Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Ankaralılar measiye gitmeden 1,5 milyon TL tutarında elektronik aışverişi yaptı

Editör
Abone Ol:

Electro World, Türkiye genelindeki 11. mağazasını Ankara Ankamall AVM içinde, 3 Aralık 2009 Perşembe günü saat 06:00’da, 5 binin üzerinde Ankaralı ile birlikte hizmete açtı.

Firma yetkililerinin verdiği bilgiye göre açılışın ilk 4 saatinde, şu ana kadar hiçbir elektronik perakende zinciri açılışında ulaşılamayan bir ciroya ulaşılarak 1.500.000 TL tutarında satış yapıldı. 42 kasanın aralıksız işlem yaptığı mağazada 150 çalışan görev yaptı. Kuyrukta bekleyen tüketicilere 5.000 simit, 10.000 çay ve 10.000 su dağıtıldı.

Electro World Türkiye Genel Müdürü Bahadır Özbek, görülen yoğun ilgiden çok memnun olduklarını ifade ederek “Rakiplerimizin hiçbir açılış gününde gerçekleştiremediği bir ciroyu biz 4 saatte yaptık. Demek ki elektronik perakendeciliğinde tüketiciyi en iyi biz anlıyoruz ve bu işi en iyi biz yapıyoruz. Biz açılışlarda sadece birkaç üründen oluşan stok adeti ile ortaya çıkıp müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmıyoruz. Açılışlarımızı tüketiciler için bir fırsat gününe dönüştürüyoruz, bir elektronik bayramı yaşatıyoruz. Bu da bilgi birikimi, uluslar arası tecrübe ve müşterilerimizi dinleyerek elde ettiğimiz bir başarı” şeklinde konuştu.

Londra, Prag, Roma ve Oslo’dan sonra mağazacılıkta Avrupa’nın en yeni uygulamalarını Ankamall mağazası ile Türk tüketicisi ile buluşturan ve bugün 35 bin metrekarenin üzerinde satış alanı ile hizmet veren Electro World, 5 yıl içerisinde 150 bin metrekare satış alanına ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Skechers Kids’in ilk durağı Marmara Forum oldu

Editör

Yazar:

Çocuklara özel spor ayakkabı ve spor giyim seçeneklerinin bir arada olduğu ilk konsept mağaza “Skechers Kids”, Marmara Forum’da açıldı.

Skechers Türkiye Ticari Direktörü Mertol Coşkun çocuk kategorisinin Skechers ürün ailesinde önemli bir yeri olduğunu belirterek; “Türkiye’de imza konfor teknolojisi sunan bir marka olarak kadın, erkek ve çocuk kategorisinde çok geniş bir ürün seçkisine sahibiz. Özellikle çocuklar için tasarladığımız renkli dünyada ışıklı, unicorn’lu, piyano çalan spor ayakkabılar, renkli, desenli eşofmanlar, sweatshirt’ler, montlar ve daha birçok ürünü konforla birlikte sunarak sektörde ön plana çıkıyoruz. Müşterilerimizin her geçen gün katlanarak büyüyen ilgisiyle artık çocuk kategorimizi sınırlı metrekarelere sığdırmak istemedik. Daha geniş bir seçkiyle sadece çocuklara özel mağaza konseptimizi hayata geçirdik. Önümüzdeki dönemde farklı illerde ve lokasyonlarda yeni Skechers Kids mağazalarımızın kapılarını açmaya devam edeceğiz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Akyurt Süpermarket, Full ile gross market sektörüne “merhaba” dedi

Editör

Yazar:

Ankara ve Konya’da olmak üzere 40 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösteren Akyurt Süpermarket, istikrarlı büyümesine yeni Gross konsepti Full Gross ile devam ediyor. Son 6 ay içinde Ankara’da 2 yeni Full Gross açılışı gerçekleştiren Akyurt. A.Ş, Full Gross konseptinde Ankara’dan sonra ilk şehir dışı Full Gross’ u 14 Mart 2024’te Konya’da hizmete açıyor.

Akyurt Süpermarket ve Full Gross Genel Müdürü Emrah Uyanık, “Konya için Gross Market konsepti ile Full Gross’u hazırlıyoruz. 14 yıldır Konya’da hizmet veren Akyurt Süpermarket yeni konsepti ve markası ile Konya da yatırıma ve büyümeye devam ediyor” dedi.

12 yıldır faaliyet gösterdiği Karatay belediyesi sınırlarında bulunan Beşyol Akyurt Süpermarket mağazasını Full Gross markası ile yeniden Konya’nın beğenisine sunmak için çalışmalar devam ediyor. 1 aydır devam eden inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı 14 Mart 2024 tarihinde Beşyol Full Gross mağazası yeni konsepti ve Konyalılara hizmet verecek. Full Gross, 4000 metre kare satış alanına sahip.

Devamını Oku

Açılışlar

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme Mağazası’nı açtı

Editör

Yazar:

Onur Market, 1 Mart Cuma günü açılan Esenyurt Mehterçeşme mağazası ile büyüme yolunda önemli bir adım attı. Yeni şubesiyle birlikte bölgedeki müşterilere kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Onur Market, mağaza açılışında büyük ilgi gördü.

Deneyimli kadrosu, zengin ürün çeşitliliği ve ferah atmosferiyle dikkat çeken yeni mağaza, müşterilerin ilgi odağı haline geldi. Açılış kapsamında çeşitli ürünlerde yapılan sürpriz indirimlerle müşterilere avantajlar sunan Onur Market, temel gıda, temizlik ürünleri ve şarküteri kategorilerinde güvenilirliği vurgularken, sebze-meyve bölümünde de tazeliğe büyük önem veriyor.

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme mağazasıyla müşterilerine alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarma ve bölgedeki tüketicilere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunma misyonunu sürdürüyor. 10 Mart’a kadar sürecek sürpriz kampanyaları ve indirimleriyle müşterilerini Esenyurt Mehterçeşme Mağazasına bekliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER