Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Anka Gross’un 6. şubesi Keçiören’de açıldı

Editör

Anka Gross, 1 Mayıs Çarşamba günü Keçiören’de müşterilerine kapılarını açtı.

Anka Gross; Mamak, Eryaman, Çayyolu, Elvankent, Ayaş Yolu mağazalarından sonra altıncı mağazasını 1 Mayıs 2019 Çarşamba günü, Güçlükaya Mahallesi Kızlarpınarı Caddesi No: 15 Keçiören adresinde Ankaralılarla buluşturdu.

Açılışa katılan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, 25 sene önce Keçiören Mecidiye’de ilk mağaza açılışlarında bulunduğu bu ailenin açılışında tekrar bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile getirirken sözlerine devam etti: “Keçiören’imizde yeni açılan Anka Gross marketimize hayırlı kazançlar diliyorum. Açılan her iş yeri ülkemizin kalkınması anlamında büyük bir üretim ve yatırımdan geçmektedir. Bu iş yerinde 100 kişi istihdam edilecek. Burası onlar ve aileleri için büyük imkân yaratmaktadır. Bugün açılan yeni iş yerinin Altunbilek Ailesine ve diğer iş ortaklarına hayırlı olmasını diliyorum.”

Mağaza açılışı sonrasında davetlilere mağazayı tanıtan Anka Gross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “Sene 1994 Mecidiye’de ilk mağaza açılışımızda da yanımızda olan Sayın Başkanım Turgut Altınok’a bu açılışımızda da yanımızda olduğu ve bizi onurlandırdığı için teşekkür ederim. Sektörümüzde yaşanan birçok sıkıntıya rağmen, gerçekleştirdiğimiz bu hamle, Anka Gross’un şirket vizyonuna uygun, stratejik bir hamledir” dedikten sonra sözlerine şöyle devam etti:

“Gross market; zamanı kısıtlı tüketiciye, işyeri mutfaklarına, restoran ve kafe işletmelerine uygun fiyatlarla daha fazla çeşit ve marka sunan toplu alışveriş yapma imkanı veren yerlerdir. Tüketicilerin talepleri ve ticaret yapma şekli değişirken yıllardır edindiğimiz tecrübemizle değişen müşteri taleplerini karşılamak için, ürün gamı ve fiyat aralığı değerlendirmeleri yaptık ve 6. mağazamızı müşterilerimizin hizmetine sunduk.”

Anka Gross Satış Ve Operasyon Koordinatörü Mesut Salar, Anka Gross’un Ankara’daki altıncı mağazasını Keçiören’de açmaktan heyecan duyduklarını söyleyerek, müşterilerimizi, talep ettikleri nitelik ve kalitedeki ürünleri iyi hizmet ve uygun fiyatlarla buluştururken, keyifle alışveriş yapacakları bir alışveriş ortamı hazırladıklarını belirtti.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Deichmann Nev Çarşı Üsküdar AVM’de

Avrupa’nın en büyük ayakkabı perakendecisi Deichmann, yeni mağazasını İstanbul, Nev Çarşı Üsküdar Avm’de açtı.

Editör

Yazar:

Avrupa’nın en büyük ayakkabı perakendecisi Deichmann, yeni mağazasını İstanbul, Nev Çarşı Üsküdar Avm’de açtı. Deichmann, her yaş grubu ve her tarza uygun ayakkabı, marka spor, aksesuar, çanta ve daha birçok ürün modellerini, toplam 399 m2’lik yeni mağazasında müşterileriyle buluşturdu.

Bu yeni mağazada, Franco Fortini, 5th Avenue, Catwalk, Graceland gibi birçok marka yer alıyor. Ayrıca, Adidas, Nike, Puma, Fila, Vty gibi özel marka spor ayakkabılar da mağaza içerisinde dikkat çekiyor. Marka spor ayakkabılarının sergilendiği mağaza içerisindeki bu özel bölüm; tarz, trend ve ayrıca rahatlığından ödün vermeyen stil sahibi müşterilerin markajına girecek.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center, Bayrampaşa Parkada açıldı

Editör

Yazar:

Happy Center, yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa ve Çanakkale’de de şubeleri bulunan firmanın, yeni mağazalarıyla hizmet sahasını genişletiyor. Bu kapsamda çalışmalarımıza devam ederek 192. şubesi, İstanbul Yıldırım Mah. Millet Cadde No: 163 G adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır.” sloganıyla hareket eden firmanın Bayrampaşa’daki 5. şubesi Bayrampaşa Parkada, bu anlayışın en son ürünü.

Yetkililer, “Tüm çalışmalarımızı, müşterilerimizin mağazalarımızdan mutlu bir şekilde ayrılması anlayışını yürüten firmamızın ferah ve hijyenik ortamı, uygun fiyatlı, taze ve  kaliteli ürünleri ile rahat bir alışveriş ortamı sunmaya devam etmektedir. Firmamızın 192. şubesi olarak kayıtlara geçen Bayrampaşa Parkada şubemiz, bünyesinde 10.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubemizin toplam hizmet alanı 750 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet verecek Bayrampaşa Parkada şubesi, 35 kişiye de istihdam olanağı sağladı” dediler.

Devamını Oku

Açılışlar

On bin birinci markete ulaştı

Editör

Yazar:

a101_magaza

A101, 2020 yılında hızlı bir büyüme kaydederek erişimini daha da artırdı. 2020 ye 9 bin market ile başlayan A101, yıl bitmeden 10001. marketini açarak Türkiye’nin en yaygın perakende zinciri olma ayrıcalığını elinden bırakmadı. A101, pek çok dünya devini de geride bırakan bu yeni rekor ile “Türkiye’nin en yaygın perakende zinciri” unvanını daha da yukarı taşıdı.

Türkiye’nin 81 ilinde ve tüm ilçelerinde faaliyet göstererek en yaygın perakende zinciri unvanını elinde tutan A101, yıllar boyunca büyük atılımlar gerçekleştirdi. Market sayısını Türkiye’deki herkesin erişebileceği şekilde artırarak markasını büyüten A101, sunduğu kaliteli, taze ve yenilikçi ürünlerle müşterilerinin hayatlarını zenginleştirirken aynı zamanda kolaylaştırdı. Ucuz ve kaliteli alışverişin herkes için mümkün olduğunu ispatlayan A101, en ucuz fiyat – kaliteli ürün iş modeli ile on iki yıl boyunca tüm Türkiye’de yaygınlaştı. A101, müşterileri ürünlerini talep ettikçe yeni marketler açtı ve en sonunda Aralık ayında 10001. markete ulaştı. Böylece A101, tüm dünyada 10 bini aşkın şubesi olan marketler ligine Türkiye’den giren ilk market zinciri oldu.

Kaliteli ürünlere en ucuz şekilde ulaşmanın herkesin hakkı olduğu fikriyle, uçtan uca tüm Türkiye’de istikrarlı bir şekilde büyüyen A101, yenilikçi uygulamaları, artan müşteri deneyimi ve ülke ekonomisine kattığı değer ile büyümeye devam edecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER