Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Kiko Milano’nun mağaza sayısı 10’a ulaştı

Editör
Abone Ol:

Kiko Milano, Türkiye’deki onuncu, Eskişehir’deki ilk mağazasını Espark Alışveriş Merkezi’nde açtı

İtalyan kozmetik markası Kiko Milano; İstanbul Capacity, İstinyePark, Tepe Nautilus, Forum İstanbul, Ataşehir Watergarden, Buyaka, Bursa Zafer Plaza, Ankara Kentpark AVM ve İzmir Optimum AVM’nin ardından Türkiye’deki onuncu mağazasını 01 Ağustos’ta Eskişehir Espark Alışveriş Merkezi’nde açtı.

Bu yıl, sınırlı sayıda üretilen farklı kapsül koleksiyonlar ile 20. yıl dönümünü kutlayan Kiko Milano’nun Türkiye Ülke Direktörü Deniz Karadağ; “Kiko Milano olarak dünyada 20., Türkiye’de birinci yılımızı kutlamanın heyecanı içerisindeyiz. Eskişehir Espark Alışveriş Merkezi’nde yer alan mağazamız ile Türkiye’de 10 mağazaya ulaştık. Kiko Milano olarak Türkiye’de açacağımız farklı lokasyonlar üzerinde çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Kiko Milano’nun rengarenk dünyası ile tanışmak isteyen herkesi mağazalarımıza bekliyoruz. ”dedi.

 

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER