Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenilikler

Türkiye’de çocuklar için bir ilk

Editör
Abone Ol:

Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan Hayat Kat Kat serisi, üst üste geçebilen şişe tasarımıyla oyuncağa dönüşebiliyor.

Üst üste geçirilerek çocuklar için bir oyuncağa dönüşebilen Hayat Kat Kat serisi, “Hayat’la Keşfet” uygulaması üzerinden, hem İngilizce hem de Türkçe olarak çocuklara sayıları, meslekleri ve hayvanları öğretiyor. Hayat Kat Kat serisi, bu özellikleriyle, Türkiye’de ve Hayat Su dünyasında bir ilk olma özelliği taşıyor.

“Türkiye’de çocuklar günlük tüketmesi gereken suyun sadece 3’te 1’ini içiyor”

Lansmanda yaptığı açılış konuşmasında, insan vücudunun yüzde 60’ının su olduğunu ve hayati fonksiyonların sağlıklı bir şekilde yerine getirilebilmesi için çocukluktan itibaren yeterli miktarda su tüketilmesinin kritik olduğunu vurgulayan Hayat Su Pazarlama Direktörü Gökçe Kunt, “Türkiye’de 3-6 yaş aralığındaki çocuklar, günlük içmesi gereken su miktarının sadece 3’te 1’ini içiyor. Bu kritik veriden hareketle, su tüketimi konusunda farkındalık yaratmak ve sağlıklı su tüketimini teşvik etmek misyonuyla birçok proje gerçekleştiriyoruz. Bunlardan en yenisi de Hayat Kat Kat. Yeni serimizin çocuklarımıza su içmeyi sevdireceğine inanıyoruz” dedi

Hayat Su’dan çocuklara özel ilk mobil uygulama: Hayat’la Keşfet

Çocuklara suyu sevdirmeyi kendilerine görev edindiklerini ifade eden Hayat Su Kıdemli Marka Müdürü Selcen Tokgöz ise Hayat Kat Kat hakkında şu bilgileri verdi:

“Şişelerimizin iki farklı özelliği var. Bunlardan ilki, alıştığımız tasarımlardan farklı olarak, şişelerin üst üste geçebilmesi. Böylece çocuklar ve ebeveynler, birlikte eğlenceli oyunlar oynayabilecek. Ayrıca Kat Kat serisinin bir diğer önemli özelliği de, Hayat Su’ya özel geliştirilen çizgi karakterler. Çocuklar bu karakterlerin kendilerine özel dünyalarını, Hayat Su’nun çocuklar için geliştirdiği ilk mobil uygulama olan “Hayat’la Keşfet” üzerinden takip edilebilecek.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement

Yenilikler

Meram Un ailesi büyüyor

Editör

Yazar:

Konya’da Alsan Gıda bünyesinde üretilip pazara sunulan Meram Un ailesine yeni ürünler katılıyor. Türkiye’ye un pazarında önemli bir pazara sahip olan Meram un, yeni çeşitleriyle birlikte tüketici beklentilerine her anlamda cevap veriyor. Alsan Gıda Satıştan Sorumlu Yöneticisi Turgay Alhan, yeni ürünle ilgili şu açıklamada bulundular:

“Meram Un’un yeni ürünleri katkısızdır. Tam buğday unundan üretilmiştir. Siyez Un ve Çavdar Unu çeşitlerimizin pazarda büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. Tüketicilerin tüm beklentilerine cevap verebilecek olan ürünlerimizin en önemli özelliği ise katkısız ve doğal olmasıdır.”

Yeni ürünler marketlerde yerini almaya başladı.

Devamını Oku

Yenilikler

Red Bull Winter Editon Nar Lezzeti raflarda

Editör

Yazar:

Red Bull, Winter Edition Nar Lezzeti ile kış aylarına özel yeni bir ürünle tüketiciyle buluşuyor. 2022 yılına çok az bir zaman kala Red Bull, çok sevilen enerji içeceğinin tadını; kışın favori meyvelerinden narın lezzetiyle bir araya getiriyor. Anadolu kültüründe ‘bereket’le anılan bu meyveye; ekşi kiraz, kırmızı meyveler ve bademin eşlik ederek özgün bir tat yakaladığı Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti, Türkiye çapındaki tüm satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

10 Aralık 2021 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında redbull.com/kisikanatlandir adresini ziyaret eden tüketiciler, hayallerindeki kış eğlencesini tasarlamak için yaratıcılıklarını konuşturacak. İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Isparta ve Kayseri olmak üzere 7 şehri kapsayan aktivasyonda en iyi eğlence konseptlerini oluşturan, hikayeleştiren ve her haftanın en yaratıcı tasarımının sahibi olan beş yarışmacı, Red Bull Winter Edition kiti kazanacak. Hafta kazananları arasından seçilecek ayın konseptinin yaratıcısı ise hayalindeki konsepti hayata geçirirken Red Bull Winter Edition etkinlik aracı ve lezzetleri ile eğlenceyi kanatlandırma fırsatını yakalayacak.

Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti; misket limonu, yaban mersini, tutti frutti, hindistan cevizi & açai lezzeti, tropikal meyve, mandalina seçeneklerinin ve 2021 yaz aylarında çıkan Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti’nin ardından; Editions ailesinin dokuzuncu üyesi olarak kış boyunca keyifli bir alternatif olacak.

Devamını Oku

Yenilikler

Porçöz’den fırın temizliğine profesyonel dokunuş

Editör

Yazar:

Porçöz, mutfak temizliğine yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Porçöz, Fırın Temizleyici Sprey ile fırınlarda biriken ve ısının da etkisiyle temizlenmesi zorlaşan sertleşmiş yağ ve yemek kalıntılarını kolayca çıkarıyor.

Fırın Temizleyici; ocak, tencere, mangal, ızgara alanlarda da etkili çözüm sunuyor. Ürün hızlı ve kolay temizlik sağlarken iz bırakmayan yapısıyla da dikkat çekiyor.

Güçlü formülüyle en zorlu lekeleri bile kolayca yok eden ürünün gücü tüketici araştırmalarında da kendini gösteriyor. Deneyen her 10 kişiden 9’unun (yüzde 86) beğenisini kazanırken araştırmaya katılan her 5 kişiden 4’ü Porçöz Fırın Temizleyici Sprey’i mevcut ürününe tercih edeceğini belirtti.

Devamını Oku

POPÜLER