Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Makro’dan yepyeni bir konsept: Makro Pratik

Editör
Abone Ol:

“Pratik” konseptli ilk mağaza, 7 Mayıs tarihinde, Ankara-Şentepe’de açıldı.

Makro, ilklere imza atmayı sürdürüyor. “Bu Ülkenin Marketi” sloganıyla müşterilerine her daim en taze ve kaliteli ürünleri sunan Makro, müşterilerinin hayatını ve alışveriş olanaklarını kolaylaştıracak hamleler de gerçekleştiriyor. Hayata geçirdiği yeni mağaza konseptiyle farkını ortaya koyan Makro, “Pratik” konseptli mağazalarıyla hesaplı, kaliteli ve pek pratik alışverişin adresi olmaya hazırlanıyor.

Makro Pratik mağazaları sayesinde, Makro konseptine uygun büyüklükte metrekareye sahip mağazaların bulunmadığı önemli mahalle ve caddelerde, tüketicilerin kaliteli hizmet ve uygun fiyatla buluşturulması hedefleniyor. Bu konsept ile yeni bölgelerde de yer alabilecek olan Makro, küçük metrekarelerde müşterilerinin sigara ve manav ürünleri ihtiyaçlarını da karşılamayı hedefliyor. Taze sebze ve meyvenin yanı sıra, pazar lideri markalar ve Makro’nun private label ürünleri, çok uygun fiyatlarla ‘Makro Pratik’lerde bulunacak.

Açılacak olan yeni mağazalar, 1700 ürün çeşidiyle, en fazla 300 metrekarelik alanlarda hizmet verecek ve bu mağazalarda, mağaza sorumluları dahil olmak üzere altı çalışan istihdam edilecek.

Makro, ilk Pratik mağazasını, 7 Mayıs tarihinde, Ankara-Şentepe’de açtı. En uygun fiyatlarla Şentepe halkına hizmet verecek olan mağazanın açılışına, Makro müşterileri yoğun ilgi gösterdi.

Barıştepe Mahallesi, Piri Caddesi, Hilal Apartmanı, No:29/37, Şentepe, Yenimahalle-Ankara adresinde bulunan Şentepe Pratik mağazası, 205 metrekare alanda, 6 personeli ve 2 kasasıyla, Makro müşterilerine hizmet veriyor.

Makro, yaz ayları boyunca, Pratik konseptli yeni mağazalar açmaya ve Makro Pratik rahatlığını daha fazla müşterisine ulaştırmaya devam edecek.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER