Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Akyurt, Çankaya’yı yeni konseptiyle tanıştırdı

Editör
Abone Ol:

Akyurt Süpermarket’in Cevizlidere de bulunan şubesi 30 Nisan Cumartesi günü yeni yüzüyle kapılarını müşterilerine açtı.

Aynı lokasyonda 10 yıldır hizmet veren Akyurt, yepyeni konsepti ile müşterilerinden tam not aldı. Çankaya’da Dikmen’den sonra Cevizlidere’de de hizmete giren Gurmella Unlu Mamüller ise konsepti tamamlayan en önemli parça olarak dikkatlerden kaçmadı. Açılışta Akyurt Süpermarket AŞ. Yönetim Kurulu üyeleri, Akyurt çalışanları eksiksiz katılım sağlarken, Akyurt müşterileri ise bu mutlu günde marketlerini yalnız bırakmadı.Lokasyona bağlı olarak müşteriler kapalı olduğu dönemde Cevizlidere
mağazalarının eksikliğini fazlaca duyduklarını ancak yerini dolduramadığını sıklıkla belirttiler.

Çankaya’da yepyeni bir alışveriş deneyimi başlatan Akyurt mağazaları için Akyurt Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Uyanık “Bizler her zaman son tüketiciye en iyisini sunmayı planlıyoruz. Ancak şu an ki piyasa şartlarında farklılığı hizmet kalitenizin belirlediği ise bir gerçek. Biz Akyurt ailesi olarak 24 saat aralıksız müşterilerimiz için çalışıyoruz. Başarı kıstaslarımızın ilk sırasında ise düşünmeksizin müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yüzünde gördüğümüz tebessüm ve tatmin var.”  Ayrıca Akyurt AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Uyanık 2016 yılında yeni açılacak ve mevcut açık olan mağazalarımızda değişimin süreceğini belirtti ve ekledi. “Her Akyurt bir mutlulukla buluşma noktası ve bizler hizmete ihtiyaç duyulan her yerde en iyi olmak için orada olacağız.” diyerek yeni mağazanın herkese hayırlı olmasını diledi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER