Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Donanımcı Özfiliz, marketçi oldu

Editör
Abone Ol:

İzmir’de yeni, ‘butik’ tarzda marketler zinciri kuruluyor.

Perakende sektöründe donanım alanında faaliyet gösteren Adil Özfiliz, market sektörüne girdi. Yerel lezzetlerin ağırlıkta olduğu ve şarküteri kültürünü yeniden canlandırmayı amaçlayan Selfore marketler zincirinin önce İzmir ve Ege daha sonra bütün Türkiye’ye yayılması amaçlanıyor.

Bütün Türkiye’den yerel tat ve lezzetlerin bulunacağı Selfore marketler zincirinin ilk halkası Hatay’da açıldı. Yeni bir konsept mağazacılığı ile sektöre adım atan Özfiliz Şirketler Grubu butik tarzındaki marketler ile özellikle şarküteri üreticilerinin de yaşamasına katkıda bulunacak.

İhtisas mağzacılığı büyüyecek

Özfiliz Şirketler Grubu Genel Müdürü Adil Özfiliz, Selfore market zincirinin aslında yeni bir mağazacılık anlayışının ürünü olduğunu vurgulayarak, “Genel marketçilik anlayışı ile günümüzde küçük işletmelerin büyükler ile rekabet etmesi oldukça zor. Geleceğin mağazacılığı ihtisaslaşmış butik marketler olacaktır. Bizde bu geleceği gördüğümüz için şarküteri boyutu ağırlık kazanan ihtisas mağazaları açmaya karar verdik. Perakende sektöründe geleceğin ihtisas mağazacılığında olduğuna inanıyoruz” dedi.

Selfore’nin ilk şubesini açtıklarını kaydeden Özfiliz Şirketler Grubu Genel Müdürü, amaçlarının İzmir ve Ege’de sonrasında da bütün Türkiye’ye yayılmak olduğunu belirterek, “Nihai hedeflerinin 800 mağazalı bir zincir oluşturmak” olduğunu açıkladı.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER