Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Altun Hipermarketleri’nden yeni market

Editör
Abone Ol:

Altun Hipermarketler zinciri, 30 Nisan tarihinde Atakent’te 26. mağazasını hizmete açtı.

1970 yılından beri ticaret yapan, 2002 yılında İstanbul’a gelip Şirinevler’de ilk marketlerini açarak perakende gıda sektörüne giren Altun Ailesi, hipermarket zinciriyle büyümesini sürdürüyor.

Altun Hipermarketleri’nin yüksek ekip kalitesiyle sürekli gelişim göstererek daha fazla müşteriye ulaşma çabasına odaklandıklarını söyleyen Genel Müdür Hakan Baran, “2019 yılı yaklaşık 20.000 bin metrekarelik kapalı alanda yaklaşık 400 personelle yüksek kaliteli hizmetiyle faaliyet gösteriyoruz. 26. mağazamızı Küçükçekmece Halkalı Atakent’te 30 Nisan tarihinde hizmete açtık. 1500 metrekarelik mağazada 20 personel çalışırken 5 yazarkasa bulunuyor. 2019 yılında yeni mağazalar açarak büyümemize hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Açılışa tüm Altun ailesi katılarak birlikte kurdelayı kestiler.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER