Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Akuğur 11. şubesini Mudanya’da açtı

Editör
Abone Ol:

Market zincirleri sektöründe nitelikli hizmet veren Akuğur 11. şubesini Mudanya’da müşterilerinin hizmetine açtı.

850 metrekare alanda 25 bin çeşit ürünle hizmet verecek olan mağazanın açılışı, ilçe halkı tarafından büyük bir ilgi gördü.

Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Bursa’da 11. halkasının açılışını yapan Akuğur AVM’nin açılış törenine katıldı.

Mudanya 12 Eylül Caddesi üzerinde 850 metrekare alanda kurulan ve 25 bin çeşit ürün ile Mudanyalılara hizmet verecek olan Akuğur AVM’nin açılış törenine, Bursa milletvekilleri, Mehmet Altan Karapaşaoğlu, Ali Koyuncu ve Ali Kul, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Mudanya Kaymakamı Adem Öztürk, Mudanya Belediyesi meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, Mudanya’da görevli daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Uğur, “Zam yok” sözü verdi

Açılışta konuşan AKP Bursa Milletvekili Ali Kul, Akuğur AVM Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ölekli’den zam yapmaması konusunda söz aldı. “Mudanyalıların endişesi olmasın. Uğur Bey zam makinesini eline alıp zam yapmayacak” dedi. Milletvekili Kul, Türkiye’yi Ortadoğu’ya çevirme planlarının yapıldığının altını çizerek, “Birlik ve beraberliğimizi bozduklarında Türkiye’yi Ortadoğu’ya çevirirler. Kötü niyetli insanlara prim vermemeliyiz. Bugün 57 ülke Türkiye ile gelişen sanayisi ve teknolojisinin yanı sıra yaptığı yatırımlar ve sağladığı barış ortamı sayesinde vizeyi kaldırdı” diye konuştu. Girişimcilerin, yatırımcıların ve işadamlarının yaptığı yatırımların sürekliliğini dileyen Milletvekili Kul, “Allah zenginliği dilediğine, ilmi istediğine verir. Uğur Bey ve kardeşlerinin Allah yollarını açık etsin” diye sözlerine ekledi.

“Mudanya’nın geleceği parlak”

“Uğur Bey nereye yatırım yapacağını biliyor. Biliyorlar ki Mudanya’nın geleceği parlak, işler gittikçe artacak ve Mudanyalılar kazanacak” diye konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Akuğur AVM’nin Mudanya’ya hayırlı olmasını diledi.

Milletvekilleri, belediye başkanları ve Akuğur AVM Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ölekli’nin birlikte açılışını yaptıkları market ile ilgili vatandaşlardan görüş alan protokol üyeleri sonrasında marketi gezdiler.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER