaştırabiliyorsak, kışın sevdikleri ile birlikte içtikleri çaya, yedikleri salataya Pencere Önü Bostanları’nda yetiştirdikleri bitkilerden serpiştirebiliyorsa, bu bizim için çok anlamlıdır. Pencere Önü Bostanları öyle tuttu ki, geçtiğimiz yılda yaklaşık 100 bin civarında alıcı buldu” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Yenilikler

Cebel fındık kreması, lezzetin sınırlarını zorluyor!

Editör

Yazar:

Yüzde 23 fındık parçacıklarıyla zenginleştirilmiş olan bu özel tarif, tatlı anlarına muhteşem bir lezzet sunuyor.

Damakları şenlendiren bu çikolata kreması, özel formülü sayesinde palm yağı içermiyor. Böylece, sağlıklı ve doğal bir lezzet deneyimi sunuyor.

Cebel yüzde 23 fındık parçacıklı çikolata kreması, en kaliteli malzemelerle üretilirken, benzersiz bir dokuyu ve aromayı bir araya getiriyor. Cebel çikolata kreması ile kahvaltılar, waffle’lar, pasta ve tatlılarla uyumlu olarak her bir lokmada keyif dolu bir tat sunuyor.

Devamını Oku

Yenilikler

Polonez’den Ramazan sofralarına özel yepyeni bir lezzet

Editör

Yazar:

Geleneksel tatları yeni nesil tatlara uyarlayarak özgün lezzetler sunan Polonez, “Fit Yaşam” serisine eklediği Zeytinyağlı ve Kekikli Hindi Füme Eti ile Ramazan sofralarını renklendiriyor. Polonez’in yeni ürünü, Ramazan’da en çok tercih edilen lezzetlerden hindi füme etiyle zeytinyağı ve kekiğin harmanlanmasının ardından  odun talaşında fümelenerek enfes lezzetine kavuşuyor. Yüzde 25 oranda daha az sodyum, düşük yağ ve yüksek protein içeriği ile Polonez’in  yeni tadı Ramazan sofraları için doyurucu bir alternatif olmaya aday. “Glutensiz” etiketine de sahip olan Polonez, formunu koruyanların yanı sıra çölyak hastalarının da tercih edebileceği şekilde formüle edildi.

Devamını Oku

Yenilikler

Sarelle yenilenen tasarımıyla raflarda

Editör

Yazar:

Sarelle; kıpır kıpır, enerji dolu, dikkat çeken yeni yüzüyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Sarelle’nin ikonik logosunun modernize edilmesiyle ortaya çıkan yeni konseptinde, her çeşidinde farklı, yüzleri gülümseten ikonların yer aldığı kavanozlar kırmızı kapak rengiyle dikkat çekiyor. Yeni tasarımındaki eğlenceli yaklaşımı iletişim kampanyasına da taşıyan Sarelle, “Önce Sarelle Sonra Gülümse” sloganıyla çikolata severlere sesleniyor.

Lezzetini özel Sagra fındıklarından alan Sarelle’nin içeriğinde doğal vanilya bulunuyor. Cam kavanozlarda satılan Sarelle ürünlerinin içinde trans yağ, koruyucu ya da renklendirici maddeler yer almıyor. Sarelle’nin kendine has kakao ve fındık tadının uyumunu sevenler için kakaolu fındık ezmesi, yoğun fındık tadı tercih edenler için yüzde 45 fındık oranına sahip fındık ezmesi, iki lezzeti bir arada tatmak isteyenler için Duo, daha çok kakao diyenler için bitter ve formuna özen gösterenler için şeker ilavesiz çeşitleri bulunuyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER