Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Mağazalaşma atağını sürdürüyor

Editör
Abone Ol:

Yataş Grup’un ilk mağazası geçen yıl Eylül ayında Dudullu’da açtığı Divanev, pandemi sürecinde de mağaza ağını güçlendirmeye devam ediyor.

Şubat ayından bu yana İstanbul, Ankara, Antalya, Eskişehir, İzmit, Sakarya, Adana, Düzce, Tekirdağ, Balıkesir, Diyarbakır ve Niğde’de toplam 14 yeni mağaza açan Divanev, böylece mağaza sayısını 15’e ulaştırdı.

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, şunları söyledi: “Şubat ayında İstanbul Avcılar’da, Mart ayında ise Eskişehir Merkez, İzmit Mobesko, İstanbul Masko, Sakarya Serdivan ve Antalya Aspendos’ta 5 mağaza açtık. Nisan ayında ise Antalya-Manavgat’taki mağazamızı tüketicilerle buluşturduk. Mayıs sonu itibarıyla Ankara-İstanbul Yolu’nda, İstanbul Küçükyalı ve Ümraniye’de, Ankara Etimesgut ve Siteler’de, Adana Real Yolu’nda ve Düzce Merkez’de açtığımız mağazalarla toplam mağaza sayımızı 15’e ulaştırdık. Haziran ayında açacağımız 5 mağaza ile Haziran ayı sonunda 20 mağazaya ulaşacağız. Hedefimiz Divanev ile 5 yıl içinde mobilya sektöründe Türkiye’nin ilk 5 markası arasına girmek.”

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER