Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Kalafatlar, Ordu’da şubeleşmeye devam ediyor

Editör
Abone Ol:

Kazancını sürekli yatırıma aktaran Kalafatlar Tanzim Mağazaları 7.şubesi ile Ordu halkına hizmet sunmaya devam ediyor.

Ordu merkezli Karadeniz PERDER üyesi Kalafatlar Tanzim Mağazaları 7. Şubesini 24 Oğustos’da Ordu, Şahincili Mahallesi’nde açtı. Açılışta Ordu Millet Vekili İdris Yıldız, Belediye Başkanı Seyit Torun, Karadeniz PERDER üyeleri ve tedarikçi firma temsilcileri bir araya geldi.

Belediye başkanı Seyit Torun, kalafatlara yeni hedef göstererek “Ordu dışında da şube açın. Yerli firmalarımızın yeni şubelerle büyüdüğünü görmek bana ayrı bir mutluluk ve kıvanç veriyor. Ulusal firmalar her geçen gün büyüyor, biz de kendi firmamızı ulusal yapmaya çalışmalıyız. Kalafatlar bunu süratle gerçekleştirmekteler. Ordu’da bu sahadaki boşluğu doldurdular. İlimizde Kalafatlar bir marka oldu. Onun için Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bey’e ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederim. Ordu’nun da perakende gıda sektöründe ulusal pazarda isim yapmış bir markası olsun. İnşallah Ordu ili ile sınırlı kalmaz, Ordu’nun dışında da devam eder. Yeni mağazanın ilimize, mahallemize hayırlı uğurlu olmasını dilerim’’ dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Avni Kalafat “Başkanımızın olumlu dilekleri bizi mutlu etti, gururlandırdı. Başkanımıza teşekkür ederiz. Biz de şirketimizi büyütmek, daha çok bölge insanına hizmet vermek istiyoruz. Ordu’da yapmak istediğimiz işlerimiz var, Akyazı Mahallesi’nde devam eden kendi inşaatımızda yılbaşına kadar AVM açmayı hedefliyoruz. Yine Oğuzhan Fabrikası’nın yanında 1.500 metrekare alanda otoparklı AVM açacağız. Bunları tamamladıktan sonra komşu illerde yatırımlar elbette düşünüyoruz. Ama Ordu’da daha çok yapacak işlerimiz var’’ dedi.

Yeni açılanan şube 250 metrekare alanda 2 kasa ve 12 personelle hizmet vermektedir.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Happy Center Pendik 3 Evler mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, yeni mağazalarıyla hizmet sahasını genişletiyor. Bu kapsamda çalışmalarımıza devam ederek 193. şubemiz, Çınardere Mahallesi Bergüzar Sokak No: 2  Pendik/İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır.” sloganıyla hareket eden firmanın yeni şubesi Pendik 3 Evler, bu anlayışın en son ürünü. Tüm çalışmalarımızı, müşterilerimizin mağazalarımızdan mutlu bir şekilde ayrılması anlayışını yürüten firmamızın ferah ve hijyenik ortamı, uygun fiyatlı, taze ve kaliteli ürünleri ile rahat bir alışveriş ortamı sunmaya devam ediyor.

Firmanın 193. şubesi olarak kayıtlara geçen Pendik 3 Evler şubesi, bünyesinde 10.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 1000 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veren Pendik 3 Evler şubesi, 20 kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Mopaş’tan yeni mağaza atağı

Editör

Yazar:

Mopaş, Kocaeli Gebze Osman Yılmaz mağazası 1.150 metrekarelik alanda 5 kasa ve 35 çalışanla, Darıca Bayramoğlu-2 mağazası ise yine 1.150 metrekarelik alanda 40 çalışan ve 6 kasa ile hizmete açtı.

Mopaş Genel Müdürü Reşat Narman, bu iki yeni mağaza ile birlikte toplamda 120 şubeye ulaştıklarını, İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli’nde büyümeye devam edeceklerini ve yeni satın alma fırsatlarını değerlendirebileceklerini söyledi.

Devamını Oku

Açılışlar

Özen Gross, Kütahya’da açıldı

Editör

Yazar:

Ülke ekonomisine desteği ve bölgesindeki istihdama sağladığı katkı dikkat çeken Özen Grup ilk gross marketini Bursa’da açmıştı. “Toptan Fiyatına Market” sloganı ile hayata geçirdiği konseptinin yeni şubesini 17 Mart Cuma günü saat 07.00’de Kütahya’da hizmete açtı. Özen Gross Kütahya mağazası ile müşterilerine; deneyimli çalışan kadrosu, geniş ürün çeşidi ve ferah ortamda 365 gün uygun fiyat avantajı sunmayı hedefliyor.

Özen Gross’un Kütahya Şubesi; temel gıda ürünlerinden temizlik ürünlerine, şarküteri ürünlerinden taze sebze meyveye, kasap ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar binlerce ürün seçeneğini toptan fiyatına perakende satış ilkesiyle tüketicilere sunulacak. Yıllardır süre gelen mağazacılık tecrübesini, kalitesini ve müşteri memnuniyeti politikasını Özen Gross’a da taşıyan Özen Grup, Kütahya’nın en ucuz toptan fiyatına perakende marketi iddiasıyla tüketicilerin ekonomik olarak yüzünü güldürecek.

Özen Gross hakkında bilgi veren Özen Gross Genel Müdürü Onur Özen, “Kütahya’mıza değer katmak istiyoruz. Bizim çalışma prensibimizde aldığımız tüm kararlarda alışverişçilerimizin lehine işler yapmak vardır. Ülkenin en zor zamanlarında bile yatırımlarımıza hız kesmeden devam ettik ve ediyoruz. Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda değişen alışveriş trendlerini yakından takip ediyoruz ve bu doğrultuda sektörde her geçen gün aksiyon alıyoruz. Yeni konseptimiz Özen Gross; ‘Her gün ucuz, her ürün ucuz’ olacak” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER