Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

CarrefourSA üç günde bir mağaza açıyor

Editör
Abone Ol:

CarrefourSA, 2010 büyüme planları çerçevesinde bu ay Türkiye’nin birçok noktasında onbir yeni mağaza açarak müşterileri ile buluşmayı sürdürüyor.

CarrefourSA, yatırımlarına ve istihdam yaratmaya hızla devam ediyor. Son bir ayda, üç günde bir mağaza açarak toplamda onbir mağazayı birden hizmete sunan CarrefourSA, Türkiye’nin 42 ilinde 26 hipermarket ve 176 CarrefourSA Expres süpermarketi ile hizmet noktalarını genişletmeye devam ediyor. CarrefourSA; İstanbul, Adana, Mersin, Marmaris, Manisa, İzmit, Fethiye ve Çeşme’de hizmete açtığı mağazalar ile birlikte toplam 202 mağazaya ulaştı.

2009 yılında 54 süpermarket ve 4 hipermarket açılışı gerçekleştirerek 130 milyon TL’den fazla yatırım yapan CarrefourSA, 2010 yılında büyümeye 2 katı hızla devam ediyor. CarrefourSA Kurumsal İlişkiler ve Hukuk Direktörü Av. Merter Özay yaptığı açıklamada “ Her yeni mağaza yeni istihdam ve yatırım demek. 26 hipermarket ve 176 CarrefourSA Expres süpermarket mağazamız ile toplamda 202 mağazaya ulaştık. Türkiye’nin çeşitli noktalarında mağazalar açarak müşterilerimiz ile buluşmayı sürdürüyoruz. Bu ay İstanbul’da açtığımız 3 Expres mağazamız ile birlikte İstanbul’da  toplamda 58 mağazaya ulaştık. Marmaris’te ilk mağazamızı açarak Muğla ilimizde toplam 11 mağazaya ulaştık. Adana’da, açtığımız 2 Expres mağazamız ile birlikte 7 CarrefourSA Expres ve 1 adet hipermarketimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Mersin’de onbir mağazamız bulunuyor. Manisa’da ikinci mağazamızı açtık. Hedefimiz Edirne’den Van’a tüm şehirlerimize CarrefourSA hizmetini ve kalitesini götürmek. Mağaza açtığımız bölgenin ekonomisine de katkıda bulunuyoruz. Mağaza personelini bölgeden istihdam ediyor ve yerel üreticilerin ürünlerini değerlendiriyoruz. Halkımıza en zengin ürün çeşidini, CarrefourSA kalitesi ve ucuzluğuyla sunmak için çalışıyoruz ” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER