Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Ankaralılar measiye gitmeden 1,5 milyon TL tutarında elektronik aışverişi yaptı

Editör
Abone Ol:

Electro World, Türkiye genelindeki 11. mağazasını Ankara Ankamall AVM içinde, 3 Aralık 2009 Perşembe günü saat 06:00’da, 5 binin üzerinde Ankaralı ile birlikte hizmete açtı.

Firma yetkililerinin verdiği bilgiye göre açılışın ilk 4 saatinde, şu ana kadar hiçbir elektronik perakende zinciri açılışında ulaşılamayan bir ciroya ulaşılarak 1.500.000 TL tutarında satış yapıldı. 42 kasanın aralıksız işlem yaptığı mağazada 150 çalışan görev yaptı. Kuyrukta bekleyen tüketicilere 5.000 simit, 10.000 çay ve 10.000 su dağıtıldı.

Electro World Türkiye Genel Müdürü Bahadır Özbek, görülen yoğun ilgiden çok memnun olduklarını ifade ederek “Rakiplerimizin hiçbir açılış gününde gerçekleştiremediği bir ciroyu biz 4 saatte yaptık. Demek ki elektronik perakendeciliğinde tüketiciyi en iyi biz anlıyoruz ve bu işi en iyi biz yapıyoruz. Biz açılışlarda sadece birkaç üründen oluşan stok adeti ile ortaya çıkıp müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmıyoruz. Açılışlarımızı tüketiciler için bir fırsat gününe dönüştürüyoruz, bir elektronik bayramı yaşatıyoruz. Bu da bilgi birikimi, uluslar arası tecrübe ve müşterilerimizi dinleyerek elde ettiğimiz bir başarı” şeklinde konuştu.

Londra, Prag, Roma ve Oslo’dan sonra mağazacılıkta Avrupa’nın en yeni uygulamalarını Ankamall mağazası ile Türk tüketicisi ile buluşturan ve bugün 35 bin metrekarenin üzerinde satış alanı ile hizmet veren Electro World, 5 yıl içerisinde 150 bin metrekare satış alanına ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER