Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Çağrı, İstanbul’da ayak basmadık yer bırakmayacak

Editör
Ahmet Kara
Abone Ol:

Çağrı Marketler Zinciri de krizi fırsata çevirmek için bir yandan yeni mağazalar açıyor.

Diğer yandan da kampanyalar düzenliyor. 18. mağazasını 3 Temmuz’da Fındıklı Maltepe’de açan Çağrı, 2 gün boyunca müşterilerine hediyeler dağıttı. Açılışın yapıldığı cuma, cumartesi ve pazar günleri mağazadan alışveriş yapan her 100. kişiye bir çeyrek altın, her 300. kişiye TV ve her 500. kişiye de buzdolabı verildi. Metrekare verimliliği artıyor Çağrı Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kara, 15 bin farklı ürünün yer aldığı iki katlı Fındıklı Maltepe şubesinin, 800 metrekarelik alışveriş alanına sahip olduğunu söyledi. Kara, “Mağaza dışında 30 araçlık özel otopark mevcut. 45 kişinin istihdam edildiği şubede servis hizmeti de veriliyor. Çağrı Hipermarketler Zinciri, bundan böyle yeni mağazalarla büyümeye devam edecek. İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasının en hızlı ve verimli büyüyen market zincirlerinden biri olmayı hedefliyoruz. Metrekare verimliliğinde İstanbul’un en iyi market zincirlerinden biri olduğumuza inanıyoruz” dedi. Çağrı Hipermarketler Zinciri’nin Fındıklı Maltepe’deki mağazasının açılış kurdelesini Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara kesti. Mustafa Kara, yatırımların arttığı bugünlerde perakende sektörünün istihdama olan katkısına da değindi. Bu sayede işsizliğin azalacağını ifade eden Başkan Kara, “Başbakanımız kriz teğet geçti derken yatırımcılara moral vermek istemişti. Ülkede kötü günlerin geride kaldığına, kısa sürede ekonominin canlanacağına inanıyorum” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER