Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Kelebek, Viyana’da ikinci mağazasını açtı

Editör
Abone Ol:

Kelebek Mobilya Dış Ticaret Direktörü Erol Çetinkaya, “Viyana’da da müşterilerin öncelikli tercihi haline geleceğiz” dedi.

Türkiye’de modüler mobilya denince akla gelen ilk marka olan Kelebek Mobilya, bu yıl yurtiçi ve yurtdışındaki mağazalar zincirine önemli halkalar ekleyerek büyümeye devam ediyor. Kelebek’in, son olarak Viyana’da faaliyete geçen mağazasının açılışı; Kelebek Mobilya Dış Ticaret Direktörü Erol Çetinkaya, Kelebek Viyana Bayisi Ceyhan Pusmaz ile çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Kelebek’in yurtdışındaki mağazalaşma atağının devam edeceğini belirten Kelebek Mobilya Dış Ticaret Direktörü Erol Çetinkaya, “Bugün Avusturya’nın başkenti ve en büyük kenti Viyana’da ikinci mağazamızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kelebek olarak, açtığımız her mağazanın, hem markamıza hem de ülke ekonomisine katkı sağladığına inanıyoruz. Yeni mağazacılık anlayışıyla sunduğumuz ürünlerimizi, farklı coğrafyalardaki tüketicilerle buluşturmayı sürdüreceğiz” dedi.
Kelebek’in, ‘ulaşılabilir tasarım’ anlayışıyla hayata geçirdiği ürünlerinin her yaştan kullanıcıya hitap ettiğini ifade eden Erol Çetinkaya, “Yaklaşık 1 milyon 800 bin nüfuslu Viyana’da, şimdiye kadar en önemli müşterilerimiz Türkler oldu. Bizi tercih eden Türk müşterilerimizi memnun etmeye devam etmekle birlikte, bulunduğumuz her bölgede olduğu gibi Viyana’daki müşterilerin öncelikli tercihi olmayı hedefliyoruz. Bugün tüketicinin beğenisine sunduğumuz oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları ve genç odalarımız; başta evlilik hazırlığındaki çiftler, evini yenilemek isteyenler, çocuk odası kurmak isteyen aileler ve kendisine ait bir oda isteyen gençler olmak üzere, her kesimin ilgisini çekiyor” diye konuştu.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Skechers Kids’in ilk durağı Marmara Forum oldu

Editör

Yazar:

Çocuklara özel spor ayakkabı ve spor giyim seçeneklerinin bir arada olduğu ilk konsept mağaza “Skechers Kids”, Marmara Forum’da açıldı.

Skechers Türkiye Ticari Direktörü Mertol Coşkun çocuk kategorisinin Skechers ürün ailesinde önemli bir yeri olduğunu belirterek; “Türkiye’de imza konfor teknolojisi sunan bir marka olarak kadın, erkek ve çocuk kategorisinde çok geniş bir ürün seçkisine sahibiz. Özellikle çocuklar için tasarladığımız renkli dünyada ışıklı, unicorn’lu, piyano çalan spor ayakkabılar, renkli, desenli eşofmanlar, sweatshirt’ler, montlar ve daha birçok ürünü konforla birlikte sunarak sektörde ön plana çıkıyoruz. Müşterilerimizin her geçen gün katlanarak büyüyen ilgisiyle artık çocuk kategorimizi sınırlı metrekarelere sığdırmak istemedik. Daha geniş bir seçkiyle sadece çocuklara özel mağaza konseptimizi hayata geçirdik. Önümüzdeki dönemde farklı illerde ve lokasyonlarda yeni Skechers Kids mağazalarımızın kapılarını açmaya devam edeceğiz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Akyurt Süpermarket, Full ile gross market sektörüne “merhaba” dedi

Editör

Yazar:

Ankara ve Konya’da olmak üzere 40 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösteren Akyurt Süpermarket, istikrarlı büyümesine yeni Gross konsepti Full Gross ile devam ediyor. Son 6 ay içinde Ankara’da 2 yeni Full Gross açılışı gerçekleştiren Akyurt. A.Ş, Full Gross konseptinde Ankara’dan sonra ilk şehir dışı Full Gross’ u 14 Mart 2024’te Konya’da hizmete açıyor.

Akyurt Süpermarket ve Full Gross Genel Müdürü Emrah Uyanık, “Konya için Gross Market konsepti ile Full Gross’u hazırlıyoruz. 14 yıldır Konya’da hizmet veren Akyurt Süpermarket yeni konsepti ve markası ile Konya da yatırıma ve büyümeye devam ediyor” dedi.

12 yıldır faaliyet gösterdiği Karatay belediyesi sınırlarında bulunan Beşyol Akyurt Süpermarket mağazasını Full Gross markası ile yeniden Konya’nın beğenisine sunmak için çalışmalar devam ediyor. 1 aydır devam eden inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı 14 Mart 2024 tarihinde Beşyol Full Gross mağazası yeni konsepti ve Konyalılara hizmet verecek. Full Gross, 4000 metre kare satış alanına sahip.

Devamını Oku

Açılışlar

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme Mağazası’nı açtı

Editör

Yazar:

Onur Market, 1 Mart Cuma günü açılan Esenyurt Mehterçeşme mağazası ile büyüme yolunda önemli bir adım attı. Yeni şubesiyle birlikte bölgedeki müşterilere kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Onur Market, mağaza açılışında büyük ilgi gördü.

Deneyimli kadrosu, zengin ürün çeşitliliği ve ferah atmosferiyle dikkat çeken yeni mağaza, müşterilerin ilgi odağı haline geldi. Açılış kapsamında çeşitli ürünlerde yapılan sürpriz indirimlerle müşterilere avantajlar sunan Onur Market, temel gıda, temizlik ürünleri ve şarküteri kategorilerinde güvenilirliği vurgularken, sebze-meyve bölümünde de tazeliğe büyük önem veriyor.

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme mağazasıyla müşterilerine alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarma ve bölgedeki tüketicilere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunma misyonunu sürdürüyor. 10 Mart’a kadar sürecek sürpriz kampanyaları ve indirimleriyle müşterilerini Esenyurt Mehterçeşme Mağazasına bekliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER