Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Altunbilekler, Çayyolu mağazasını müşterileriyle buluşturdu

Editör
Abone Ol:

Altunbilekler, 14 Kasım günü binlerce çeşit ürün yelpazesiyle Çayyolu mağazasının kapılarını açtı.

Altunbilekler, Dünya perakendeciliğine damga vuran mimarisiyle dikkat çeken mağazayı devralarak hizmet kalitesini en üst düzeye taşıyacak görkemli bir yatırıma imza attı. 14 Kasım’da Altunbilekler Çayyolu şubesi olarak kapılarını açan mağazada, yeniden planlanan üretim alanlarıyla ve çalışanlarla hem sektörde hem de müşteri nezdinde fark yaratılması hedefleniyor.

Açılış etkinlikleri kapsamında; 13 Kasım Pazartesi akşamı ATO Başkanı Gürsel Baran ve Çankaya Kaymakamı Kadir Çakır’ın katılımıyla, Altunbilekler’in iş ortaklarının üst düzey yöneticileri ve firma sahipleri için bir mağaza tanıtım etkinliği düzenlendi. Tanıtım etkinliğine katılan konuklar, canlı trio müzik ve birbirinden lezzetli ikramlar eşliğinde keyifli saatler geçirdiler. Tanıtım etkinliği sırasında, Altunbilekler yönetimince, mağaza gezisi düzenlendi ve konuklara mağazanın gıda perakendeciliğinde nasıl bir fırsata dönüştürüleceği ile ilgili bilgi aktarıldı.

Mağazanın kapılarını müşterilerine açtığı 14 Kasım günü Altunbilekler müşterilerine, canlı trio müzik dinletisi, saksı içerisinde menekşe çiçekleri, çocuklar için balon gibi sürprizler sunularak alışveriş keyfi daha da renklendirildi.

Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, açılış konuşmasında tedarikçilere seslenerek, Ankaralıların bildiği, gezdiği, alışveriş yaptığı ve gerek markası, gerekse konsepti ile Türk gıda perakendeciliği sektöründe iz bırakmış, özel bir mekan olarak nitelediği Beğendik zincirinin Çayyolu mağazasının, Ankaralılara yıllarca iyi ürünler, iyi hizmetler sunduğunu ve adeta bir referans adres olduğunu söyledi.

“Ticaret hayatının çıkışları, inişleri, kendine has dinamikleri neticesinde de bu özel mekan, bize nasip oldu ve Altunbilekler zincir marketlerinin 76.sı olarak Ankaralılara hizmet veriyor” diyen Mustafa Altunbilek, konuklarına “Mağazamızı gezerken fark edeceğiniz gibi, biz bu mağazanın şeklinde gerekli olamayan bir değişiklik yapmadık. Şeklini, koruduk. Özenle tasarlanmış dekorasyonunda alışılmış, beğenilen detayları sakladık ancak; mağazanın verimliliğini artıracak bazı temel değişiklikleri de kısa zamanda planladık ve bu değişiklikleri de yaptık” şeklinde konuştuktan sonra şu açıklamada bulundu:

“Önümüzdeki dönemlerin belirsizliği, tüm perakendecileri daha farklı arayışlara yöneltmektedir. İndirim marketlerinin sayısal büyümeleri, sektörün tüm unsurlarını etkilemeye devam edecektir. Bu dönemlerde önce müşteri, sonra maliyet ve daha sonra da iş ortaklıklarımıza odaklanmak ve ‘iyi perakendecilik’ yapmaktan başka bir çıkış yolu gözükmemektedir.”

Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nin yanında 1410 m2 satış, 612m2 depo, 1700m2 restoran alanı ve 50 araçlık otoparkıyla hizmet sunan mağazada da tüm mağazalarda “Sadece Bizde” mesajıyla sunulan özel ürünler de müşteriler için ürettirilmeye devam edecek.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Özen Gross, Kütahya’da açıldı

Editör

Yazar:

Ülke ekonomisine desteği ve bölgesindeki istihdama sağladığı katkı dikkat çeken Özen Grup ilk gross marketini Bursa’da açmıştı. “Toptan Fiyatına Market” sloganı ile hayata geçirdiği konseptinin yeni şubesini 17 Mart Cuma günü saat 07.00’de Kütahya’da hizmete açtı. Özen Gross Kütahya mağazası ile müşterilerine; deneyimli çalışan kadrosu, geniş ürün çeşidi ve ferah ortamda 365 gün uygun fiyat avantajı sunmayı hedefliyor.

Özen Gross’un Kütahya Şubesi; temel gıda ürünlerinden temizlik ürünlerine, şarküteri ürünlerinden taze sebze meyveye, kasap ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar binlerce ürün seçeneğini toptan fiyatına perakende satış ilkesiyle tüketicilere sunulacak. Yıllardır süre gelen mağazacılık tecrübesini, kalitesini ve müşteri memnuniyeti politikasını Özen Gross’a da taşıyan Özen Grup, Kütahya’nın en ucuz toptan fiyatına perakende marketi iddiasıyla tüketicilerin ekonomik olarak yüzünü güldürecek.

Özen Gross hakkında bilgi veren Özen Gross Genel Müdürü Onur Özen, “Kütahya’mıza değer katmak istiyoruz. Bizim çalışma prensibimizde aldığımız tüm kararlarda alışverişçilerimizin lehine işler yapmak vardır. Ülkenin en zor zamanlarında bile yatırımlarımıza hız kesmeden devam ettik ve ediyoruz. Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda değişen alışveriş trendlerini yakından takip ediyoruz ve bu doğrultuda sektörde her geçen gün aksiyon alıyoruz. Yeni konseptimiz Özen Gross; ‘Her gün ucuz, her ürün ucuz’ olacak” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER